Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama po 3 cc

Plastyka brzucha

Polecane posty

Gość mama po 3 cc

Od zawsze miałam problemy z wagą, do tego doszły 3cc i w efekcie megazwis zamiast brzucha. Marzę o plastyce brzucha, czy są tu kobiety, które mają taki zabieg za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miałam plastyke brzucha i zszywana przepukline kresy białej i pepkowej i robiony nowy pepek w listopadzie 2011 r. Wykonywalam ja w klinice dr Szczyta u dr Potockiego. Jestem bardzo zadowolona. Żadnych powikłań, no ale bólu trochę było. Blizny nie widać, bo bielizna zakrywa szew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po 3 cc
Dziękuję za odpowiedź :-) Powiedz jesli możesz, ile wyniósł całkowity koszt zabiegu z konsutacjami, badaniami itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi na e-mail swój tel to zadzwonie i Ci wszystko odpowiem. a.guda@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po 3 cc
OK, dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po 3 cc
Jeszcze raz dziękuję za przemiłą rozmowę 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo było porozmawiać :) Życzę powodzenia i słusznej decyzji. No i czekam na jakieś info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma tam
kosztowac? fortune! ja u Furmanka w Czechach dalam 4 tysiaki z hakiem i blizeneczka cacy , ze paluszki lizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociachana
Jestem świeżo po plastyce brzucha z liposukcją, zszywaniem mięśni i przepukliny i przesuwaniem pępka. Zabieg miałam przedwczoraj. Wczoraj rano już wstałam. Nie boli, trochę ciągnie. Dzisiaj rano wyciągnęli mi drena. Nie zażywam proszków przeciwbólowych, bo nie muszę. Muszę natomiast robić sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe przez 10 dni. Brzuszek mam płaski, jeszcze nie napuchł. Cały czas noszę seksi ubranko uciskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę temacik
Ile trzeba czeać po cc, żeby bezpiecznie przeprowadzić plastykę brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ,ze ok.
roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
zalezy od wielu czynnikow, zapytaj ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabkowciescie
wiesz jak jesteś zdecydowana na zabieg to chyba najlepiej zrobisz, jak się umówisz na konsultacje z lekarzem. Bardzo dobry jest dr Osuch i on na pewno nie tylko dobrze przeprowadzi zabieg, ale też powie o wszystkich zagrożeniach, jakie on za sobą niesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_l.
dokładnie, najlepiej idź na konsultacje i wypytaj się o wszystko co do czego masz wątpliwości. Tu masz link do dobrego gabinetu, ale nie wiem czy miejscowość Ci przypasuje: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farawayfromhome
no tak konsultacja to najważniejsza rzecz. Poza tym myślę, że jak się już decydujemy na taki krok, żeby się poddać takiemu zabiegowi to też nie ma co się kusić na jakieś niskie ceny, bo to różnie może być ważniejsze, żeby lekarz się znał na tym co robi. A z tego co wiem wspominany wyżej Osuch jest bardzo dobrym specjalistą. Więc jak się zgłosisz do niego na pewno dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz małe dziecko? Nie masz czasu ćwiczyć, a chcesz wrócić do sylwetki sprzed ciąży? CORPO FIT przygotował dla Ciebie specjalną ofertę zabiegów - szybkich i skutecznych. Od dziś nie musisz tracić czasu na siłownie oraz motywacji na nieskuteczne diety. Oferta naszego gabinetu została tak skonstruowana, aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby. Krótkie i skuteczne zabiegi, fachowe porady, dobór diety ... Nie czekaj, zapisz się już dziś i zrób pierwszy krok ku wymarzonej figurze. Zapraszamy do CORPO FIT www.corpofit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie miec zrobiona
dobrze plastyke brzucha to tylko do dr. Daniela Furmanka. tanio i pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam w lasermedzie i też jestem bardzo zadowolona, wszystko teraz ładnie się prezentuje, opieka bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka
Dnia 26.01.2012 o 22:31, Gość mama po 3 cc napisał:

Od zawsze miałam problemy z wagą, do tego doszły 3cc i w efekcie megazwis zamiast brzucha. Marzę o plastyce brzucha, czy są tu kobiety, które mają taki zabieg za sobą?

 

Nie ma się czego bać! Ważne jednak, by trafić do fachowca. Polecam dr Wacławowicza, przyjmuje w spzitalu Orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Jest najlepszy! Blizna jest praktycznie niewidoczna, ładnie się da schować pod bielizną, opieka tam mega profesjonalna, do tego piękna okolica. Stosując się do zaleceń, utrzymuje efekty! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×