Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama w wlk bryt.

czarnoskory facet, afrykanczyk wyciagnal ode mnie nr tel

Polecane posty

Pisząc żeby trzymała z Brytyjczykami nie miałem na myśli wszelkiego bombowego szajsu, tylko prawdziwych Brytyjczyków. Z resztą nie tylko ich. Chodzi tutaj o ludzi pewnych, którzy mają swoje miejsce w Wielkiej Brytani i jawnie zarabiają pieniądze. Gnoje o których piszę właśnie w taki sposób polują na panienki. Wielu z nich z tego właśnei żyje. Są goście trudniący się podrywaniem nowych pipek, ustalaniem czy są same, gdzie mieszkają, kiedy wychodzą z mieszkania i kiedy tam wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colletta
Zyje tu tyle lat i czerpiac z mojego doswiadczenia a wlasciwie obserwacji to rzadko ktory afroanglik jest warty czegokolwiek. Do tego juz nie zwracajac uwagi na roznice charakteru powiedzmy sobie szczerze : Czy nie znajomy pytajacy o nr telefonu tak poprostu nie jest przypadkiem za pewny siebie i czy reprezentuje jakiekolwiek cechy o charakterze pozytywnym. Czy mozna mu ufac? Czy jest tak osamotniony i nie ma przyjaciol ze musi w akcie desperacji uderzac do nie ogarniajacej jezyka angielskiego Polki? Czy ocenil ciebie na wystarczajaco naiwna? To zaczyna byc zalosne jak wiele tepych sztuk daje sie podpuszczac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jak nie będziesz uważała to będziesz kiedyś miała brązowego, nieumytego kootasa w ustach należącego do jakiegoś dziecka bożego uważającego Cię za mięso do ruchania, nabyte za marne pieniądze. Dodatkowo Cię wypełni świętą białą hostią po brzegi, którą będziesz musiała połknąć. I tak przez parę dni, miesięcy, góra lat, do czasu, kiedy CIę nie wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej beliar
ty kurwa swirze :D fatnazje to ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, aha i w takiej sytuacji zapomnij o zębach, żaden szanujący się brudas nie będzie ryzykował odgryzienia kootasa. Przyzwyczaj się też do tego że będą Cię szprycować różnym szajsem. Z racji że ruska heroina (tzw krokodyl) jest mocne w choj, uzależnia po pierwszej dawce i jest tanie jak borszcz zapewne mogą Ci to podać zebyś wesoło przyjmowała tępe pchnięcia w swoje białe ciało. To też do czasu, bo każdy wie jakie konsekwencje przynosi przyjmowanie dezomorfiny, zanieczyszczonej jak skurrwysyn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
beliar spokojna twoja rozczochrana, jak pisalam wczesniej spotykam sie w UK z Żydem i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym żeby to były fantazje, jednak to rzeczywistość. O sutenerach i porywaczach nikt nic nie wie. Jednak są i interes się kręci pełną parą. Nikt jakoś nie ma sposobu na wyłapanie ich i bestialskie torturowanie :O Co roku porwanych, wykorzystywanych seksualnie, maltretowanych i mordowanych są tysiące kobiet. W tym również z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
ale mial malego obrzezanego, jeszcze pozniej wpychal mi menore w cipke skoro wszyscy jestesmy tolerancyjnymi dziecmi bozymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colletta
Po za tym ze jest to dla polakow dosc ekscytujace bo w PL nie ma za duzo takich egzotycznych egzemplarzy to dochodzi jeszcze jedna rzecz a mianowicie ze Polska jest dla wiekszosci cywilizowanego swiata bardzo ekscytujaca bo to wlasnie biali ludzie sa na wage zlota w tej chwili. Szkoda ze to tak nie zostanie i ze za kilka pokolen blondasy wygina. :( W Polsce jest juz taka desperacja i zachwyt nimi ze jak jakiegos mixrejsa znajda to go odrazu do telewizji albo na stanowisko, obojetnie co ma w glowie, taki to ma 0% konkurencji ... masakra... Anglia z tego co wiem to zyga juz tymi egzotycznymi i wiekszosc krajow inteligentych marzy o blondasach wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
ten wyzej to podszyw, moj partner Żyd ma wielkiego penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
spadaj podszywie,lubie Żydów, to wspaniali ludzie :) i nic wam podszywy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white honor, white pride
Musimy zapewnić przyszłość białym dzieciom, szczególnie w Europie, gdzie biali już są prześladowani przez tych co tu przyjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z jajem
Hejka.Nie chce Cie sciagac na ziemie ,ale chyba juz czas zdjac rozowe okulary.Po pierwsze nie znasz goscia, po drugie nie bardzo rozumiesz o czym on do Ciebie rozmawia=wnioskuje ,ze jestes w UK niezadlugo.Afrykanczyk to niezbyt dobry wybor dla Polki,kultura rozni sie diametralnie od naszej i pomimo,ze czujesz sie wyjatkowa niczym ksiezniczka to zapewne on ma trzy podobne Tobie na boku.Jak pomysle co oni jedza to mi sie niedobre robi,wiem bo kupuje z tych ich sklepow rozne organy na sekcje dla moich uczniow.Moja kumpela miala przygode z takim jednym i przeszla przez pieklo teraz ma meza polaka i jest w koncu szczesliwa.Tu nie chodzi o kolor skory,a raczej o podobne spojrzenie na swiat. Polecam ksiazke "Biala Masajka" i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm............
A ja powiem tak: spędziłam w Anglii pół roku, na stypendium, więc miałam głównie kontakt z wykształconymi ludźmi i moim zdaniem sam kolor skóry nie ma aż takiego znaczenia, ale kultura już tak. Mam znajomych np. hindusów oraz jednego murzyna, którzy są już zupełnie brytyjscy, naprawdę nie różnią się zupełnie od białych jeżeli o zachowanie, normalni, wykształceni ludzie. Tyle, że ja mogłam z nimi prowadzić dyskusje na poziomie i nie zostałam zaczepiona na ulicy. Natomiast obcy facet, który bierze Twój telefon i próbuje Cię oczarować, chociaż nie znasz języka, na pewno potencjalnie stanowi zagrożenie. Weź pod uwagę jedno: nie macie za bardzo o czym rozmawiać, czyli podobasz mu się tylko fizycznie (jeżeli w ogóle), a to trochę marna podstawa do budowania znajomości. W Polsce szukałaś facetów, których nie obchodzi, co masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w wlk bryt.
ale ja nie wiem czy on jest dla mnie atrakcyjny jako moj potencjalny facet. Ale to dobry poczatek zeby sie rozkrecxic, znajac jego poznam jego znajomych... nie musimy byc razem, ale zawsze moze zostac mila znajomosc, czyz nie ? jesli nie, to dowidzenia i juz poza tym poducze sie jezyka :P moze sila mnie nie wezmie na stoliku w kawiarni jak sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mezatka
Ja miałam 6 murzynów zanim się wydałam za obecnego męża, a on nic o tym nie wie. Zawsze jak mnie posuwa to się śmieję na mysl, że miałam w sobie 6 czarnych pał a ten lamus się niczego nie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×