Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Na początku byłam zszokowana a teraz oglądam wszystkie jego klipy :) Facet ma pomysł na siebie.Polska jest 100 lat za Bułgarią do tyłu,kto by pomyślał ......................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRYŚKAZSASIEDZTWA1 a jak ACTA wejdzie to on zniknie ? bo nie wiem czy już nie jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde po co ja to odpałałam...wiedziałam że to Azis...ale postanowiłam komuś wysłać linka i tak nie mogłam sie powstrzymać by nie obejrzeć!! on jest boski 😍 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powysyłałam to do wielu znajomych :D Na początku było "co to kurde ma być?":) Teraz słuchają ,oglądają i coooooooraz bardziej się podoba :):):) Szkoda że do Polski go nie ściągną :( Ale tu by go zgnębili chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale se
niewiem ale dla mnie to chore jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg67
spoko jest odlal na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża ma ale......na ile to na pokaz na ile prawda to sam zgadnij :) Poczytaj biografię :)On tak długo wyglądał normalnie i mimo pięknego głosu,nikt go nie zauważał ,więc wymyślił to:) Poza tym nagrał teledysk ,gdzie właśnie mówi o swoim image wkleję Ci posłuchaj jeśli chcesz :) http://www.youtube.com/watch?v=b41cxOjJeZg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddss
skrzyżowanie dzika z borsukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddss
Krzyśka, ale wytłumacz mi co jest fajnego w wykolejeńcu!? żaden normalny facet się tak nie zachowuje!!! to jest problem psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×