Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

U nas wszystko się posypało przez ten durny komputer ,lubiłam grać ,i takie tam ,dlatego pytam bo ,komputer jak staje się ważniejszy niż bliska Ci osoba to jest źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była wielka miłość ,wielka nie wiem czy dalej tak nie jest ?Tylko chciałam Cię ostrzec że czasem nie warto przedkładać siedzenia tu nad np,spacer .No i koniec historiii bo pomarańcze patrzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jeszcze nie wszystko stracone krysiu:)wyrzuc komputer przez okno!hehe przecież z kims trzeba byc,bo tak samemu to człowiek by ogłupiał....chociaż...hmmm eeee nieee....trzeba z kims być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze i troliska
ja też się pożegnam Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze i troliska
:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mnie rozumiesz :)Dlatego tu przychodzę a nie po coś innego.Potrzebuję z kimś pogadać czasem ,miało być na wesoło pogadać a ja się tak tu wyspowiadałam ale co tam.Chcę żebyś wiedział że bardzo mi pomogły rozmowy z tobą i to że tu przychodziłeś :)Dobrze dosyć żalenia się ,uważam Cię za mojego wirtualnego przyjaciela -tylko żebyś się nie wystraszył ,bo mnie te pomarańcze wkurwiły :(Nie można już z nikim normalnie porozmawiać bo zaraz ,durne komentarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze i troliska
miałem iść ale ...może przejdźcie sobie na priv, gg mail- tam nikt was nie podczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysia ale ta pomaranzca wyzej to dosc miła jest:)no nie powiesz!!! a tam i tak nikt nas tu nie zna krysiu,a jutro mozna zmienic nick i do przodu:)uroki kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcze i troliska
eee tam podglądacze, akurat przechodziłem obok to i zaglądnąłem Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo sobie teorię dorobiły że ja starsza i tak się nam jakoś fajnie rozmawia i już "napalona" żesz cholera .Nie nie napalona ,dotarło(to do pomarańczy )i nie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ,będę miała taką potrzebę ja czy ty to znikamy .Urok internetu i bardzo dobrze .Byłam dziś wściekła ,dlatego tak dałam im popalić na innym topiku :)No dobrze ale nie będę już nudzić ,idź spać bo już po 12-stej :) Ale teraz wiesz żem nie napalona:D Tylko z leksza stuknięta ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×