Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość ObserwatorPan Wniosek
ty castolina c i p o w a t a kremowa tłusta d upo juz widze co wyprawiasz jak jakis facet odstawi cie na boczny tor łooo ye przerosłaś nawet ten zwierzo-jolkowy świat co zamiast pracowć na kafe siedzi . BRZYDKA I GŁUPIA TO FATALNE ZESTAWIENIE. dzisaij widziałem jak wygląda nasza topkowa furiatka:) ół yeeea nie gadam już z tobą bo ty ciągle za mną tu latasz co puszczę bąka w twoją stronę to już chaps:-) nie masz u mnie szans i już nie zaszczyce cie swoją odpowiedzią , a teraz masz mojego kolejnego bąką i rzucaj się bo przeciez nigdy nie robisz co obiecujesz miałas tu nie wchodzic a tu proszę uwaga specjalnie dla ciebie PIERRRRRDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
teraz wpadłaś zidiociała kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
HA HA HA jezuuu usmialam sie do lez:D sami odpisujecie, dajecie sie poniesc, nie wytrzymujecie prawdy! prawda w oczy kole?:D teksty "zal.pl", albo jakies "pierdy" naparwde u mnie na osiedlu dzieci tak do siebie mowia, nie znasz czegos na poziomie? a przepraszam, o jakim poziomie my mowimy. i tak sie znizam,ze w ogole wdalam sie z jakas banda dzieciakow w dyskusje!!!!! nie udalo wam sie, to szukacie winnych, wszyscy tylko nie wy!!! zal mi psa, nie was... wam wspolczuje... nara ćwoki!!!! tak, nie pracuje, nie musze:D i nudze sie od 2 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
masz jeszcze jednego pierddda nie wytrzymasz i tu wrócisz . zal. pierd i co tam jeszcze potrzebujesz a przypomni ci skąd jesteś . Jeszcze jolki tu nie było czekam . wpadłaś debilka z ciebie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o jakim poziomie? Twojego poziomu ciastolino vel zwierzolubie nawet tak się nie da nazwać. "nara ćwoki" sama wystawiasz sobie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
podszyw ma ubaw przed monitorem:D pierdzie, lubie miec ostatnie zdanie! :D "teraz wpadlas" no,jak sliwka w kompot:) w podszywy tez nie wierzycie, bo po co, mozna naskoczyc na kogos,kto mowi prawde i broni zwierzoluba:D aj ludzie ludzie... dorosnijcie w koncu,zajmijcie sie czyms pozytecznym,jak narazie to nic wam nie wyszlo. pozdrawiam... :) milej nocki i w ogole,zeby wam inne akcje wychodzily lepiej niz ta jedna nieudana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
tu są jaja wpisuję w ulubione tak to jest jak durna pała próbuje zamataczyć fakty zegareko wygrałas , wyszło z kim miałyście do czynienia. Czy zwierzęta są przy niej bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
przechowaj wydawalas sie jedna z nielicznych z tego tematu, ktora stoi z boku. poczytaj jak do nas zwaracala sie zegareko... cwoki to nic w porownaniu z jej tekstami,ale zapomnialam, jej wolno,nam nie... zaluje,ze znizylam sie do waszego poziomu. na codzien nie dyskutuje z takimi ludzmi, nie mam z nimi do czynienia. na szczescie. a tu w ramach rozrywki, zabicia czasu,nudy moge popisac, jednak moj zcas pomalu dobiega konca:) cieszycie sie co?:D wyjezdzam wygrzewac moja zgrabna pupcie w pieknym sloncu z moim mezem, a wy dalej siedzcie i zastanawiajcie sie jak prosic meza dziewczyny z forum, zeby uprosila go do zabrania pieska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
fakty zna zwierzolub, jest najblizej. zegareko niczego nie wygrala, psy to nie karta przetargowa!!! zrozumcie to w koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina ciastolina ty
lepiej już zamilcz bo ciebie akurat najłatwiej zlokalizować , nie masz do czynieia z takimi ludźmi jak tutaj, bo takie jak tutaj nie gnoją zwierząt , ja jestem z Krakowa i chętnie opowiem o tobie, bo pod kopułą masz coś co musi zobaczeć lekarz przy kolejnych badaniach okresowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
NIE JESTEM ZWIERZOLUBEM!!! mozecie lokalizowac, chcialabym zobaczyc wasze miny:) powtorze ostatni raz N I E J E S T E M Z W I E R Z O L U B E M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja i ona to swie rozne osoby plus podszyw!!!!! tak ciezko wam to zrozumiec?! a zreszta, nara dziwni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny ale burdel sie zrobil. Gownem smierdzi, przysiegam. Szkoda waszych nerwow no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co moge zrobic dla .....
tez jestem osobą która nie moze patrzec na krzywdę zwierząt, latem jakos człowiek nie dostrzega problemów bytowych zwierząt natomiast zimą wszystko widać jakby bardziej ,zwierzakom doskwiera głód zimno a przede wszystkim miłości i to jest dla takiego psiaka najwiekszą tragedią nie pusta miska nie mróz tylko brak uczucia. Ale mniejsza o ten wywód co możemu zrbic dla takiego np psa ? przygarnąć jezeli nie mozemy ale to naprawde nie mozemy to zastanowic sie czy ktos ze znajomych lub rodziny by nie zechciał jezeli tez nie a zadne służby nie chcą nam pomóc bo w schroniskach przepełnienie itp to mozemy tylko dokarmiac i dac namiastkę miłosci a to napewno pozwoli mu przetrwac i przezyc a mróz zwierzak nie jest głupi lokum znajdzie sobie sam niektóre zwierzaki sa bystrzejsze i zaradniejsze niż wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wykrzykniki
takie znajome:-))) jolka chodź tutaj bo ciastolina już nas przekonała kim jest tak jak chce zwierzolub spryciarz nad spryciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ciastolina ciastolina ty- skoro jesteś z Krakowa, to proszę nagłośnij akcję poszukiwania domów dla psiaków. Może się okazać, że znajomy znajomego będzie chciał stworzyć zwierzakom nowy dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam i czytam ten topic
ludzie, dlaczego atakujecie dziewczyny, które próbowały pomóc? Temat był fajny, dopóki nie wpadł zwierzolub i nie wkurzył się, że autorka napisała o kimś, że jest paniusią z jakimiś tam ustami (nie pamiętam jakimi, ale to był bardzo krótki opis wyglądu). Zwierzolub bardzo o to się wkurzyła i się zaczęło. Każda z nas czy raczej z Was chce pomóc tym psom, tylko są na to inne spojrzenia. Nie kłóćcie się, bo to nie pomoże psom. Zwierzolubie, jolkaaaa i ktoś tam jeszcze, nie atakujcie dziewczyn bo chciały dobrze. Najpierw przez kilka dni robiły dosłownie wszystko, żeby pomóc psom, nie znają się a nawet pieniądze sobie przelewały, a gdy już psy zostały zabrane - podniósł się hałas, że po co je zabrano, bo będą miały gorzej. Zwierzolubie: te dziewczyny nie siedzą w tym jak Ty i one NIE WIEDZĄ jak wygląda życie w schronisku czy hotelu, bo nie miały z tym do czynienia. Dla ciebie to chleb powszedni. Ty wiesz jak jest, one nie, one tylko chciały pomóc. Trzeba było wypowiedzieć się już na początku i uświadomić dziewczyny jak będzie, to pewnie szukałyby innej opcji. Ja też teraz wiem, że trzeba by kombinować inaczej w podobnej sytuacji, ale wcześniej tego nie wiedziałam. Nie można mieć pretensji do osób, które chcą bezinteresownie pomóc i jeszcze wykładają na to kase z własnej kieszeni. Osobiście zawsze podziwiałam i szanowałam osoby pomagające zwierzętom, bo mnie ich los też nie jest obojętny, jednak na tym topicu zapominamy o co była walka i zrobiła się wielka kłótnia na kilka stron. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina ciastolina ty
ja już szukam od czasu jak Was tu czytam , nie wtrącałam się ale swoje tez robiłam, zależy mi aby ten pies znalazł dobry dom tak samo ja Wam. Pozdrawiam Panią która wypowiedziała się wyżej , ja też dokładnie tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
niech zwierzolub sie wypowie , ale one rozmawialy i zegareko twierdzila,ze wrecz prosila ich o przyjecie psow, bo nie chcieli. teraz juz wiadomo dlaczego.. zegareko sklamala podobno(!), ze psy sa zanidbane bla bla bla, co wedlug zwierzoluba okazalo sie nie prawda!i o to jest ta cala klotnia. takze widzisz, nic nie dzieje sie bez powodu. chcialy pomoc, ok, pomogly,ale teraz pies jest daleko od domu, na mrozie tyle,ze bez pana. moze trzeba bylo najpierw sie zastanowic,zanim zacznie sie dzownic po policjach... ja tez tu niepotrzebnie sie wtracilam,ale szlag mnie trafia,jak widze, jak zwykly laik poucza zwierzoluba... malo tego,pisze,ze nic nie robia?! tak sie nie robie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaa
jestem , witaj cistolino i zwierzolubie :-) atakują znowu nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaa
zwierzolubie zadzwoń do mnie bo nie wiem co i jak masz ciągły sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!KURWA MAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie żałuje niczego co zrobiłam w związku z tymi psami, tj dzownienie po policjach, strazy itd itp!!!!!!!!! weszła tu i się mądrzy po fakcie!! psy trafiiły do hotelu na czas mrozów aby nie spały w zaspach i przy budzie ten duzy ale szukamy im domu!!!!!!!!!!! nie zaluje niczego i jaki mialabym powód aby kłamac, ze psy są zaniedbane!!?!??!? jaki!??!?!? ze sama sie zaniedbałam, nie jadłam nie piłam tylko jezdziłam, załatawiałam, błagałam ludzi o pomoc??? kaprys????? ciastolina vel zwierzolub, mam nadzieję, ze wkrótce stracisz pracę. już się o to postaram, nie tylko ja zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też tak zrobię
bo popaprana jest w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdjfiddd
Naprawdę przykro na to patrzeć, tak świetny topik był...do czasu pojawienia sie osob ktore zamiast chęci pomagania, są złośliwe....cały czas sledzilam Wasze poczynania dziewczyny, smutno by było jak byście zamilkly wiec proszę Was piszcie od czasu do czasu co z Rokim i reszta psiakow :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
zegareko osoba ktora tak syczy,nie jest dobrym czlowiekiem. mam nadzieje,ze wierzolub odwdzieczy sie tym samym. nie starci pracy, o to sie nie martwie... siedzicie i knujecie, zal mi was! ile razy mam wam powtarzac,ze dyskutujecie ze mna,a nie ze zwierzolubem? patrzcie ile podszywow!!! smieja sie lduzie! dajcie juz spokoj,zajmij sie czyms , pamietaj ile razy zlo wyrzadzisz, tyle razy wroci do ciebie, a nie wiem co na twoi rodzice? jestes mloda, daj sobie siana. wstydu tylko sobie mzoecie narobic!!!! mam nadzieje,ze zwierzolub zapisze twoja wypowiedz i bedzie miala dowod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też tak zrobię
ona jest psychiczna na bank, zaraz kurwa z okna wyskoczy z niemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ciastolina ciastolina ty w takim razie dzięki wielkie! i również popieram to, co napisała poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zapisuje. ja mam na szczęście smsy od niej i to mi wystarczy jak was tu nie było był spokój ja do niej dzwoniłam i pytałam CZY MOŻE MI PANI COŚ DORADZIĆ, PORADZIĆ BO JA NIE CHCE POZWOLIC NA SMIERC PSÓW , JEJ ODPOWIEDZ tak, przywież je , mówiąc ze znalazłas w krk, w rowie, wymysl ulice.. to uznałałam, ze to będzie lepsze!!!! po wszystkim uznałysmy, ze jednak to złe miejsce i chcemy dac im dom, znaleźć. więć postąpiłam za radą pani z TOZU, PANIĄ ZWIERZOLUB więc skonczce wieszać na mnie PSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
mam nadzieje,ze wy bekniecie za swoja nieudana akcje z rokim. jesli pies nabawi sie depresji, odpowie za to zegareko. wspolczuje wam,ze jestescie tak podle, wredne baby! niby dobre serce? w zyciu!!!! szukacie zemsty,ze ktos wam zwrocil uwage!!! mowie wam,ze zle sie to dla was skonczy. nie zyczy sie nikomu zle... zegareko zerknij w lusto, co widzisz? tu sie wstrzymam z komentarzem... taka osoba nie jest dobrym czlowiekiem! lece,bo jutro wylot w cieple kraje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ta pani tu przychodzi i mnie poucza jak okropnie postąpiłam bo psy są w hotelu ?? co za hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×