Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

a i sama umiem przyrządzić dziczyznę zeby nie było tylko jest to czasochłonne i to bardzo. W sumie to ja dużo rzeczy umiem ugotować, upiec ale z innych dziedzin też mam sporą wiedzę samouka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz kupić paluszki - najlepiej słone! wkładasz jej na początek jeden aby za bardzo nie rozepchać! potem jesz tego paluszka, o to cała palcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodać że wkłądasz jej w kakao! ! aby był przyjemny czekoladowo-orzechowy posmak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeon, musisz zupdateaowac swoja wiedze z tege topiku. temat poszedl w zupelnie inna strone :-) Katerina, mnie tez nikt nie uczyl gotowac a do ksiazki kucharskie rzadko zagladam. Jak juz znajde jakis przepis to go zmodyfikuje na swoja modle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumowy Joe Nie bądź jednotorowy, świat jest wielki trzeba mieć podzielność uwagi, myśleć wielotorowo. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem,że mowa o kulinariach... ech wybaczcie pomylilem topiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie bylo mnie troche, ale to sa uroki pracy:-) Eksperymentowac mozna, ale do pewnych spraw trzeba miec dystans i wiedziec na ile mozna sobie pozwolic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ale od ktorego? Zawsze jest tak, ze jeden ma rozsadek, a drugi ''slabe hamulce'' :-). Sa i tacy ktorzy preferuja jazde bez trzymanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myśle że ja to lubie poszaleć poeksperymentować ale znam swoje granice ,których nie przekrocze i myśle że znam też granice mojego partnera tak że wspólnie się dopełniamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niczego nie sugeruje, ale majac 24 lata napewno musisz cos pamietac :-). Ja jestem szczesliwy w zwiazku i nie zamienilbym tego na nic :-) 6 lat, to szybko zaczelas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakoś wyszło Joe a nie był pierwszym partnerem w sumie to on to taki prezent na 18 był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak, jestem ciekaw, czy dziala to tez w druga strone :-) Chyba tak naprawde nigdy sie nie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myśle że tak bo jak na razie na każdym kroku mi to udowadnia, a mój jest na dodatek z tych co tak naprawdę kochają tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam, i mam nadzieje, ze nigdy nie nastapi zobojetnienie i nie znudzimy sie soba. Cholera, zauwazylas, ze na dwoch roznych topikach piszemy o tym samym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×