Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pompipmpipum

Łucja - imię dla dziewczynki - co sądzicie?

Polecane posty

Gość pompipmpipum

Ja uważam, ze piękne imię ale jak sie teściowie dowiedzieli, to wydarli się na mojego męza, że takiego imienia nie ma, że to jakiś wymysł, i że dziecko biedne, itp...czy uważacie, ze to imię jest jakieś specjalnie ekstrawaganckie? ja myślę, ze jest takie dostojne, takie może rzeczywiście za poważne dla małego dziecka, ale mimo to śliczne...dziękuję za wszelkie wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie kojarzy
z tą łucją z fatimy czy cos w tym stylu. czyli takie biblijne, nieładne. i jak dla starej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbkkkkkkkkkkkkkkkk
jak to nie ma? piekne imię moja prababcia urodzona w 1890 takie miała. imieniny 13 grudnia. w szwecji bodajze maja całe obchody związane z tym imieniem a poza tym to TWOJE dziecko i tesciowie za przeproszeniem gówno maja do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
a znasz kogos kto ma tak na imie? jedyna Łucja z jaka mialem do czynienia to była stara baba od ruskiego w liceum:o nie znosilem jej i moze dlatego mi sie to imie nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.mbs
Moja siostrzenica tak ma na imię. Ma 3 latka. Na początku też rodzina się krzywiła, ale teraz nikt nie wyobraża sobie innego imienia dla małej. Jest oryginalnie, a nie nachalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja brzmi jeszcze ładnie, ale nie wiem jak można by to ładnie zdrobnić :o Nadchodzę. Strzeż się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw sroka
ja mam córkę łucję, piękne imię wg mnie, wole zeby miala imie jak stara babcia niz julcia, oliwka, wkusia lub inne tego typu. w zdrobnieniu mówimy na nia lucy, lusiaczek, lusinda....mozna na wiele sposobow wymyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw sroka
*wikusia mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pSZeCZkolanka
Mnie się podoba - mamy właśnie jedną 3-letnią Łucję w przedszkolu/ Fajne imię, bo dosyć oryginalne, mało popularne, ale nie udziwnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama malej Lucji
Bardzo ladne imie a zdrobnienie to Lusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mainka
Dziekuje serdecznie za podp. Juz wiem jak nazwe coreczke! Przepiekne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmhhhh
Mieliśmy Łucję w klasie, mówiliśmy na nią Łucja, Łucyja, ale nikt nie mówił Lusia czy Lusinka, przecież to zdrobnienia dla Lucyny... Ja osobiście nie nazwałabym tak córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrew
wstretne imie, moja kolezanka dewota - mloda dziewczyna,ale dewota tak nazwala córe, okropne , a druga dewota nazwala Faustyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda.19
Ładne jak dla twojej corki dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
okropne imię, juz lepsza 10 Julka w klasie niz jedna Łucja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne:) Nie płacz, że masz zawsze pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że zdobędziesz szczyty. Nie płacz, że masz zawsze pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że zdobędziesz szczyty. Nie płacz, że masz zawsze pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że zdobędziesz szczyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovka
Nie jestem w ciąży i nie planuje jeszcze dziecka ale imię Łucja już zaklepałam dla swojej córki... Wole imię bez żadnych badziewnych zdrobnień ola-srola- A tym bardziej asie kasie basie srasie. Lusia brzmi co prawda jak ciapa dlatego lucy albo Łucja i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysssa111
znam 2 Łucje obie takie właśnie spokojne, dostojne, elegancjie, bardzo to imie pasuje. Uwazam, ze ejst sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcdrtfyghujk
Moim zdaniem każdy powinien nazwać dziecko jak chce, to jego dziecko i jego szczęście. Jeśli chcesz, żeby była Łucja to ją tak nazwij. Twoje zdanie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne imie...
znam jedna mala Lucje, ma obecnie 10 lat, bardzo fajna dziewczynka i lubi swoje imie, a w zdrobnieniu mowia na nia Lucka :) (przepraszam, ale nie mam dostepu do polskich liter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja i Rozalia dwa najpiękniejsze imiona dla dziewczynki :) Dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tej taka mała Łucje, dran maly :P hehe ale jest przeslodka i uwielbia swoje imie mowimy na nią Luśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detelinka
co sie martwisz teściami, piekne imię, nie oklepane, z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imie. Angielska Lucy, Lucille - za granicą też wymówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię ślicznę, moja córka miała mieć tak na imię, ale też teściom się nie podobało, a ja głupia ustąpiłam... Łucja nadaliśmy jako drugie. Jest ładne, mało spotykane, a zdrobnienia: Lusia, Lusi :) Nie słuchaj się teściów, bo będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja :) piękne imię, nie takie znowu niespotykane, podejrzewam że ludzie zagapili się na Opowieści z Narnii ;) w każdym razie to bardzo ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucja trochę staromodnie, ale ładnie, zreszta takie imiona teraz wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne mam 4 letnią Luśke i zaszłam w ciąże jak nazwać drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość Śliczne imie. Angielska Lucy, Lucille - za granicą też wymówią. To najbardziej przekonuje hehe Kazde imie dobrze wymowia,jak zmienimy na ichniejsza wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×