Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Hej PUDZIESZKU daaaaaawno mnie tu nie było :) A o tobie nie wspomnę :):D Ale czasem coś tu napiszę ,choć mam ten swój topik o 40-stkstkach i fajnie mi się rozmawia :) Zajrzyj czasem ,wiem że kafe to strata czasu ale nie zawsze:) Pozdrawiam już z cieplutkiej Polski :) Aaaaaaaa jak tam twoje prawko ?:) Trzymaj się młodziaku :):D Pa .dla ciebie po przyjacielsku 😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wrażliwa?? Chyba na ostrym jezyku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten wpis!!!!!!!!!!!!!!!!
Za żywota wszystko możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interpretacja Twoje odpowiedzi każą przypuszczać, że w sekrecie oczekujesz końca świata. Powyższy objaw wymaga leczenia (na przykład zaprzestania oglądania takiej ilości serwisów informacyjnych). Wygląda również na to, że darzysz skrają nieufnością czerwone samochody, papier toaletowy i niebo. Jeżeli nie zdecydujesz się na leczenie, prawdopodobnie skończysz posiadając w domu sto kotów. Ludzie, którzy odpowiadali podobnie jak Ty, zwykle kradną w sklepach i w sposób niepohamowany oddają się hazardowi. Przy odrobinie szczęścia możesz funkcjonować na poziomie rośliny, dokonując sprzedaży telefonicznych lub oferując polisy ubezpieczeniowe. Pod warunkiem, że nie będziesz starać się za bardzo - za dużo wysiłku umysłowego może Cię doprowadzić do bólu okrężnicy. Co prawda nie nienawidzisz rodziców, ale nienawidzisz obcych ludzi oraz wszystkich noszących coś niebieskiego. W twoim przypadku zalecane jest zażywanie litu, ogromnych ilości litu. O boshe hahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by ło fajnie tylko za duży
subiektywizm dziecinko :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×