Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiapysiia 32

ile placicie miesiecznie za dom?

Polecane posty

Gość misiapysiia 32

Nie wazne czy to rent czy placicie za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600f za splate mortgage
pod londynem za 3 bed house. do tego rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsjavdodbsi
1200 za swoje, londyn 3 strefa, 2 bed flat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja żyję w PL
We własnym domu, 1 000zł za ogrzewanie temperatura nie przekracza 20 stopni!! (Grzeję gazem, innej opcji nie ma (z chęcią bym paliła wszystko co komin przetrawi:P!!!}, w tym roku mam gościa w postaci grzyba:P} To tylko w sezonie zimowym na szczęście:P!!} Woda + kanalizacja 120zł, wywóz nieczystości - 30zł. A dziś się dowiedziałam, że od lutego będę płaciła za to, że deszcz pada, co miesiąc 18 zł:P, Mam nadzieję, że mi oddadzą, bo deszcz nie padał od 6 m-cy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba masz slabe
docieplenia, w Polsce za dom( 200 m + strych i piwnice, ktoryc w zimie nie opalam place 400 zl max a ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
My placimy 1020 funtow za 4-pokojowy dom, w Portsmouth. Plus rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieee
za 2 bedroom blisko city w Londynie 1475pounds miesięcznie plus prąd gas woda net council tax no i net....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeds, West Yorkshire, 3bed + garaż, maleńki ogródek, dom ma 4 lata. 566/miesiąc (mortgage).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnvnhvn
polodniowy Londyn 5 strefa, wlasny 2 bed, 700 splaty kredytu, ale za jakis czas zmieniam rate i bedzie 540;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDabrowska83
Manchester, zakątek altrincham / sale 475 2 bedroom mieszkanie młode,bardzo dobry stan jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
teraz za wynajem male 2-bed place 800 z rachunkami (cambridge, drogie miasto), niestety pieniadze w bloto wyrzucone a o mortgage juz nie wspomnie, kupowac angielska rudere do remontu i splacac przez 30 lat drugie tyle? dziekuje:D na szczescie juz niedlugo bede placic cale 80 zl czynszu plus rachunki, czyli jakies 400 zl za swoje wlasne w PL, brand new :) zyc nie umierac wtedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
To chyba w jakiejs dziurze w Polsce, bo ja kupilam nowe mieszkanie (klucze oddali w listopadzie 2011) w Toruniu (wiec nie zadna metropolia)i czynsz mam 300 zl, plus rachunki oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk tez sa brand new domy
i sobie miej w poslce tylko ciekawe co ty tam bedziesz robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez w uk sa tez ladne domy, i w ladnych okolicach. A nie lepiej splacac swoj wlasny mortgage niz czyjs? Tym bardziej jesli ma sie juz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Krakow wiem, czy taka dziura?;) a pokaz mi te brand new domy w UK :D wystarczy poogladac programu typu Relocation, albo Location etc - same stare wiktorianskie straszydla do remontu albo ewentualnie po remonie:) a co robic bede, to sie nie martw;) dla kogo praca jest, to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
remoncie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
MIeszkanie kupuje sie tam, gdzie sie mieszka i ma sie prace. Bez sensu komus doradzac kupowanie domu w kraju, w ktorym sie nie mieszka, bo taniej. I jest duzo nowego budownictwa w Uk, tego mi sie nawet nie chce tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w takim wlasnie wiktorianskim straszydle, dom budowany z kamienia, belki w suficie, wielki kominek, ogrod i duze pomieszczenia urzadzone na cottage style. nowe, nowoczesne mieszkanka mnie kompletnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna zupa ma chyba 130
w uk dom mozesz sobie nawe twybudowac,jak ci nie pasuja te stare domy. ja wole miec stary dom w uk i spalcac mortgage niz miec mieskzanie w pl gdzie nigdy nie ebde mieszkac i splacac czyjs kredy w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... ludzie nie chca sie domu na kredyt a tak naprawde wynajmujac dom najczesciej splacaja komus kredyt, przez lata, mozna latwo sobie policzyc ile to jest pieniedzy wrzucone w czyjas kieszen. nawet jak nie podobaja sie wam domy w takim stylu jak sie je buduje w uk to zawsze mozna sobie sciagnac dom np. z usa. ogladalam taki program, kupujesz dom na internecie i ci przywoza ciezarowka caly dom do poskladania wraz z architektem ktory przeprowadzi budowe. trwa to tylko kilka tygodni. to taka ciekawostka. moj znajomy kupil dom po czym wybudowal sobie drugi w ogrodzie a tamten sprzedal. tez tak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varetyyyyyyyyyyyy
Jednopokojowe mieszkanie Londyn 3 strefa 900 funtów za czynsz miesięcznie plus woda, gaz, prąd, council tax, internet, tv, telefony...Razem ok.1300-1400 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeds,wynajmuje dwupokojowe w nowym budownictwie ale w bloku 3pietrowym place 450 funtow plus rachunki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do horror
O matko, to jak za one bedroom i to w 3 strefie to duzo placisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyt Prad Ogrzewanie Woda Ubezpieczenie Wywoz smieci Alarm Kilka drobiazgow by sie jeszcze znalazlo takich oplat raz na rok razem to wychodzi okolo 10 000 miesiecznie koron szwedzkich oczywiscie. Domek 120m 5 pokoi ogrod i 8m pomieszczenie gospodarcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie place i zyje
1250f + rachunki 2 bedroom house z duuzym ogrodem, podjazdem, conservatory + poddasze uzytkowe (jako 3 sypialnia moze byc). 5 strefa Greater London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heohddjjshs
Swoje, 3 strefa Londyn. 600 plus rachunki. 2 bedroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heohddjjshs
Aha plus ogród i garaż. W miarę nowy dom, z lat 90tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×