Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Mission impossible

Polecane posty

Nie schlebiam, przyznaję ci tylko rację.:p Zawsze to nowe doświadczenie, nie Beliar? :p Taki młody, zwinny szczurek, który tydzień nie grzebie w majtach. Sam skarb.:p Z takim można cuda wyprawiać. A i nauczyć można wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24latka
z jednej str to spoko, że tak długo możesz i ci nie opada, lubię takie długie ruchanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kobiet nie zabraknie nigdy. Pytanie czy spotkasz taką, która bez zobowiązań chętnie wskoczy ci do wyra ( nie koniecznie do wyra :p). I taka dojrzała po trzydziestce kobieta, która zna swoje potrzeby i zna potrzeby faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lepiej Bycza :P W takim razie faktycznie szkoda, ze sie nie spotykamy. Gdybym kiedyś przypadkiem kręcil sie po stolicy to dam znać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24latka
podszyw, jak już masz się podszywać to zrób to tak, żeby choć było śmiesznie a nie żałośnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24latka
Beliar, zrobię ci loda idziemy na układ?:) pełna dyskrecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w lecie będę przejeżdżał przez Warszawę, lub zatrzymam się u kogoś znajomego i nie zapomnę o dzisiejszej konwersacji to na pewno napiszę wzmiankę na forum gdzie mniej więcej jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24latka
Beliar, mam brata w Twoim wieku, fajny jest, ale to jeszcze dzieciak, któremu w głowie koledzy i balangi do białego rana. Szokiem jest więc dla mnie, że już tacy chłopcy fantazjują o sexie ze starszymi babkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24latka
raczej patrzę na Ciebie poprzez stereotyp typowego osiemnastolatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lata kawał czasu jest przecież. No co ty królu złoty. :p Nie wybierasz się wcześniej? Na święta np. ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycza, wątpię. Dojazd +/- 1000 km w obie strony do osoby której się nie zna, która równie dobrze może nie istnieć to taki średnio dobry pomysł. Zajrzę przy okazji jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 latko Przypatrz się na kolegów brata. Nie nadają się do związku, prawda? Prawda. Ja też się nie nadaję. Ale popatrz się jeszcze raz. Nie są dziećmi, prawda? Prawda. Są dorośli, ich ciała w znacznym stopniu już dojrzały. Taki osobnik nie nadaje się do łóżka? Są różni 18 latkowie. Ba, mam kumpli co mają po 15- 16 lat a mają taką posturę że wielu z Was zrobiło by się wilgotno w gaciach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuaczejf
7000 km i też sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz kolegę odwiedzić i nie będziesz jechał w ciemno, nie? :) Najwyżej zobaczysz stolicę i z podwiniętym ogoniskiem wrócisz do domu.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dlaczego by się miała nie trafić żadna chętna? Popatrzcie się na pewnego biskesa z tego forum- Loma. Ma w stopce wklejone zdjęcie na którym widnieje. Po tym co pisał wyobraziłem sobie gościa przynajmniej przystojnego. A tu co? Niby starszy i bardziej doświadczony, ale z wieloma moimi jeszcze młodszymi kumplami nie mógłby konkurować w zawodach, w których wygraną byłby dostęp do Waszych majtek. :P Wiek tu nie ma zbyt wielkiego znaczenia. To tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×