Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
zegarek powinnas miec kasę za 20 minut:-) takie jesteśmy zorganizowane niczym korporacja europejska:-) idz teraz do psów, obadaj co tam się dzieje, zabezpiecz jak umiesz wracaj . Potem napisz do nas namiary na brata bo to moze poczekac pare minut a psy niewiadomo, My tu z 5 godzin to ustalałyśmy ale w końcu jest BINGO byle do brzegu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jest nas tu 6 dziewczyn + brat- kasjer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok idę spac juz, ale wczesnym rankiem tu sie pojawię na pewno, wiec czekam na maila od zegareko, moja kasa dla brata przechowaj je czyli tylko 30 zł??? bedzie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę juz zaraz do psów, cos im zaniose do przegryzienia. mam nadz, ze pieniazki dojda bo bede musiala je w krk wypłacic, dac babce , jakby nie bylo to bym sie zapadła pod ziemie to ja wam SERDECZNIE DZIEKUJE ide zobaczyc co u nich , bede meic dane to wam przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak kazda po 30 zł' dobranoc joanna- miło było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
do przechowaj je czy brat wysyła tę kasę bezkosztowo-ze tak to określę- czy coś tam jest do zapłacenia za ten expres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
zegareko robilas im jakies fotki tak? moze wyslalabys nam? wiem ze to wyglada jakbym Cie sprawdzala ale nie o to chodzi :) caly czas sobie je wyobrazalam, chcialabym zobaczyc jak wygladaja nasi uratowani:) mysle ze inne dziewczyny tez :) w ogole uwazam ze powinnysmy sie wymienic wszystkie mailami. kto wie, moze ktoras z nas bedzie kiedys miala podobna sytuacje, mialybysmy juz zgrana paczke ktora cos moze razem osiagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabkamski
czy ktoś już zgłosił wyłudzanie i brak odprowadzania podatków ? jeśli nie to chętnie zgłoszę rano :) zbiórka jest nielegalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jutro , jak akcja się zakończy to chyba tu wszystkie sie popłaczemy nad ich losem i tym co im przyszło znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak , ja zgłosiłam - masz jeszcze jakies pytania chętny człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że są tacy ludzie dla których los zwierząt nie jest obojętny. Moim rodzicom na działce okociła się kotka. Było to jakieś 5 lat temu. Kotka była dzika, a był to okres gdzie jeszcze było zimno. Pamiętam, że moja mama chodziła i dokarmiała małe i matkę. Dziś ma 8 kotów, które są dzikie a od 5 lat mieszkają na działce w specjalnie zrobionym dla nich domku. Na szczęście koty są po sterylizacji. Nie można obojętnie przechodzić obok zwierzęcia, bo one jest uzależnione od naszej dobrej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
powiem tak, pytałam się czy płaci się extra za taką opcję. odpisał, że tak, ale że mamy się o to nie martwić i mamy to gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziękujemy bardzo , czyli brat zapisany jest do naszego klubu..super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
:) przelew poszedł, dane mojego brata powinny być już na mailu zegareko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
nie moge sie doczekac kiedy zegareko wroci. mam nadzieje ze wszystko ok z psami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Styczniowy- fajna ta opowieśc, taka optymistyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
my tu siedzimy a zegareko na mrozie walczy z zywiołem, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaraz wam wysle dane brata przechowaj byłam u nich, ojciec mimo, ze spuszczony z łancucha spi w budzie, małe mają otwarty kojec wiec moga wyjsc w kazdej chwili, czyli baba była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
zeby tylko ta noc przetrzymaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
no to dobrze. myślę, ze psiaki dadzą sobie radę! moja smarkula też została odebrana typkowi ze wsi, głodził szczeniaki i matkę i psy zostały uratowane dzięki osobie takiej jak Ty zegareko, której los zwierząt nie jest obojętny. wyglądały strasznie, chodząca śmierć można powiedzieć, ale dzisiaj to okazy zdrowia:) wierzę, że w tym przypadku też tak się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
zegareko a możesz sprawdzić teraz czy pieniądze już doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wiedziałam, ze ten od budy wróci bo niby gdzie ma iść? zegareko, jutro masz szaleństwo od rana- jeteśmy z Tobą !! Jak wrócisz z zaliczenia to opowiedz co i jak, kasę juz masz, bryka zamówiona, schronisko dogadane- teraz aby wszystko sie zgrało. Dogadana jestes na bank z tym samochodem? może jakaś alernatywa na tzw, w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok śmigam na pocztę kasę oddać bratu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koresponduje jeszcze z jedną babką, w razie co ja mam konto interenetowoe, ale mowilisycie, ze pienaidze beda zaraz z rana. wiec nie ma ich zapewne wrócił biedak, przede wszystkim to trzeba go wykąpąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
to jak zegareko? bedzaiesz mogla wyslac jakas fotke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Pieniądze powinnaś mieć po 15 minutach, sprawdz, powinny byC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fotke w tel ale nie mam kabla moge wyslac mmsem, kto chce to podac nr na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×