Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

to przetlumaczyc ci to co zaproponowalam? A jesli tak to gdzie? tu, na maila? Jak tobie lepiej, bo mi to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) w takim razie jutro, a raczej juz dzis wieczorem bede i przetlumacze. Jestem zazwyczaj ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji postaram sie poszukac tej piosenki co podalas. Jak rowniez bedzie w tlumaczeniu na rosyjski to dla mnie nie problem i przetlumacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ze dzis nie tlumacze, ale wypilam 2 piwa i wole sie wstrzymac od belkotu- chociazby tego przetlumaczanego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka hahahahahaha rozumiem,sama bym coś tam chlapneła :D Znalazłam do tej piosenki gdzie przebrany jest za rapera :) Na jakimś blogu :) Kurde ale klipu nie mogę znaleść :( Idę po lampkę koniaczku ,smaka mi narobiłaś:) PUDZIESZ -zaraz będę ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piosenki maja tlumaczenie na ruski to chetnie przetlumacze:) Tlumaczylam filmy wiec piosenki to pikus;) jutro poszukam tlumaczen na rosyjski, bo angielski pewnie nie ma, a na polski tym bardziej:( A ta co sobie przetlumaczylam, a raczej slowa poczytalam to fajana choc smutna. Tak czy siak facet fajny i jego utwory mi sie podobaja. Jutro bede pozno wieczorem wiec co znajde i przetlumacze to tutaj dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ,ty jedziesz z nami pamiętaj :D No widzisz PUDZIESZ jakbyś zastrzegł prawa autorskie to by się bali,taki fajny nik :) Ewelinka piję koniaczek:D a z tymi tekstami to jutro może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDZIESZ ----to nie pójdziesz na żaden koncert ,będziesz mi tu idola mojego kopał ,no wiesz co ?????:) Polub chociaż jego piosenki ,tak ciut ,ciut :) Możesz oczy zamknąć jak słuchasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×