Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

Mogę zrobić profil psycholigiczny pierwszej osobie która tu się wpisze.Ale musi

Polecane posty

po pierwsze to nie nowoczesne i zle byc homofobem po drugie nie jestem gejem wiec smialo rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
juz troche poznaliśmy Men Struacje annonymous sądzę iż nic nie stoi na przeszkodzie byy zrobić jej portret psychologiczny, załużyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portada nic nie mam. Preston wiedziałem że dupę tu swoją posadzisz. W sumie nadajesz się. Wrażliwa na krzywdę dziewczyna, całkiem poważna ale w rzeczywistości bo na kafeterii zgrywasz pajaca. Po prostu oddzielasz te dwa światy. W niektórych sprawach pedantka, dążąca do perfekcjonizmu. Iq bardzo przeciętne starasz się ukryć dwoma kierunkami studiów, których nie lubisz. A może już nawet polubiłaś. Nie czujesz się idealnie we własnej skórze, bo kilka kompleksów masz. Ważna jest dla ciebie akceptacja innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preston-Wrażliwa na krzywdę dziewczyna, całkiem poważna ale w rzeczywistości bo na kafeterii zgrywa pajaca. Po prostu oddzielasz te dwa światyKafe to sposób na odstresowanie i nieskrępowanie, swoboda myśli bez konsekwencji. W niektórych sprawach pedantka, dążąca do perfekcjonizmu do którego nawet się zbliżysz, nie ten typ człowieka. IQ bardzo przeciętne starasz się ukryć kierunkami studiów, których nie lubisz. A może już nawet polubiłaś. Nie czujesz się idealnie we własnej skórze, bo kilka kompleksów masz. Ważna jest dla ciebie akceptacja innych. Skłonności do konformizmu. Wolałabyś być z kobietą, ale nie masz odwagi, chodzi o strefę duchową. Bo mimo to chooja wolisz mieć w buzi. dopiero początek , a ciąg dalszy nastąpi Mam dalej robić czy nic się nie zgadza carrie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka83
niech będzie profil psychologiczny: Ma miesiączkę zawsze pod kontrolą, lubi kontrolować wszystko i wszystkich. Zwieźle, krótko i na temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie z tym przecietnym iq
sie zgadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×