Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Joe mówisz że tak długo musiałbyś szukać po portkach do mierzenia? Jakoś mi się wierzyć nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaty? ymmm... Mniam :D Przytulanie jest zdrowe :D Wspomaga system immologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresję, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ;) Katerinka, prawiczki niestety odpadają, bo mnie wcale nie pociągają ;) Moder :P Joe wie o czym mowa, chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline Joe nie jest moderatorem mówię Ci to ja bo chyba mu nie wierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe mówie że nie jesteś bo koleżanka Ci nie dowierza. Już któryś raz to sugeruje:) Bronie twojego dobrego imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak. Wiem Kate :P Dotarło do mnie ;) zgrywam się :) Zresztą Moder czy nie moder, co to za różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie . A ty co porabiasz ? Jak widać wszscy panowie z erotycznego zwiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądam jakiś denny film, i bląkam się po topicach, na moim topiku mogę nie chcą :O ooo coś mi się przypomniało :D Może Ty mi doradzisz :P wybieram się do koleżanki w odwiedziny. Ona ma synka pięciomiesięcznego, nie wiem co mogłabym mu kupić na prezent, Kate ;) może masz jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline Powiem Ci tak nie wiem ile konkretnie chcesz wydać ale możesz kupić :- pampersy rozmiar 3 chyba byłby dobry, to zawsze potrzebne -ciuszki tylko większe rozmiary, może jakis fajny komplecik na lato -zabawki jest tego cała masa, dzieci zwracają najbardziej uwagę na te świecące i grające A podpowiem Ci kup tez jakis drobiazg koleżance, będzie jej miło bo zwykle wszyscy dziecku coś przynoszą , a o matce zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ok, właśnie bym pominęła koleżanke :O Dzięki, po prostu nie wiem jak kształtują się ceny, muszę się zorientować jutro :P ok, nieważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×