Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Powiększa się powiększa tyle że jak narazie to jestem jedyną kobietą na stałe na temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunka
Zygiera321 cos tu brak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze nie jedyna, zauwazylem, ze wczoraj dwa osobniki plci zenskiej probowalo ''uwiesc'' brunecika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowały czy im się udało nie wiem brunecik jak narazie zainteresowany moją słodyczą jak to raczył nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Tauaika, skad taki egzotyczny nick, czyzbys mial cos wspolnego z ministerstwem obrony? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz brunecik jest łatwy w uwodzeniu. Za to ty to wyższa półka i trzeba tu więcej wyrafinowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem T, ale skads musiales to zaslyszec. Interesuje cie polityka USA? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja wolę takich facetów bardziej skomplikowanych a nie prościutkich jak brunecik , wiesz bardziej mnie tacy intrygują , działają na wyobrażnie podniecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, pisałem już dziś, że to nazwisko gdzieś kiedyś wpadło mi w oko i tak jakoś wyszło, że mi się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina, zgadzam się z Tobą, że takie zapasy i podchody dają dużo więcej satysfakcji, niż takie "między oczy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe wiem o tym dlatego się nawet za to nie zabieram a że rzuce czasem jakimś dwuznaczynm stwierdzeniem to tylko dla pikanterii w rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T, tylko zapomniales o apostrofach :-) Katerina, cala sztuka uwodzenia polega na tym, by nie uwodzic. Lepiej byc lampa, niz cma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tauaika Widzisz ten dreszczyk emocji nie da się niczym zastąpić , wiesz to jak seks pierwszy raz z nowym facetem , czy kobietą , takie podniecenie, zafascynowanie, czekanie na ten dotyk, myśl a jak dotknie , co zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe to ja jak latarnia na brunecika działam,. ale podejrzewam że nie tylko ja tylko każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×