Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Pomysł na tanie mieszkanie

Polecane posty

O kurrwa, już wiem gdzie jest błąd :D Napisałem parę razy zamiast czynsz ,,wynajem" a chodziło mi o czynsz. :O Całość, czynsz + wynajem miałoby wyjść powyżej 1200zł. Gdyby czynsz z wynajmem miał ŁĄCZNIE kosztować 600zł to bym się nie zastanawiał nad niczym tylko już teraz wypierrdalał z domu. Pracę za 1000zł mogę mieć w sumie od zaraz, zakładając że po nocach uczyłbym się do matury. Jako zwykły dostawca pizzy na skuterze urobiłbym z 1800zł i więcej. Rzecz jasna w mieście. Z resztą sam nie wiem. Normalni nastolatkowie żyjący normalnie nie myślą teraz o tym. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pracę za 1000zł mogę mieć w sumie od zaraz" robotę za patyka to każdy może mieć od zaraz, wystarczy zatrudnić się w macu czy czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej. Daję sobie jeszcze rok czasu. Może mnie wujek wkręci za granicę, jeśli nie to spróbuję sam coś ogranąć. Jak nic nie pomoże to I'm out. Więcej w domu poprostu nie wytrzymam. Z resztą, od miesiąca jestem przeziębiony, nie leczę tego, nie zasłaniam się żadnymi chorobami i prowadzę aktywny tryb życia. Obecnie poza bólem gardła pojawiła się krostka na języku. Bardzo rzadko się coś takiego zdarzało u mnie przy przeziębieniach. Mam nadzieję że ta krostka wiąże się z przeziębieniem i ewentualną infekcją a nie z tym czego się spodziewam. Nie kazdy może wie o pewnym moim wyskoku, ale troszkę zaryzykowałem. Jeśli coś złapałem to moje przeżycie zależy od tego czy leczenie zostanie zrefundowane. Jeśli nie, to będę miał problem. Sam nie pokryję tych kosztów i nie dam też nikomu ich pokryć. Ponadto co miałbym powiedzie? Mamo, mamo złapałem syfa od dzivki, daj xxxxzł na leczenie! To odpada z wielu powodów. Z resztą szkoda by było kogś na coś takiego naciągać, skoro z wielu powodów sam mogę ze sobą skończyć jeszcze przed końcem 2012 roku. Nie znacie mnie, ale choojnia u mnie superowa. Zmieńmy temat na jakiś ciekawszy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozesz sie teraz
elegancko zabic chcesz line jak cie nie stac to moge wyslac , kolejny dzieciak buntownik zabawne to jest w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie, tu jest coś nie tak. Powinienem się bujać bajeranckim autem taty po imprezach z paczką normalnych kumpli w moim wieku, zarywać panienki, mieć w portfelu wysokie kieszonkowe, robić domówki u siebie, obchodzić urodziny, zastanawiać się jakie bezsensowne studia dzienne typu psychologia robić żeby w akademiku pić, ćpać i ruchać równo i tak dalej... A ja co kurrwa? Wszystko na bakier, co nie spierrdoliła mi rodzina to spierrdoliłem sam. Ciąg przyczynowo- skutkowy. Co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chooja to wszystko nie podobne. Nie, jeszcze liny nie potrzebuję bo nie przegrałem jak narazie. Z resztą ja zawsze sobie jakoś kurrwa radzę. No ale planów mi zaczyna brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar z takimi bykami
nie zdasz matury z polskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obecnie poza bólem gardła pojawiła się krostka na języku" to straszne. ból gardła to śmiertelna choroba :D powinnam chyba całą zimę spędzić na L4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad to co się dzieje? Chwilę pożyłem jak normalny człowiek, zaczęło się sypać i znowu wróciłem na to yebane forum. Godziny upływają a ja kurrwa siedzę i klepię tutaj niewiadomo po jakiego chooja. Co mi da wywalanie jakichś swoich pierrdół tutaj? Ale kretyn ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeleczek ile zarabiasz jako
moderatorka kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelek Obecnym przeziębieniem staram się wytłumaczyć patologie szybko rosnące na moim języku. Czytaj do kurrwy nędzy dokładnie. Inna inszość że ja niezależnie od tego czy mam gorączkę czy nie nie przyjmuję żadnych leków. Patrząc zupełnie trzeźwo na szereg głupot faktycznie mogę czymś być zarażony. Mam powiększone węzły chłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×