Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Wieczorem pisała. Pamiętaj, że może dzisiaj jej suczka będzie rodzić, więc może w ogóle jej dzisiaj tutaj nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
chyba tylko my dwie tu jesteśmy teraz i obie nie wiemy kiedy pojawi sie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a sorry i kostka jest z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak zegareko nie da rady to może jednak bym zadzwoniła do baby, w żaden sposób nie wkręcę zegareko aby była poza podejrzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadzwonisz jako kto i co powiesz? mam jeszcze chwile ale zaraz maz wraca z dyzuru i bede musiala zniknac. Moze autorka bedzie po 23, bo jak wychodzi o 16 to wtedy wraca..no chyba ze sunia sie oszczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok- fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
powiem, że mam znajomą na Rybnej i dzisiaj z nią gadałam przez tel i ona mi opowiedziała ze własnnie przyszły kolejne 4 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jako kolezanka pani ( joasi), mozna powiedziec ze rozmawialyscie w pracy o tej sytuacji i tak doszlyscie do wnosku ze mozna ja inaczej rozwiazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
kazda opcja jest dobra byle była skuteczna- czekam na wieści od Was , baba pewnie jest w pracy ale od jutra mogłaby juz zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oglądajcie za chwilę na TVN "Uwaga" !!! Koniecznie ! Właśnie widziałam zajawkę. Zaczyna się o 19:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ciepła buda pomoże + karma codziennie i ludzkie traktowanie do tego znany teren i ludzie, jego los znacznie się poprawi jak zaczniemy pomagać go utrzymać , schronisko może teraz, dzisiaj ratuje go przed zamarznięciem więc jest to dobre rozwiązanie na dzisiaj ale nie a całe jego zycie. Jest stary czy młody? bo gdzies zegareko pisała ze moze miec 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądajcie, będzie właśnie o pieskach- widziałam tylko zajawkę, więc nie wiem, co dokładnie, ale wydaje mi się, że sytuacja może być dość podobna do tej. Będą sie może wypowiadać specjaliści- może powiedzą coś, co się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
też włączyłam ale się boję co tam będzie , wiem tylko że o przuconych psach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele. ogladam do konca, maz wrocil, zajrze o 23.do zobaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę inna sprawa, ale po raz kolejny obnaża chore przepisy, wymysły władz i olewatorstwo samorządów :( Dobrze, że szczeniaczki znalazły dom i ktoś je znalazł w tym lesie :) Ja ostatnio dokarmiałąm przybłędę, ale po 5 dniach odnalazła się właścicielka- piesek uciekł w sylwestra wystraszony fajerwerkami- przebiegł niemal cały Wrocław i nie potrafił już wrócić, ale wszystko dobrze się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z zegareko. A więc tak: ona po weekendzie zajrzy do Rokiego w schronisku. Jeżeli warunki będą straszne to zabierze go z powrotem. To tak w skrócie. Jak wróci do domu o 23 to będzie można kontynuować wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wyłapią te psy i co dalej? jak już widać że skurwiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
o to jest dobra opcja, wizja lokalna , może z "przykro mi jest" jakoś się zgadają? jal się okaże że go skrzywdziłyśmy to, to naprawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. to ja pisałam jako ''przykro mi''. jak mam się w sprawę włączyć, to wolę na czarno, aby czasem nikt głupot nie pisał jako ja :) jak już pisałam, jeśli będzie to konieczne to pomoge i moge sie zgadac z autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko jest naprawdę dobrą dziewczyną ( my też :-) ) ona ciągle na barykadach, dobrze że znalazła sie jeszcze jedna dziewczyna z Krakowa-razem bedzie im łatwiej jakby co, jedna drugą wesprze pogada na żywo, pójdą razem do schronu Będę tu po 23:00 aby przygotować program naprawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie o 23 nie będzie. Zajrzę jutro po południu dopiero. Ale w razie czego można na koma dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak będzie potrzeba to ja mogę porozmawiać z babą ale sprawy zmieniają się co chwilkę i lepiej pogadajmy późnym wieczorem w szerszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×