Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonecznik 262

dieta niskoglikemiczna

Polecane posty

Serene, fajny przepis na chleb wrzuciłaś, spisałam sobie, a nie wiesz czy wyjdzie na mące żytniej 2000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniss powinien wyjsc , ja jeszcze nie pieklam , mam malo zcasu u mnie w sklepie jest razowa pszenna 2000 i raowa zytnia 2000 - nie wiem ktora lepsza i nie kupilam :)mozna mieszac z orkiszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też mam pcos i otyłość brzuszną obecnie warzę 110 kg i chcę schudnąć bo tego wymaga leczenie i mam takie pytanko na temat tej diety niskoglikiemicznej jak sie ją stosuje chodzi mi o to czy te ,,IG'' się sumuje? np. maliny mają 25 ,,IG'' + Truskawki też mają 25,,IG'' to się równa 50 ,,IG'' jeśli się to sumuje ale też się zastanawiam w ilu gramach owych produktów jest to 25,,IG'' bo nie wiem jak to liczyć całkowicie nie łapię o co chodzi z tym indeksem czy może mi to któraś z was wytłumaczyć tylko powoli i najprościej jak można krok po kroku z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic sie nie sumuje je sie produkty o niskim iq n poczatku do 50 a potem po jakims czasie wprowadza sie do 70 ale pomalu. ALE a ja ci polece diete ktora jest oparta naa niskim iq jest to dieta south beach, gdzzie sa jasno okreslone zasady i z brzuchac sie ladnie chudnie, sklada sie z 3 faz. ja jestem teraz na 3 fazie , naprawde polecam te diete kazda faza trwa 14 dni ( ta 3 jest na cale zycie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jestem zupełnie przekonana bo gdzieś czytałam że się sumuje ,,IG'' jednego produktu z drugim ale nie jestem tym przekonana w ogóle to zastanawiam się jak zacząć tą dietę i jak jeść mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie sumuje na jakiejsc diecie ale ona ma jakas nazwe ale nie pamietam jaka . ja mam ksiazke z dietami iq i nic sie nie sumuje zrob sobie sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vf66
tez polecam sb , jest oparta na niskim indeksie i jest latwa w wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tyle zdropwych diet..
ta tez jest zdrowa zapraszam ja zaczne tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam, czy jeśli chudnie sie np 0,5 kilo dziennie, to potem nie ma efektu jojo?? a chudnie sie tylko na wadze czy rozmiarowo i wizualnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudniesz wagowo i rozmiarowo Jestem na diecie 2 miesiąc jak na razie (- 12 kg) do tego oczywiście siłownia 3 razy w tygodniu . Tak naprawdę niema diety po której nie było by efektu jojo jak nagle znowu zaczynasz jeść słodycze i tłuste jedzenie. Trzeba zdać sobie sprawę z tego w końcu że nie jest się na diecie tylko się zdrowo odżywiasz Jak dla mnie każdy kto zaczyna dietę powinien zacząć od głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanko bo nigdzie nie moge tego się dowiedziec a narazie czekam dopiero na wizyte do dietetyczki czy cukier brazowy/trzcinowy jest ok? na takiej diecie? bo biały to rozumiem ze zakazany a brazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten link co wrzuciłas nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej niewiem dlaczego zamilkłyscie czy juz tu nie zagladacie? dodam od siebie tyko ze moja corka ktora odchudzam na tej siecie zeszła w ciagu tygodnia 2 kg. to juz duzy sukces! a odchudzałam ją od wielu miesiecy bez skutku. a na tej diecie chudnie się ok 1 kg tygodniowo a ona zrzuciła 2:) duzo dzieki błonnikowi . dziewyczny jesli tu jeszcze zagladacie piszcie albo moze ktos inny cos napisze i topik odzyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tym cukrem trzcinowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie co z cukrem? mowa tu o diecie niskoglikemicznej a nie o reklamie suszu. wazne jest co mamy jesc,zeby nie było cukrów,weglowodanow tych złych. nie mam kogo zapytac narazie. dzis i tak kupilam w biedronce ksylitol taki naturalna słodkosc z kory brzozy zamiast cukru spozywczego (trucizna!) i ma bardzo niski IG (chyba 6 tylko?). dziewczyny wpiszcie sobie dieta niskoglikemiczna,poczytajcie tabelki zobaczcie jak zabojczy jest cukier,a mamy sie czego bac-gdy uszkjodzi się trzustka ( a produkty o wysokim IG wladnie robią wszystko zeby ją uszkodzic) wtedy nie bedzie miał kto kontrolowac insulinymona zacznie wariowac i w efekcie mamy cukrzyce ktora jest nieuleczalna a trzustki nie naprawi sę juz nigdy,trzeba do konca zycia bra zastrzyki i czeste pobyty w spzitalach. takzes jest o co walczyc. a wysoki IG to np białe pieczywo z białej oczyszczonej maki,biały ryż,gotowane ziemniaki,gotowana marchew i warzywa (surową marchew jak najabrdziej mozna jesc tak samo wszystkie warzywa surowe),cukier,piwo,przetwory mleczne (np budyń) a nawet ciasteczka wszystko co zrobione z maki. alternatywą dla mąki jest mąka sojowa,len mielony itd. tez nie bede juz słodzila nic cukrem tylko ksylitolem tzn odchudzam corkę ale wspieramy ją wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo czy mozna wogole ten temat odswiezyc? no moze napisze odswierzyc to moze ktos się odezwie wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zaczynam diete od jutra , dlatego od jutra bo nie mam za bardzo skladnikow na diete , wieczorem podjade do marketu i zrobie zakupy milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! no wkoncu ktos napisał WITAM :)))))))) na tą diete nie trzeba specjalnych skladnikow no owszem kilka rzeczy trzeba "wymienic" np cukier na ksyolit lub biała mąke na make lniana lub inną. al;e najwazniejsze zeby jesc duzo warzyw i to w postaci surowej,bo przetwarzane moga wlasnie byc przyczyną nadmiaru cukru we krwi. My dzisiaj niestety nie zrobiłysmy postepow choc zakladałam ze corka zejdzie jeszcze 1 kg czyli razem 3 w tym tygodniu choc chudnie się srednio 1 tyg. ale u nas udało się 2 a mialam nadzieje jeszcze n atrzeci no ale jak wiadomo dzien dziecka itd i kazdy latał z tymi cukierkami i z bolem serca pozwoliłam na 2... No ale od jutra jest nowy tydzien i nie bedzie juz litosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ponownie mam pytanie jaka to maka lniana? a czy mozna uzywac np kasztanowej? ma malo tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam- to len mielony ktory mozna uzywac jako mąke,no mozna robic z lnu sosy,czy zagęszcza inne potrawy poprostu len mielony. Ale ja jeszcze i tak wszystkiego niewiem i wlasnie chcialabym się dostac do dietetyka albo zeby tu dietetyk się wyp0owiedział ale niestety tak mało jeszcze jest rozpowszechniona wiedza o tej diecie. ja narazie bazuję na swoich amatorskich odkryciach przydałby sie nam tu specjalista. cora w pierwszym tygodniu odchudzania schudla 2 kg i waga staneła ale to przez te festyny na dzien dziecka.teraz bedzie rygor;p i jeszcze dzis zamaist zajec w szkole byla zabawa i tez cukierki latały po całej szkole,moja przyznala ze zjadla jednego czy to cala prawda niewiem. Ale musze ckyba panią uczulic ze cukierki ma zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłuszcz parakoksalnie nie jest najwiekszym wrogiem tej diety tylko cukry,weglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz:) u mnie nastepny dzien diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam dzis w piekarni chleb z niskim indeksem. niby dla cukrzykow dobry , a w skladzie jest cukier,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×