Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Hej :)!!!! Dopiero nie dawno wróciłam z pracy i znowu tu przylazłam :D Niech ktoś zamknie to kafe bo ja nic nie zrobię :D Cześć Pudzieszku :):) Ja Ci dam rano !!!!!!!!! Takiemu to dobrze :) O widzę nowe linki ,ach Duch powklejał ,znaczy się facet o 15 tys nicków ,zaraz no zobaczę co tam jest :) Pudziesz ,to ja tak wcześnie rano wstałam żeby Ci te linki poszukać ,powklejać -weź no chociaż obejrzyj ,ten ostatni to do końca nie wiem czy Ci się podoba bo tam nie ma wymalowanych chłopów .....choć na końcu :):):)Będę niedługo ,pa.Trzymajcie się ...nie ramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xixi--cośtam
miernotę słucham jak jestem w WC i cieżko mam z wypróznianiem.Od razu lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki ,jestem aaaaaaa DZIEŃ DOBRY :):) Musiałam trochę się przespać ,już nie dałam rady po południu ,padałam :( Jak wrócę ,wszystko poczytam :) PUDZIESZKU jak tam moje papieroski ?Nie ma ? To i dobrze ,mniej się będę truła:) DUCHU -mnie w maliny nie wpuścisz zrozumiałam wszystko FANFI i reszta z 1500 ników :) PUDZIESZKU przyjdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ja się muszę ogarnąć i to natychmiast:D Nic się nie liczy tylko KAFE :( Tak być nie może ,szczególnie że jeszcze żeby mi milej było spędzać weekend ,dostam teczkę papierami do zrobienia .Więc muszę ,muszę się ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×