Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalen123431

marzyłam o jasnym mieszkanku

Polecane posty

Gość do_Re_mifa
jak marzyłaś o jasnym mieszkaniu to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się te marzenia spełniły, ktoś wyżej bardzo dobrze pisze, że jak ciemne drzwi bardzo dobrze prezentują, takie kontrastowe rozwiązania też są super ;) zobacz sobie tutaj takie czarne i białe połączenie http://www.facebook.com/media/set/?set=a.310735822298577.69170.101682149870613&type=3 robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciłąbym miec takiej
żony jak autorka , za chwile wpadnie w depresje z powodu ciemnych drzwi bo juz zachowuje się jak cierpiętnica z tego powodu , pojawią się myśli samobójcze i uwolni swiat od idiotów , jesteś na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
tu autorka. temat odgrzebany sprzed kilku miesięcy :) jakoś w depresję nie wpadłam i żyję nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lustro mam w ciemnej ramie, bo w akcie desperacji niedawno pomalowałam jasne drewno bejcą na kolor tych nieszczęsnych drzwi " I w tym kierunku podążaj :D a jak wyszło skoro się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
Skoro już się odezwałam, to napiszę, ze biała szafa nie wypaliła po przemyśleniach, zrobiliśmy w końcu w kolorze drzwi, zabudowana cała ściana w korytarzu, do tego niska szafka na buty z siedziskiem i jest ok. Ostatnio znajoma u nas była i od progu: jak ładnie macie w korytarzu! Sama też jestem zadowolona :) poza szafą, szafką na buty i lustrem w korytarzu nie mam nic, lubię takie niezagracone przestrzenie. Jeszcze obrazka się nie dorobiłam :) W łazience jasne ściany i ciemnobrązowa podłoga, tez fajnie wygląda z drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meti
Jeżeli marzysz o jasnym i przytulnym mieszkaniu to idealna dla Ciebie będzie podłoga bielona z Barlinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESZCZEŁADNIEJSZA
Ludzie, drzwi ma w kolorze drewna wiśniowego a nie owocu wiśni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESZCZEŁADNIEJSZA
Meti, weź się obudź kobieto, nie stać jej na wymianę drzwi na te wymarzone to na pewno nie kupi sobie podłogi z Barlinka! Jezu ludzie myślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha s
Kolor kolorem ale warto tez zadbać o fajne oświetlenie. Ja kupowałem je w http://www.jorga.pl/ i jestem zadowolona. Ceny hurtowe, jakość z najwyższje pólki a pokój z nowym oświetleniem nabrał zupełnie innego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmieja
Niekoniecznie muszą być ciemne drzwi do jasnego mieszkania, ja mam jasne i ładnie to wygląda, ale zastanawiam się z kolei nad meblami i myślę, ze te z kolekcji Beatrice by się nadawały. Co myślicie o połączeniu kolorów wanilii i orzecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusiaczek
Nic się nie martw. U mnie też mąż zadecydował o ciemnych drzwiach. Nowy dom, jeszcze sie nie wprowadziliśmy, a ja już niechętnie wchodzę do tego domu. Tylko pewnie u Ciebie to kwestia kilku par drzwi, a u mnie 19stu. Nie ma mowy o zwrocie, wykuwaniu itd. Załamka. Marzyłam o białych drzwiach i białych listwach. Co jakiś czas ten temat powraca i kończy się kłótnią. I widzę, że mąż też nie jest szczęśliwy z powodu tych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemne drzwi nie muszą zaburzyć "jasności" mieszkania, trzeba tylko się trochę wysilić. Ja mam ciemne drzwi dre z Astrum a mimo to uważam, że mam bardzo jasne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia000
Jeżeli marzysz o jasnym mieszkaniu to proponuję jasne ściany ( nie koniecznie białe) w pastelowych odcieniach. a do tego idealnie będą się nadawały białe listwy przyścienne. np coś takiego http://podlogi24.net/pdecor-h12cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-128-perfekcja-wykonania-!-o_l_3367.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że problem rozwiązany i nie było tak źle w ostatecznym rozrachunku? ale rozumiem autorkę, bo ja też czasem nie umiem sobie wyobrazić ostatecznego efektu, dlatego przy wykończeniach korzystam z pomocy pani architekt, nie ma takiego dylematu, którego nie rozwiałaby porządna wizualizacja... żałuję że od razu się nie zdecydowałam, bo kilka złych decyzji będzie mnie jeszcze długo kłuć w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marzylam o wlasnym mieszkaniu i doczekalam sie:) wlasnie ostatnio kupilismy drzwi i okna i finisz!! jestem mega zadowolona i nie moge sie doczekac - polecam www.muszynscy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Wiele ciekawych modeli lamp na pewno znajdziecie w AT Krotoszyn. Mają wyprzedaż wiec jak coś to naprawde polecam, bo można zdecydowanie wybrać coś fajnego. To jeden z takich fajniejszych sklepów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja22

Warto też jest poszukać czegoś fajnego jeśli chodzi o oświetlenie. I w AT Krotoszyn na pewno coś takiego uda się Wam znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Woliński

Styl skandynawski w ten kierunek się wpisuje idealnie wg mnie. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×