Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolka96

Alternatywa dla body

Polecane posty

Gość Fiolka96
Grzesław jakby co to męskie stringi też są :) To tak w nawiązaniu do walentynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehaa
Tak w seksownej bieliznie na WFie - haha. Moze bedziesz tanczyc kolegom na rurze? Wiec jak? W Autobusie wieje przez szyby? "Do tej pory zakładałam pod spód rajtki i body, ale średnio to wygodne zwłaszcza jak trzeba skorzystać z WC" Jak bylo pisane juz wczesniej, chodzisz do WC co 15 min?! A biustonosz to dla twojego dobra, chyba ze pozniej chcesz nosic dwa flaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka96
ehaa rozumiem, że ty na co dzień chodzisz w szmatach a ładną bieliznę zakładasz dwa razy do roku na święta ja zawsze staram się mieć ładną bieliznę Kolegom na rurze nie będę tańczyć, nie chcę tobie odbierać pracy. Gdybyś miała za grosz inteligencji to pewnie wiedziałabyś, że w liceum dziewczyny i chłopaki mają w-f oddzielnie, jak inaczej wyobrażasz sobie prysznice po w-f ? Doszukujesz się nie wiadomo czego w moich wpisach, widocznie głodnemu chleb na myśli. Mnie interesowało tylko to bodystocking, a że przy okazji okazało się że źle dobierałam staniki to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehaa
Ogarnij sie, nie myl miejsca nauki z twoja praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfg
fiolka, a czy pytałaś rodziców co sądzą o bodystocking albo półbiustonoszu do szkoły? Też są tak entuzjastycznie nastawieni jak ty? Znajdz sobie faceta, to jemu sie bedziesz w takim czymś prezentować. Chyba, że chcesz być wyzywająca na każdym kroku, to wtedy polecam taki strój: http://tinyurl.com/8y7agyy Będziesz pewna, że wszyscy zwrócą swoją uwagę... :O Skoro masz cyce jak wymiona i chodzisz na wf bez biustonosza, to przecież momżesz komuś krzywdę zrobić... Zamachniesz się, ktoś dostanie w głowę i zgon na miejscu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pod latarnie
masakra a autorka to idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani-Ka
Fiolka kupiłaś tego ciucha ? Może pochwal się, napisz parę słów jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybiła jedenasta
Podnoszę temat, Fiolka odezwij się, nie przejmuj się złośliwymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfasdfg
Autorka jest w ciąży, wpadła na przerwie po WF-ie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka95
Ha ha ha, nie sądziłam, że ktoś odkopie mój temat po niemal 5 latach. Dawno o nim zapomniałam. A za reklamy dziękuję, ale nie zaopatruję się w sexshopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×