Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

W zasadzie ja to mam gdzieś tą całą umowę ACTA.

Polecane posty

Gość i bardzo dobrze ze zarabiaja
jak to mowia "kazdy sobie rzepke skrobie" jesli dojdziemy do momentu w ktorym oginal bedzie tanszy od pirata to im sie skonczy ale w polsce raczej tego nie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasda
a ciekawe nawet jesli, ktos cos tam sciagnie nielegalnego to co takiej osobie zrobia. Grzywne zaplaci, pijdzie siedziec? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobia tylko tym
ktorzy beda sciagac Terabajty danych juz to widze , jak 10 pajacow z kominiarkach rozwala mi drzwi bo sciagnalem 1xmp3 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeejejeje 9999
do autora - a jak zabraknie CI pieniędzy na lek to się wtedy będziemy śmiać z Ciebie że w swoim ograniczeniu nie przeczytałaś o czym owa umowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobia tylko tym
no nie wiem to rzad sobie kopie dolek pod soba bo jesli podrobki lekow wycofaja to beda musieli dofinasowywac te drozsze ciekawe kto na tym gorzej wyjdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
:D:D Holand i Kasia Adamik, mają apartamenty w Warszawie, na Floydzie, Lazurowym Wybrzeżu i pierniczą takie bzdety jak wymyślone przez starucha Hołdysa "prawa autorskie. Taka prawda, że Hołdys poszedł w zapomnienie, bo stał się monotematyczny, obrósł w obleśne sadło no i jego wypowiedzi trącą myszą:o Holand jest energiczna, żywiołowa i poszukująca inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterblue
a ja też mam gdzieś acta ... W sumie nie gdzieś - tylko w bardzo konkretnym miejscu :D dlaczego mnie nie ogarnęła taka paranoja i panika jak większości? A no może dlatego, że wiem, iż najwyższym aktem prawa w Polsce jest Konstytucja RP, która gwarantuje wszelkie wolności i żaden akt niższego rzędu nie może być sprzeczny z konstytucją i ograniczać jej praw - w tym ta osławiona ACTA :d co było nielegalne to i dalej będzie. To żadna nowość ze piractwo będzie ścigane bo i teraz jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edup
z tego co pamiętam to jest zapis prawny, jeżeli wykorzystujesz dla siebie zapis ściągnięty z internetu to masz dla siebie ale projekt ACTA odnosi się do osób zarabiających na piractwie multimedialnym i na podróbkach towaru , który został wyprodukowany przez znaną firmę , kupiłaś torebkę za 1000 zł. ale widzisz , że ta torebka jest bublem to się wściekasz na złodzieja albo kupiłaś perfumy, które capią octem albo spirytusem to się wściekasz na sprzedawcę i właśnie o to chodzi w tym zapisie ACTA aby złodziei pozbawić kasy za góównowartne towary czy nadal bronisz NO ACTA :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy nic nie bedzie mozna
no ale bede mogła nadal bezpiecznie ściagać filmy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
edup>>>nie!!! wybaxz, aleTwoje argmenty są niestety anachroniczne,więc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterblue
za to moje miażdżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterblue
idę spać, za dużo się tu dziś naoglądałem paranoi i paniki :D mam w dupie tę actę i całą paranoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
no to pobierz "W ciemności" z megavideo i olej tych stojących i marznących na bazarku handlarzy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
waterblue>>>tylko okryj się dobrze kartonami bo idzie mróz:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterblue
niestety kartonów już nie mam :( gdyż ponieważ potrzebowałem ich do upozorowania tragicznego wypadku Hanki Mostowiak :P:D skoro brakuje Ci argumentów do odniesienia się do moich, to cóż, pisz dalej bzdurne posty i naciesz się kafe, bo z tego co mówią wybitni znawcy prawa międzynarodowego i prawa własności intelektualniej już dziś wejdzie w życie ta umowa i kafe zniknie zinternetu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterblue
ps. Oczywiście to są wybitni znawcy z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
jakie forum takie posty:p to może okryj sie resztkami monitoru rozbitego przez Maciusia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:35 [zgłoś do usunięcia] sdfsdfsf TOR. I tyle powiem. } Też na to liczyłem, ale dzięki ACTA używając tej sieci blokujesz możliwość kontrolowania tego co robisz a więc zablokuje ci się możliwość korzystania z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×