Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Przyszłam się tylko przywitać :)🖐️i zaraz idę :) Miłego oglądania filmu i dobrej zabawy :) Zajrzyj kiedyś ,nie musi być codziennie :D:D Trzymaj się cieplutko ,bo u nas dziś rano śnieg a po południu wiosna :D Spadam nie marudzę już hej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej PUDZIESZKU witam z zimnej Polski :) Aż się nie chce iść nigdzie:) Wczoraj "szalałam " na innym topiku ,jako grupa wsparcia :) Nie wiem czy będzie Ci się chciało ale rano ktoś to wstawił na forum -uśmiałam się do łez :) http://www.youtube.com/watch?v=1oITqtIc43s&feature=player_embedded I już mi się chce iść :):):) Trzymaj się cieplutko i zajrzyj czasem ,ty wiesz jesteś tu najważniejszy :):):) Pa 🖐️ buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kryska!!! dopiero sie obrobiłem:)mam troche zaległosci,tu i tam:D wczoraj nie wchodziłem bo wróciliśmy bardzo pózno:)padłem po wejsciu do domu,taki byłem zmeczony:) a ty gdzie grasowałas wczoraj?? a film-moze byc .nie powalił mnie na łopatki ,ale nie był zły:) buziak wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Odrabiaj zaległości ,odrabiaj :D Ja dopiero też wróciłam-niech ktoś dobę przedłuży :D Fajnie że film Ci się podobał . Zmykam coś zjeść :D Trzymaj się buziol 😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej PUDZIEZKU:) Mam dziś tyle pracy że nie wiem .Wczoraj padł mi samochód wieczorem...........zabrakło benzyny :D:D:D A myślałam że dojadę do stacji benzynowej na tych oparach :D To już drugi raz ,pierwszy to był cały cyrk na drodze :D Życzę Ci miłych snów :)U mnie -10 i zero śniegu. Powiem Ci coś --jestem zdrowa :D Wyleczona ,ty wiesz o co chodzi :D Zajrzyj czasem ,ale się nie uzależniaj tak jak ja :) Lubię Cię i tak zostanie :) Idę pracować pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie jako smakujesz❤️ tak się zepsujesz:P J.Kochanowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co DUCHU zmieniam zdanie ,poczytałam sobie trochę twoich tematów i dla mnie jesteś niezrównoważony psychicznie i ty mnie śmiesz pouczać ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×