Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

proszę o kontakt do sprawdzonego stomatologa dziecięcego!!!

Polecane posty

Jak w temacie. Proszę o namiary na kogoś kto nie tylko wyleczy ale też ma do dziecka podejście. na razie wizyta u stomatologa, łącznie z tą u pedodonty kończy się przeogromnym stresem dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Złotoryji jest świetny nazywa się Szczepański ma podejście, zero nerwów sprzęty wszystkie dla dzieci i zabawki i zero stresu nawet jak córci ząb rwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Katowicach jest Klocek & Świder super podejścei do dzieci Klocek P., Świder M. Stomatologia SC Graniczna 45, 40-001 Katowice 32 256 56 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Chorzowie polecam Atrię, dr Tuszyńską. Z wyglądu sprawia wrażenie oschłej, ale jest bardzo miła i ma świetne podejście do dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy z małą w k-cach dr Brzozowska ale mała ma traumę. wszystko robione na siłę. fakt, mała nie chce u dentysty nawet otworzyć buzi więc tam pani dr w asyście pana dr na siłę rozwiercili małej dwa żeby, w tej chwili ma spuchnięty policzek i panikę w oczach. nie wiem już sama co robić i czy to tylko moja mała jest takim trudnym przypadkiem. czy waszym maluchom dentyści leczą zęby na siłę czy dzieciaki same otwierają buźki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz możesz mieć problem. Syn za pierwszym razem nawet nie otworzył buzi, nie pomogły prośby ani przekupstwa. Dentysta powiedzial, ze na siłę nie będzie nic robił. Za drugim razem poszedł do towarzystwa mojej mamie i jak zobaczyl, ze nie biją, to wszedł na fotel i pozwolił sobie zaplombowac ząb. Tak radzą specjaliści - iść z dzieckiem i zacząć od siebie. Wtedy dzieci widzą, ze to nic starsznego, choć twoja córka ma już złe doświadczenia. :( Moze obiecasz jej, ze dentysta nic nie będzie robił tylko poogląda ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie wiem jakby moja mała do tego podeszła bo nigdy nie byłam z nią u dentysty. ząbki ma wszystkie zdrowe a co twojej małej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr klocek
Mogę go polecić, śmieje się cały czas, dziecko nie będzie się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie będąc u dra Świdra ;) widziałam zadowolone dzieci w poczekalni i wychodzącego z gabinetu śmiejacego sie kilkulatka z jakims "upominkiem" wiec musi byc ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci wychodziły od dra Klocka hehehe Świder dorosłych przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusz98
Jak dla dziecka to tylko AWO-DENT w Puławach. W ofercie mają wizyty adaptacyjne, w tym czasie maluch się przyzwyczaja. Cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry stomatolog dziecięcy pracuje w gabinecie stomatologicznym www.medident-tabor.pl Gabinet ten znajduje się w Barczewie pod Olsztynem, więc polecam go wszystkim z tych okolic. Mają szeroki zakres usług i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stomatologów z Dentalcare w Tychach, szczególnie pani doktor Pniok jest bardzo sympatyczna więc na pewno idelana dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie rejony Cię właściwie interesują? Bo w Tychach mój synek uczęszcza do gabinetu http://www.esdentica.pl/ , znajdującego się na Bacha. To był pierwszy lekarz, ktory nie wywołuje stresu i strachu u naszego dziecka. Dzięki sympatycznej atmosferze zabiegi są przeprowadzane na spokój, bardzo profesjonalnie i właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilla78
Polecam ci jechać z dzieckiem do Katowic na Ligotę, ulica Gdańska , tu masz namiary http://stomatologia-ligota.pl/ Mnie klinikę poleciła znajoma, rewelacyjne miejsce, przyjazne dzieciom. Sama z mężem też u nich zęby lecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu z dziećmi chodzę do gabinetu www.margo-stomatologia.pl gdzie mogą liczyć na łagodne i zabawowe traktowanie przez co zapominają o samej wizycie. Takie podejście bardzo mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×