Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

W zasadzie ja to mam gdzieś tą całą umowę ACTA.

Polecane posty

Bo tak, moi ulubieni kompozytorzy i tak nie żyją, nie grozi mi że nagle nagrają nową płytę. Filmy będą znowu dostępne legalnie tylko w sklepach.. no to pojawią się na bazarach. Znów będzie się kupowało w paru i to kopiowało lub kolejno pożyczało. Przesłać jakąś płytę w mp3 komuś z rodziny lub koledze.. i tak prześlę i nikt mi nie udowodni co wysłałem, są sposoby(chyba że mnie sprzeda, wątpliwe. ;)), wiem o tym a nie jestem hakerem. :P Itd. Burza w szklance wody. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to w krakowie bylo dzisiaj
Myrek ile to zachodu :classic_cool: no i trzeba miec znajomych w realu a tak siedziales klikales i miales :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Ty masz gdzieś ACTA, my mamy gdzieś ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi8u7yt
a jak auto ci padnie i na czesci oryginalne nie bedziesz mial kasy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno tutaj zacznę udowadniać że ma znajomych w realu. :D No dobra sam se kupię płytę z czterema filmami za 20 zł, na bazarze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy Ty przynajmniej masz gdzieś to ACTA a ja to jestem taką ignorantką że szok :P miałam teraz egzaminy ciągle sie uczyłam i wogole nie ogarnelam o co chodzi z tą umową a dziś jak wracałam z uczelni zaciągneła mnie siostra na strajk ACTA i szłam jak tan ciolek i nie widzałam wogole o co tym ludziom chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tak naprawdę nie wiadomo czym to będzie, podpis ambasadora zobowiązuje,... intencyjne zamierzenia. Coś takiego.. poparcie, potem prace legislacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak padną te wszystkie fora i portale, to ludzie w końcu zaczną spotykać się w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
no a co będzie jak ktoś jest przywiązany do malutkiego, przenośnego notbuczka, który nie ma stacji do płytek? Znudziło mi się odpalać starego kompa, zasiadać na foteku, wkładać płytki i inne duperele, a poza tym kompy stacjonarne i wielkie laptopy to już przeżytek,bo czy nie lepiej mieć coś małego, energooszczędnego i szybkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edup
Myrevin , zaskok to masz szachisty a prędkość żółwia :) i powiadasz, że pół roku nad tym rozwiązaniem tematu spędzileś ? congratulation Maestro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aś tam, robisz se obraz iso płyty przenosisz na pendriva i już. Sam mam taki małego "notbuczka". Potem na notbuczku instalujesz program do mountowania virtualnych napędów(jest parę darmowych w sieci, i lepiej się zaintereś, przed acta:P) i se iso mountujesz virtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfastycznie okazyjnie
Niech ktoś mi wytłumaczy czym jest ACTA Rozumie ochronę praw autorskich :) Ale czym jest acta Szukam informacji i nie ma nic:) Jedyne co podobno wiem, to informacja o tym że mój operator internetowy będzie cyber policjantem Więc prowadząc serwis typu www.ogloszenieslubne.pl albo favore.pl Po dodaniu przez kogoś nie takiego "zdjęcia" Zostanie on zamknięty czy jako właściciel poniosę straty finansowe. Czy tylko użytkownik serwisu który dodał ogłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
no i trzeba mieć znajomych w realu i bardzo dobrze, może choć częściowo wrócą czasy, kiedy ludzie ze sobą rozmawiali, a nie klikali i widywali się zamiast przesyłać sobie zdjęcia. może też wzrośnie trochę poziom kultury jak zaczną bardziej cenzurować wypowiedzi. ja za acta nie jestem, ale jakiś porządek przydałoby się w końcu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalizując, ACTA to międzynarodowa umowa handlowa, tako rzeczą mądre portale. W praktyce będzie to co innego w każdym z państw to ratyfikujących, ale co ja tam wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
no niby masz rację Myrewin, ale pomyśl ile emocji nas minie w czasie ściągania filmów,ile łez wylejemy jak okaże się, że ściągnięty film to badziew i nadaje się tylko po to by wysłać go wrednej koleżance:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edup
ludziska skaczą i wołają , kto nie skacze to znaczy , że jest za 'ACTA' ale tak naprawdę to nie czytali projektu ACTA , nawet wczoraj w programie telewizyjnym Tomasz Lis nie czytał projektu ACTA I Zbyszek Hołdys wyśmiał Lisa , projekt ACTA to ma być zapis ustaw prawnych aby się zabezpieczyć przed piractwem multimedialnym i ochroną dóbr , zabezpieczenie przed plagiatem aby nie wykradać sobie za bezcen myśli technicznej i gospodarczej ale każdy kraj musi dostosować prawo do własnych potrzeb, jeżeli coś wymyślisz i Twoją myśł albo pomysł ukradnie złodziej to jak się poczujesz , będziesz zadowolony, że złodziej ukradł Twój pomysł ? właśnie projekt ACTA ma przeciwdziałać prawnie przed złodziejstwem i podróbami , oczywiście ten projekt leje równo w chińczyków z podróbami i tandetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
dziś na pomarańczowo>>>masz rację, rozpierdolą życie wirtualne w drobiazgi, buźka w ciup i rączki złożone do modlitwy, a jak chcesz se film obejrzeć o do kina zapraszame:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co Smoleńsk ma wspólnego z ACTA, ale zawsze człowiek może czegoś nie wiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edup
przyzwyczaiłaś się albo przyzwyczaiłeś się że muzę albo film w oryginale można ściągnąć bez stresu z internetu ale kij ma dwa końce, ktoś tę muzę albo film wymyślił i stworzył, ktoś wyprodukował i w końcu ktoś to kupił zapisane na płycie audio albo DVD , ktoś zawsze musiał zapłacić abyś mógł ściągać za darmo , było i się skończyło i teraz kup oryginał za własne pieniądze i zechcij ten materiał wrzucić za darmo do internetu , wrzucisz za darmochę aby inni pobierali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo inni jest tu tak, no nie na miejscu. PO one. :P Jeśli już to wysłał bym swojemu koledze, koleżance, czemu nie, no chyba że mieszkają tak że się spotykamy, wtedy nie ma potrzeby wysyłania netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsf
TOR. I tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy nic nie bedzie mozna
sciagnac z netu czy bedzie taka mozliwosc ale policja zapuka mi do drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasda
a z chomika typu pomoce naukowe bedzie mozna sciagac czy tez nie??? ebooki itp, niekotrych nie stac na ksiazki na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie fajnie fajnie
edup>>>tak się składa, że podobnie jak pan Hołdys pobieram tantiemy za twórczość i pieprzę to ile ktoś pobrał z internetu moich wytworów, wręcz przeciwnie, cieszę się gdy to robią,bo to jest wyznacznikiem mojej popularności Ale skoro Pan Hołdys sprzedaje się w realnym sklepie kiepsko to może mieć zarzuty wobec zwolenników acta-to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale latwowierni jestescie
acta to kolejna ustawa ktora gowno da , uklad TRIPS dziala juz 12 lat a acta ma takie same zalozenia. Te wszystkie ustawy sa po to robione by spoleczenstwo widzialo ze rzad cos robi za ktory my wszyscy placimy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasda
I taj jest bieda, w 2013 ma byc jeszcze gorsza. Ludzie beda po prostu czekac na filmy, ktore lecialy w kinie w tv. O muzyce to nie wspomne. Tylko milosnikow wybranej muzyki bedzie stac na plyte z dajmy na 12 piosenkami. Niewiele wzrosnie ich zasrany dochod tych artystow. Ba, niektorzy ludzie nie beda wiedzieli kto to taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edup
czasem wpadam na giełdę komputerową w Warszawie przy ul. Batorego w sobotę lub niedzielę i widzę co się dzieje, są mafie bardzo dobrze przygotowane wobec prośby klienta i jeżeli chcesz kupić jakiś program komputerowy łącznie z Windows7 albo inny to na dzień dobry proponują wszystkie opcje z pominięciem klucza instalacji , cena za płytkę DVD wynosi 20-40 zł. , oryginał w sklepie kosztuje 400 zł. , więc są chętni , a na fali teraz jest najnowszy film Agnieszki Holland , który ma prawie Oskara w kieszeni , płytka DVD z zapisem kinowym kosztuje tyle co dwa bilety do kina dla dwóch osób, czyli 40 zł. , więc sprzedaje się wyśmienicie , ale Holland i aktorzy nie mają z tego nic , zarabiają na tym złodzieje, którzy działają szybciej niż wytwórnie płyt i filmów , dobrymi autami się poruszają i rządzą rynkiem ale niczego w życiu nie wyprodukowali i nie wymyślili, zarabiają na kradzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz mogl tak samo
pobierac jak do tej pory, juz to widze jak zacznal przegladac 30mln polakow kto co gdzie i jak wykorzustuje internet. Zenada w stanach to moze i sie sprawdzi ale u nas? nie mamy nawet tak rozwinietego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×