Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Gość krokodyl z antarktydy
pujdziesz mi stund- fajny nick...hahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam tlumaczenie jednej piosenki. Oczywiscie nie polskie, bo chyba nie ma, ale rosyjski. Mam na mysli ta w tlumaczeniu na pl. "Oto chlopak" czyli o tym co autorka pisala, o jego przemianie i ze wcale mu z tym nie jest fajnie. Smutna piosenka naprawde i podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO jestem tu jeszcze bo jakoś nie mogę dojść do łóżka :) Bardzo Ci dziękuję za tłumaczenie,bardzo :) Tak myślałam :( Chyba dlatego go tak wszyscy wspierają i kochają w Bułgarii.Najbardziej AZIS cierpi z tego co wiem ,że cała rodzina się go wyrzekła :( A pochodzi z bardzo szanowanej i bogatej rodziny .Dodatkowo choruje na anoreksje,nie jest dobrze :( Uwielbiam go słuchać :) Dobranoc Ewelinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pujdziesz mi stund
kryska???????jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pujdziesz mi stund
ni ..uja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pujdziesz mi stund
Mrrrh kryska ale dup hyrrr do domu gryy to znaczy hrr oooooo mhrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pujdziesz mi stund
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa JEST :)kOLEGA MI ZNALAZŁ :):) Ale żeby ją zobaczyć musiałam nacisnąc że mam skończone 18 lat hahahaaha .To jest SAN TROPEZ wkleić już nie mogę bo zastrzegli prawa .........:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGXFCHCGVBJM,
Nie rycz, mała, nie rycz Ja znam te wasze numery Twoje łzy lecą mi na koszulę Z napisem: "King Bruce Lee Karate Mistrz" } x2 Ja w klubie disco mogę robić wszystko Wyciągam damy spod opieki mamy I małolaty spod opieki taty Na bramce stoję, nikogo się nie boję Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Gdy trzeba będzie ja ciebie obronię Znam parę chwytów, ciałem zasłonię Ciosy karate ćwiczyłem z bratem Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" } x2 Już ci mówiłem, mała, nie rycz Mam w sobie dzikość żółtej pantery W tej dyskotece nie ma frajera Co by podskoczył lub ze mną zadzierał Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" } x2 Gdy ja dołożę, wtedy nie daj Boże Reanimacja nawet nie pomoże Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Nie rycz, mała, nie rycz Ja znam te wasze numery Twoje łzy lecą mi na koszulę Z napisem: "King Bruce Lee Karate Mistrz" Twoje łzy lecą mi na koszulę Z napisem: "King Bruce Lee Karate Mistrz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×