Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Gość lokomotywa z Tfego snó
No jestem. Ale natrzaskaliście postów... Szukałem na wszystkich targach w okolicy, ale każdy baca mówił, że kozy dopiero bedom jak sie ściepli. Ale mam ładną perliczkę, bo Gumowemu ostatnio wyfurgnęła. Katerina - przejdźmy do meritum - ściągaj majciochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Kto jej to zrobił??? Chyba nie seminarzysta Brunecik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaraz zmuwam do domu. Katerina jak dam rade to ci dzisiaj wysmaruje ten erotyk do poduszki:_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och lokomotywa szkoda mi mam takie ładne koronkowe tyle że zimno w nich jak diabli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe będe czekać wierze w ciebie i twoją chęć sprawienia mi przyjemności:) Lokomotywa ty wiesz jakie tu tłumy przewaliły? Siadaj i czytaj to się dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Katerina - koronkowe w zimie?? Oszalałaś? Wyobrażam sobie Ciebie w fartuszku pokojówki i barchanowych reformach, naciągniętych pod biust. Taka jazda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nakręcają mnie tu od rana i za oknem -25 mam o zgrozo a ja w koronce siedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Katerina - wypoczywaj! zajrzałem tylko na chwilkę, zobaczywszy ilość postów. Kup barchanowe majtasy u baby na placu. Pozdrawiam Gumowego i jego żywy inwentarz, Wpadnę jutro, zdobywając po drodze jakiś ciekawy ekwipunek. Będziecie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Coś znajdę na bazarku u vietnamczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i chciałem wyjaśnić swoją nieobecność: w tygodniu jestem w interku a wiadomo 22 cisza nocna a poza tym będę w weekendy i mam nadzieję że ktoś też będzie a określenie nastoletni onanista mnie obraża a tak ogólnie witam wszystkich i uprzedzam że mogę zamulać bo jestem zjarany i przez fona napierdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo napewno wszystkiego nie przeczytałeś a jest co:) A impreza najprawdopodobniej jutro w parchanowych gaciach lokomotywa przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez fona lipa jutro poczytam i na imprezę będę na bieżąco gumowy już się zmył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oznacza że mamy podobne hobby bo ja też piszę i nie tylko erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co wyczytałem to jesteś na "ciśnieniu" i erotyk jest ci potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to mogę cię rozgrzać;) ej takie pytanie czy ty nie jesteś z płn. wsch. Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×