Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
na razie mamy inne sprawy na głowie, fotki po akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbh
no nie mowie ze w tej chwili tylko w ogole :) ja musze zmykac juz :( jutro bede dopiero jakos po 15 bo rano w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czyli jutro zaczynasz od 8:00 rano? potem jedziesz do krakowa , oddajesz psiaki i niby po akcji, pamietaj aby z bankomatu wypłacic kase masz na ten cel 150 zł'zmykaj bo sie jutro nie podniesiesz:-) a roboty masz od cholery. Dziekuję za dzisiaj, dobranoc wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
kasę do brata wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
ja też już zmykam. dzięki za taką mobilizację dziewczyny i do usłyszenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super działacie :)
a co z kotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego sie boje? ze jak przyjedzie babka po nie rano to moze sie rpzed pracą pojawic włascicielka co by to ostatani raz sie pozegnac z psami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
hej1 stresci mi ktos to w 2 zdaniach? czytam was,ale dzis tego nie robilam i jestem do tylu:) co za zrzutka? co z psami? ktos przyjezdza po nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.. babka ma byc przede 9 po te psy, powiteridzila ze bedzie chwile temu, ale sie boje wlascicielki, ze ja spotkam ;( ;( ;( do babki z folarianskiej napisałam,że psy będą przed 10, mam nadzieje ze wszystko pójdzie git, musze byc wszkole o 11:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoplopl
nie czytalam wszystkiego ale to jakas masakra:( daj im CIEPLE i kaloryczne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na bbabke, rano napisala ze bedzie, maila byc przed 9 ,moze jedzie i nie moze odpisac brzuch mnie z nerwów boli tak, ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jestem też, nie obawiaj się, jak ona przyjdzie to mów żeprzyjechala babkazTOZ i poprosila o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sople? niech już skończy się ten koszmar:-( myślimy o Was i trzymamy kciuki dzielna dziewczyno, dasz radę, jeszcze tylko ostenie chwle i odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpisuje.. :( mam nadzieje, ze mnie nie wystawi?!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
nie odpisuje bo moze prowadzi, zadzwon do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do 9 bo mi głupio tak, juz wyslalam 2 smsy... miala zadzownic jak bedize blisko miejsca, w ktorym sie umóiwłysmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
weż pod uwagę, ze psy po raz pierwszy w zyciu będą jechac samochodem, mogą nabrudzic ze strachu- zabezpiecz jakies gazety lub reczniki papierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
nie, musisz wiedziec czy ona jedzie ,czy sie nie zgubiła - znowu czas ucieka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
to jest akcja ratownicza nie ma miejsca na wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
POWODZENIA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbkh
dziewczyny wysle mi ktoras smsa czy wszystko poszlo ok? bo ja dzisiaj dlugo w pracy, nie wytrzymam do wieczora z nerwow. wysylam moj nr tel do zegareko na maila. gdybyscie mogly... :) oby wszystko poszlo jak trzeba! sople... biedne zwierzaki :( co one musialy czuc przez ten caly czas. zegareko jestes wielka!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
już się wystraszyłam, ale widzę że wszystko idzie dobrze! no to powodzenia i trzymamy kciuki za szczęśliwy koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbkh
wyslalam kase do brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
teraz czekamy na zegareko , więc i Ty misisz...na pewno jak dziewczyna się ogarnie da nam znać, teraz trzymamy kciuki i przekazujemy dobrą energie- cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zaglądam tu z niepokojem czy aby nie przeczytam, że coś poszło nie tak, że wystraszone uciekły- nie mogę takie emocje:-( jak za 20 mnin będzie tu cisza tzn że jadą a na razie obawy o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbkh
ja tez sie boje, ale uda sie na pewno,musi!! wystarczajaco sie juz nacierpialy! troche mi bylo szkoda baby jak asia pisala ze plakala itd., bo moze faktycznie zapracowana i zmeczona... ale dzisiaj na spokojnie widze, ze nawet jak nie miala czasu to mogla je chociaz zamykac w domu a nie zostawiac na dworze! gdyby je kochala to tak by zrobila przeciez! grrr kochana zegareko! i oby jej sie w szkole udalo! ale uda sie, za dobre serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×