Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolka96

Alternatywa dla body

Polecane posty

Gość Fiolka96

Hejcia Dojeżdżam do szkoły około 45 minut autobusem typu stary klekot, gdzie śniegiem sypie po twarzy. Ostatnio zrobiło się ciut chłodniej więc trzeba coś pod spód założyć. Do tej pory zakładałam pod spód rajtki i body, ale średnio to wygodne zwłaszcza jak trzeba skorzystać z WC. Zobaczyłam w sklepie majtkowym coś w ten deseń: http://images5.yandy.com/Products/OS-1020-black-front.jpg tylko z długim rękawem Nawet całkiem fajnie to wygląda no i odpada problem rozpinania w WC ;) Chciałabym jednak wiedzieć jak się chodzi w czymś takim, czy to jest wygodne no i w ogóle co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah na bank
na bank Cię to ogrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Co masz na myśli ? Przecież nie będę w tym samym paradowała, to ma być pod ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DojrzałaJagoda
Hmmm może to i jest jakiś pomysł, ale jak zamierzasz np. nosić do tego biustonosz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Szczerze mówiąc to nie przepadam za bardzo za stanikami. Rzadko kiedy noszę, jak już naprawdę muszę. Ale myślę że nie byłoby chyba problemu założyć pod spód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka domowa
Fiolka zaskoczyłaś mnie tym tematem :) Mam coś takiego: http://www.rozkosz.com.pl/files/6372zm.jpg ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby tego użyć poza sypialnią :) Co nie znaczy, że twój pomysł jest zły Sama jestem ciekawa i jak będzie okazja to może jeszcze w ten weekend postaram się przetestować i napiszę ci co i jak:) PS. Po nicku domyślam się, że jestem młodą osóbką, ale mimo wszystko nie polecam chodzenia bez stanika bo za kilka/kilkanaście lat zamiast ładnego biustu będziesz mieć dwa obwisłe placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty masz lat
dziecko drogie ile ty masz lat !!! mam córkę w tym samym wieku i nie wyobrażam sobie żeby chodziła w takich ciuchach jak jakaś ulicznica !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roth
Hahaha dobre, nie ma alternatywy. Jest jedna zasada - to co grzeje nie musi byc wygodne. Ale moze ty szukasz dziury w calym? A moze to PROVO ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrosss
śmieszą mnie i zarazem przerażają takie wypowiedzi jak tej pani powyżej. wiecie czym się różnią stringi od bokserek ? tylko i wyłącznie ilością materiału, a jeśli ktoś dopatruje się w jakimś ciuchu zboczonych rzeczy to znaczy to tylko i wyłącznie że te zboczone myśli rodzą się w jego głowie i powinien się leczyć. Żaden ciuch, majtki czy nawet kawałek plastyku w kształcie członka jest tylko jakimś materiałem i niczym więcej, dopiero w naszych głowach rodzą się myśli w jaki sposób coś zostanie wykorzystane Droga Fiolko jeśli odpowiada ci taki ciuszek to noś go i bądź szczęśliwa, nie słuchaj tych wielce moralnych moherów którzy dopatrują się we wszystkim zboczenia, bo to zboczenie siedzi w ich moherowych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Do "kurka domowa" opisz jak w ogóle się w tym chodzi, no i czekam na test co do staników to nie lubię ich nosić, są dla mnie niewygodne, źle się w nich czuję Do "ile ty masz lat" współczuję twojej córce takiej matki co osądza kogoś po ciuchu przecież to jest prawie to samo co rajstopy, a nawet zakrywa dużo więcej niż rajstopy, a dziurkę w kroku zawsze można majtkami zasłonić. Do "roth" jak mi w czymś niewygodnie to nie noszę tego, dla mnie ciuchy muszą być najpierw wygodne, potem ładne i funkcjonalne DO "piotrosss" jejciu pierwsza normalna osoba, w pełni się z tobą zgadzam, majtki jakie by nie były to zawsze są tylko majtkami, a jakieś zboczone wyobrażenia powstają w chorych głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka domowa
Chodzi się w tym tak jak w rajstopach, może tylko z tą różnicą, że nic się nie ciągnie w kroku bo zamiast klina masz dziurkę. Przylega do ciała, dopasowuje się rozmiarem, prawie tego nie czuć na ciele. Może masz źle dobrany biustonosz i dlatego ci w nim niewygodnie. Napisz jaki teraz nosisz rozmiar stanika, zmierz obwód pod biustem tak żeby było lekko ciasno, oraz obwód w biuście z lekkim luzem. Napisz jeszcze jakiego typu staniki nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Staniki mam co jeden to inny rozmiar, 75C, 80A, 80B nie wiem w sumie jaki powinnam nosić, po prostu przymierzam w sklepie z 10 staników i wezmę jeden albo wcale. Kroje to takie klasyczne, miękkie z samej koronki, mniej więcej coś takiego: http://www.jagna.pl/images/prod/MAT/media_70810_XL.jpg Pod biustem jak się tak mocniej uciągnę to mam 72cm a w biuście z lekkim luzem jakieś 95cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyliaaa
Czyli powinnaś się zainteresować odważniejszymi rozmiarami... np 75 D! a nie kurczowo trzymać się miseczek B-C http://www.biust.pl/biust/info/tabela_panie.htm ;) Co do bodystocking - czyli tych wyżej zamieszczonych wdzianek - nie jestem pewna czy spełniałyby rolę... chyba, że poszukasz takich najbardziej przypominających 'gęstością' rajstopy. Dopytuj sprzedawców. Zazwyczaj to kabaretkowo, koronkowe gadżety, ale życzę powodzenia ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak widze po wypowiedziach i dochodze do wniosku ze, gdybys chciala sie tym ogrzac, to musialabys zalozyc 2-3 sztuki na siebie. Co nie byloby wygodne. Wiec zostan przy rajstopach i body. Do WC w koncu nie chodzisz co 15-30min ;p. A co zas tyczy sie owego wdzianka, zawsze mozesz je kupic i kusic swojego faceta:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Jejciu według tej tabeli to mi wychodzi że powinnam nosić 70G !!!!!!!! Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, nie mam cycków do pasa, jeszcze w 70D jestem w stanie uwierzyć, ale nie G, przecież to ogromne piersi. Nawet nie widziałam takich staników u mnie w mieście. No właśnie to bodystocking które widziałam w sklepie jest gość gęste i z długim rękawem, jedynie to wycięcie w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DojrzałaJagoda
Kochana i dobrze ci wychodzi, skoro nosiłaś 80B i masz 70 pod biustem to właśnie 70G będzie idealne dla ciebie, bo 80B i 70G mają dokładnie taką samą miseczkę ale różnią się obwodem pod biustem. Nie sugeruj się literkami, rozmiar miseczki jest oznaczany jako różnica między obwodem w biuście i pod biustem, ty jesteś chudzinka, masz 70cm pod biustem i 95 w biuście więc różnica jest spora dlatego miseczka G, ktoś kto nosi 80B ma taką samą miseczkę ale różnica między obwodem pod biustem i w biuście już jest znacznie mniejsza dlatego miseczka jest oznaczona jako B. Swoją drogą takie błędy przy kupowaniu stanika popełnia więcej niż połowa kobiet i to nie tylko nastolatek ale dojrzałych kobiet również, wygląda to tak jakby się bały kupić coś więcej niż miseczka C. Mogę tylko pogratulować takiego biustu w tym wieku, dbaj o niego i koniecznie noś staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka domowa
Tak jak obiecałam, sprawdziłam :) Założyłam ten ciuszek, majtki dżinsy, koszulka i sweter, buty futrzaki i krótkie futerko. Nosi się bardzo przyjemnie, w ogóle tego nie czuć, ale ja miałam głupie uczucie, że wszyscy się na mnie gapią :) Mój ciuszek jest dość cieniutki i raczej słabo grzeje ale za to w kroku różnicę było czuć dość znacznie, więc od razu polecam grube majtki, które w całości zasłonią to wycięcie. Jeśli ten ciuszek, który widziałaś u siebie w sklepie jest co najmniej tak gruby jak rajstopy 40 i jest z długim rękawem, to myślę, że będziesz zadowolona :) i pamiętaj o grubych majtkach bo o ile sama mycha nie jest aż taka wrażliwa to pęcherz można przeziębić bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
DojrzałaJagoda, jak ona ma 70 cm pod biustem to staników potrzebuje z obwodem 65 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DojrzałaJagoda
Fiolka napisała, że mocniej uciągnięta ma pod biustem 72cm więc biustonosz 70G powinien być idealny. Inna sprawa, że jeśli w biuście ma 95 to przy obwodzie pod biustem 65 musiałaby nosić stanik co najmniej 65I lub nawet 65J, takie staniki bardzo trudno dostać, o ile wiem żaden polski producent nie robi takich staników, natomiast 70G jak najbardziej jest dostępne, choć większość sklepów rozmiarówkę posiada zazwyczaj do miseczki E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
KurtkaDomowa wielkie dzięki za test :P Od jutra mam ferie więc wybiorę się po to bodystocking i zerknę na te staniki 70G i 65J chociaż nie wiem czy nie spalę się ze wstydu prosząc o takie gigantyczne rozmiary :) No ale zobaczymy... A jeszcze może mi polecicie jakie kroje stanika są najwygodniejsze dla kogoś kto nie za bardzo lubi staniki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
Wg mnie to się nie nadaje, chyba że jest z naprawdę grubego materiału. Bo takiej grubości jak zwykłe rajstopy (nie mówiąc już o body) to raczej nie ma. Lepeij zostań przy rajtkach+body, bo jak przeziębisz pęcherz to będziesz płakać z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim zamarzł
Jeśli chcesz mieć ładny biust nawet za 20-30 lat to absolutnie zapomnij o chodzeniu bez stanika, zrezygnuj też z tych miękkich koronkowych, one w ogóle nie trzymają piersi. Dobry stanik musi podtrzymywać piersi od dołu oraz z lekko z boków zbierać je razem. Nie wiem jaki masz kształt piersi, ale młodym dziewczynom zawsze polecam bardotki, w tym kroju każda pierś wygląda przyjemnie dla oka. Staniki z dużą miseczką to specjalność przede wszystkim takich producentów jak Freya i Panache, ale są to koszmarnie drogie staniki i poza internetem ciężko je kupić. Na szczęście od jakiegoś czasu polscy producenci nareszcie dostrzegli że jest coś ponad miseczkę E i można już spokojnie kupić dobry stanik w rozsądnych pieniądzach. Masz tu kilka przykładów: Ava 740 http://img546.imageshack.us/img546/1157/740biala.jpg http://img225.imageshack.us/img225/460/740cz.jpg DALIA Ivette http://lilu-bielizna.com/maja/images/Ivettek052.jpg Gorsenia Carmen http://sklep.marilyn.w.interii.pl/carmen.bmp KRIS LINE - VIOLETTE http://www.gem-bielizna.pl/_var/gfx/691eeaebf308b356acacab5ef2d2b8f6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DojrzałaJagoda ależ oczywiście, że robi ;) i to obecnie jedne z najlepszych na rynku i w najszerszej rozmiarówce (szerszej niż brytyjska): Ewa Michalak (tylko tam jest zupełnie inna rozmiarówka niż gdzie indziej, trzeba korzystać z kalkulatora na stronie firmy). A poza tym do miseczki J i dalej dochodzi Avocado, Comexim, wspomniana wyżej Dalia, Kris Line etc. Z wymiarów wychodzi tak: 65H-I/70G w tych firmach polskich, a w angielskich to sam środek rozmiarówki i wybór ogromny, bo to ledwie 70E/65F. Ceny nie są wcale takie straszne, bo faktycznie są marki droższe (Freya, Fantasie o Fauve nie mówiąc), ale i niewiele droższe od polskich ( Cleo, Curvy Kate, Gossard...). Zobacz, jaki wybór tylko w tym sezonie, setki modeli dosłownie (plus dziesiątki polskich): http://www.bravissimo.com/products/lingerie/all/#/1?show=16&sort=4&back=30&cup=f http://tnij.org/figleeaves Większość z tego bez problemu dostępne w sklepach polskich, tyle, że dobrych. Takie są odnotowane tu: http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
Byłam wczoraj w tym moim majtkowym sklepie, ale niestety zamknięty do końca tygodnia, więc z bodystocking na razie nici. Byłam w innym majtkowym, grzebałam trochę w stanikach ale na pytanie o stanik 70G pani sprzedawczyni popatrzyła na mnie tak, jakbym zrobiła jej coś złego. Wstrętne babsko zawsze sprawia wrażenie jakby każda klientka była intruzem w sklepie, kiedyś mnie nawet opieprzyła bo miałam czelność przyjść 10 minut przed zamknięciem a ona już podłogę myła. Muszę się wybrać gdzieś dalej na zakupy, może w weekend namówię moją matulę na markety :) Dziewczyny WIELKIE DZIĘKI za porady stanikowe, dowiedziałam się od was więcej niż od babek w sklepach z majtkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roeo
Fiolka96 Sprzedawcy obowiazkiem jest byc do godzin otwarcia(prowadze wlasny sklep), jesli nie pasi jej klient. to moze niech poszuka innej pracy? Ja chodzac po sklepach nie miewam takich sytuacji. Wiec wspolczuje tobie. Powodzenia w zakupach. Oby Ci cieplej bylo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
A jest szansa dostać cos takiego w moim rozmiarze ? http://www.renaldo.pl/zdjecia/102143.jpg Nie chodzi mi konkretnie o ten model tylko w ogóle o krój, żeby piersi były odsłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
Przecież to jest bielizna erotyczna :O Chcesz się w takim rozebrać przed WF-em? Jak za 10 lat będziesz miałą faceta (takiego prawdziwego) to dla neigo możesz to założyć. A nazywa się to pół-biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehaa
Fiolka96 Ty tak na serio czy tez robisz sobie jaja? Szukasz wygody nie wiem gdzie, zamiast nosic cos co jest sprawdzone. Kobieto ogarnij sie i nie wymyslaj bzdur. Grzeslaw Przyeczytaj temat, bo twoja wypowiedz jest smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
No z tym stanikiem to trochę niefortunnie zdjęcie dobrałam :) Widziałam kiedyś taką bardzo nisko ciętą bardotkę, normalne miseczki, fiszbiny, tylko tak mocno wycięte, że odsłonięte były sutki. Teraz nie mogę nigdzie fotki znaleźć takiego stanika, a chciałabym mieć coś takiego w swojej szafie :). Nie rozumiem tej aluzji, że w takim staniku na w-f mam się rozbierać, czy w seksownej bieliźnie jest coś złego ? Z resztą jak na razie najczęściej chodzę bez stanika i jakoś nie mam problemu z w-f czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×