Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Widocznie mamy podobne oczekiwania, może nastawienie, w sprtawach seksu, zresztą mówiłam Ci że ujołeś mnie opisem palcówki w twoim wykonaniu, wiesz nie jestem z kamienia i po tym zmiekłam w kolanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie spojrzałam na moją stopkę i widze że już ponad tysiąc razy zwyoglądana była a jestem tu dopiero od 26 stycznia w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci bezczelnie bezpośrednio odpisze że na samą myśl to się mi mokro zrobiło tam gdzie trzeba i poczułam taką dziwną tęsknote za twoją magiczną dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palcowka, palcowka, a mi tu znowu trzeba sie zbierac do pracy. Jeszcze tylko jutro i weekend (to jest moja odpowiedz na twoje poprzednie pytanie Katerina) Musze jeszcze szybko koszule machnac zelazkiem, bo niestety zona wykolegowala sie z prasowania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się cieplutko zrobiło na samo wspomnienie opisu a co by było jak bym zakosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, teraz sie wzieliscie za konkretna rozmowe, gdy ja musze wypieprzac do roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, zeby zyc, trzeba pracowac. Jestem ciekaw Katerina jak ta ''gierka'' potoczy sie dalej :-). Ja spadam. Pozdro dla wszystkich i milej rozgrzewki. Dozobaczenia za kilka godzin :-). See yah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jesteś coraz bardziej interesujący dla mnie, pisze już klęcząc bo usiedzieć nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucasz rzucasz , zaciepło mi trochę się zrobiło , a dziś jestem wyjątkowo podatna na podgrzewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że dmuchanie raczej jeszcze bardziej mnie rozgrzeje , napisz lepiej jak byś mnie dopieścił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci maila Panie T ale musimy umówić się na póżniej bo mnie życie codzienne wzywa. A przyznam szczerze że rozpaliłeś mnie troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×