Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

Mogę zrobić profil psycholigiczny pierwszej osobie która tu się wpisze.Ale musi

Polecane posty

Gość kurzafix
no to śmiało , poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
ja mam znany nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzafix
no popatrz, a ja tu na kafe jestem prawie każdego dnia od dwunastu lat i nie znasz mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
dzięki za dyskryminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
Panno Men struacjo, ja także interesuje sie takimiże tematami profil psychologiczny mnie nurtuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzafix
a jakże, charakterny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
wypchaj się znalazłam w necie profil psychologiczny Hitlera wkleje osobie o najmniej znanym niku czyli Tobie autorko tematu bleheh: Ściśle tajne dokumenty, które odkryto w Wielkiej Brytanii, dowodzą m.in., że przywódca III Rzeszy cierpiał na przypadłość, która powodowała, że wokół niego wciąż roznosił się bardzo nieprzyjemny dla innych zapach donosi brytyjski dziennik "The Sun". W materiałach napisano, że Adolf Hitler mógł mieć problemy z trawieniem, a te z kolei sprawiły, że nieprzerwanie raczył się ziołowymi herbatami i ciastkami. Żołnierz Armii Czerwonej, który wszedł do bunkra Hitlera po zakończeniu działań zbrojnych stwierdził, że powietrze wewnątrz wręcz cuchnęło. Odnalezione zapiski stworzył prawdopodobnie wysoki rangą oficer niemiecki, który przebywał z Fuehrerem w ostatnich dniach wojny. Dokument przypomina profil psychologiczny przywódcy i jest datowany na maj 1945 roku trzy dni po śmierci Hitlera. Na wstępie widnieje zapis: "Ten skrót musi zostać zniszczony w ciągu 48 godzin". Tekst zawiera m.in. opis nerwowych zachowań dyktatora: uderzanie palcami o stół podczas jedzenia czy nieustanne pocieranie wąsów palcem wskazującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę droga autorko, że teraz próbujesz się wybić...ale kiepsko Ci to wychodzi...lepiej na dobry start zrób sama sobie ten profil...nie wiem np. co masz do Boskiej Lukrecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×