Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaśko

Praca początk. spawacza - czy to możliwe? Jak zaczynaliście?

Polecane posty

Praca dla spawaczy monterow i slusarzy: TIG 141 lub 141/111 Zarobki poczatkowe 16€ Netto z mozliwoscia podwyzki Monter rurociagow /Izometryk Zarobki paczatkowe 14€ Netto z mozliwoscia podwyzki Slusarz konstrukcji stalowych Zarobki poczatkowe 13€ Netto z mozliwoscia podwyzki -Praca na niemiecka umowe -zakwaterowanie oplaca firma wymagane doswiadczenie; czytanie z rysunku technicznego /monterzy ISO izometrycznego w miare mozliwosci komunikatywny niemiecki lub ekipe gdzie jedna osoba mowi po niemiecku CV i kopie aktualnych certyfikatow prosze przeslac na zancia.laskowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spawacz MAG 135 Numer referencyjny: SP/08/2018 Od 2006 roku specjalizujemy się w produkcji przecinarek plazmowo-tlenowych sterowanych CNC, oraz urządzeń do automatyzacji procesów spawania. Nasz zespół składa się z kreatywnych i pełnych zapału ludzi. Wspólnie budujemy profesjonalne maszyny służące do kształtowego cięcia arkuszy blach i rur w technologii 2D oraz 3D. Naszym Klientom zapewniamy szybki i niezawodny serwis oraz wsparcie techniczne. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży CNC - niezawodność przecinarek STIGAL potwierdza już niemal pół tysiąca polskich przedsiębiorców. • Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Dajemy dużą swobodę w podejmowaniu decyzji oraz możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami. Stabilność zatrudnienia • Opcjonalny pakiet socjalny (karta Multisport, dofinansowanie Grupowego Ubezpieczenia na Życie) • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne dla dzieci, wyprawki dla młodych rodziców itp.) U nas jest możliwość wyrobienia nadgodzin. Dajemy też umowę o pracę- na dłuższy okres. Dla tego stanowiska oprócz podstawy 3000-3200zł przewidujemy liczne udogodnienia oraz benefity. Udogodnienia i benefity • Szkolenia wewnętrzne • Wyjazdy grupowe • Kuchnia • Kawa • Multisport • Prysznic • Parking • Parking dla rowerów Praca jest w Krotoszycach. Opis stanowiska • przygotowanie elementów maszyn do spawania • prace monterskie i ślusarskie przy budowie maszyn • spawanie wykonywanych elementów • nakładanie powłok antykorozyjnych na elementy maszyn Wymagamy • umiejętność pracy w zespole i organizacja własnej pracy • zaangażowanie i dyspozycyjność • umiejętność spawania metodą MAG • uprawnienia spawalnicze MAG 135 • Min. Wykształcenie zasadnicze zawodowe W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na monikanatkaniec@int.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się zacząć w tym zawodzie od zera. Zrobiłem wiosną uprawnienia na metodę 135 i po pewnym czasie udało mi się znaleźć pracę w swoim mieście w pewnym Januszexie za g****ostawkę i obietnicę umowy i podwyżki, skąd po krótkim czasie ewakuowałem się do dość sporej firmy produkującej części do maszyn rolniczych, gdzie codziennie kilka godzin spędzam na spawaniu i wreszcie czuję że uczę się tego zawodu w tempie błyskawicznym. Jako że to lubelskie i płacą marnie, planuje po co najmniej roku ewakuować się stamtąd gdzieś bardziej na zachód Polski (nie mam ochoty wyjeżdżać za granice). Jeśli chodzi o Lubin i okolice, na pewno przyjmuje świeżaków Sipma i CBM Polska, chociaż w tej drugiej firmie radziłbym jednak coś umieć, żeby nie wylądować przy sczepianiu, czy innej robocie gdzie niczego się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam jak ja zaczynalem. Pierwsze co zrobilem to poszedlem na kurs 141(podstawe). Potem stwierdzilem ze czas znalezc jakas prace, a reszte kursow zrobie pozniej. Nie wysylalem CV bo wiedzialem ze jest to bez sensu, wiec jezdzilem po zakladach pracy i rozmawialem z brygadzistami/kierwonikami. Czasami robilem probki, ale zazwyczaj po pytaniu o moje doswiadczenie w spawalnictwie odrazu mi dziekowali. Pomijajac kilka rozdzialow mojego zycia znalazlem wkoncu prace i teraz uwaga za 1300 zl netto miesiecznie! Po 3 miesiacach zaproponowano mi 1500zl, ale poprostu ich wysmialem i wynegocjowalem 2200zl. Przepracowalem w tej firmie 2 lata po czym stwierdzilem ze zmienie prace ;) w kolejnej pracy dostalem 3000 netto co bylo juz zadowalajace, aczkolwiek ciagle bylo mi malo wiec zrobilem 2 kolejne kursy na tiga i 3 specjalizacje po czym szukalem kolejnych ofert ;) I w ten sposob posiadajac 4 lata doswiadczenia (faktycznego doswiadczenia, nie szlifowania :DD ) zarabiam obecnie 6000zl + premia od przerobu ;)). Jesli kogos interesuje co robie to spawam czesci do samolotow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobek

Praca dodatkowa lub stała w internecie bez inwestycji💰💰
Zarobisz ok 1460zł w pierwszym tygodniu pracy na kilku prostych czynnościach!😱😱
Nie czekaj dłużej tylko kliknij w poniższy link
i zapisz się, a zobaczysz jakie to proste!😎😎
👇👇👇👇👇👇 http://bit.ly/prostyzarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy poleciacie tą prace ?? warto w to iść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Jak nie wiesz gdzie zaczac to idz do Iwo-Bau. Ja tam pracuje juz ze trzy lata i nawet na poczatku dobrze się zarabiało. Wiadomo, wszystko zalezy od zlecenia, ale oplaca sie robic. I hajs dobry i dogadac sie mozna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou

Jeżeli kursy dla spawacza to polecam kontakt do tej firmy dtweld.pl w Tychach. Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z całą ofertą jeżeli interesuję was temat kursów spawalniczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Czarny

Dobrą firmą, w której pracowali dobrzy spawacze była firma Warma w Grudządzu, zawsze uslugi wykonywane na czas, dobrze wspominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 1.10.2019 o 11:55, Gość Radek Czarny napisał:

Dobrą firmą, w której pracowali dobrzy spawacze była firma Warma w Grudządzu, zawsze uslugi wykonywane na czas, dobrze wspominam. 

Znam właścicieli firmy, mogę zagwarantować, że to porządni ludzie i uczciwi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka

Wiesz, to jest ciężka praca i bardzo wymagająca, więc ważne jest, aby mieć doświadczenie. Ja postanowiłem wyjechać do Holandii. Tam jako spawacz realizuje się dzięki agencji Pollux, która mi to wszystko zorganizowała.Jestem zadowolony z pracy, mam dobre zarobki i przyjaznych ludzi wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Warto zrobic sobie certyfikat, ja zdałem egzamin w WBD WeldingService GmbH. Dzięki temu, że mam certyfikat zdobyłem szybko dobrą pracę w dobrej firmie, naprawdę taki zdany egzamin dużo daje, zdecydowanie polecam, jeśli czujecie się w spawaniu dobrze, warto się rozwijać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja chodziłem do zawodówki do profilu klasy monter izolacji przymysłowych, po szkole zdałem egzamin, później zrobiłem egzamin w WBD WeldingService, bez kursu bo juz wiedzę miałem i pracuję już kilka lat w bardzo dobrej firmie. Zawód jest opłacalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Robiłem egzamin w WBD i uważam, ze to bardzo dobra firma specjalizująca spawaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio

Dzięki WBD Welding Service dostałem pracę. Bardzo fajną zarobkowo i w fajnych warunkach. Nie zamierzam zmieniać pracy, a wszystkim polecam WBD Welding Service jako pośrednictwo pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak pracował w WBD i sobie chwalił tę pracę. Nie tylko jeśli chodzi o kasę i zdobyte doświadczenie. Sporo się nauczył, zdobył też certyfikaty spawalnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×