Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Gość Gumowy fred
A po jaką cholerę robic jej palcowkęto sama kobieta może sobie zrobic!Nie lepiej by było wytłoc ją od tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie masz racje, ale temat palcowki urwal sie jakies 1600 postow temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy fred
A to i tak długo wytrwał! Apropo rżnięcia od tyłu to polecam na pralce w łazience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie kiepsko, bo mojej pralki nie bedzie mi sie chcialo taszczyc z kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe Joe chciałabym zobaczyć jak rżniesz żonę od tyłu (jak Ci kolega proponuje) i taszczysz ja na włączonej pralce do łazienki normalnie chciałabym. A tak apropo dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kat, za przyjemnosc ogladania musialabys sie dolaczyc, moze w charakterze gniazdka :-) Jak tam minal weekend? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy fred
Ale pralkę lepiej może wyłączajcie z sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Joe mało powiedziane wojna od piątku a w sobote rozejm na seks bo jak tak drzemy koty to sek jest zajebisty, a od niedzieli wojna nadal trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ciekawie. Ja na szczescie niedziele spedzilem bardzo przyjemnie (kino, restauracja, a co bylo potem... :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam w szczegóły. Ale wiesz czasem to mam tego mojego chłopaka zapakować w paczke i wysłać w podróż dookoła świata w poszukiwaniu rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma gorsze i lepsze dni, na pewno mu przejdzie i znow bedziecie sie cieszyc razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko :P na włączonej pralce fajniej, lecz orgazmy orgazmami... Ale pralkę trzeba kiedyś wyłączyć... :) Trzejść Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy fred
Jestes chętna na tą pralkę? Carolina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc carolina, ty to bys chyba wolala na lodowce, zeby ostudzic twoj temperament:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P pomarańczko, ja tam zawsze jestem zwarta i gotowa :P Joe :P na lodówce? Hmm... Moja lodówka za wysoka, niestety:( hm... Alle w lodówce ;) to już luzik, bo jest dość duża, a pusta w środku, no prawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Carolajn dieta cud ? Joke ofcourse:) Ja to bym chciała na odkurzaczu spróbować ciekawe czy dałoby radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina zalezy z ktorej strony chcesz byc rozwarta, bo jesli za bardzo z tylu, to wiatr moze ci z duupy zrobic gwizdek :-) Kat, ale taka ''dieta'' musi byc koniecznie wysokobialkowa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×