Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meggann7

uzalezniona od ORGAZMOW mam tego dosyc co zrobic /tez tak macie?

Polecane posty

Gość meggann7

gdybym była facetem to chyba 24 h chodziła bym ze stojącą pałą !! ale jestem dziewczyna i na szczescie tego nie widac ale ja ciągle jestem podniecona przed snem obowiązkowo musze doprowadzic się poprzez masturbacje do orgazmu bo inaczej nie usne.. rano jak sie budze też czuje jak mi tam coś pulsuje, łaskocze... musze bo inaczej cały dzien codziła bym wku...... chlopaka męcze o sex ale czasami on chce tylko 2 razy dziennie w południe a czasami raz i mnie to męczy czy wy tez tak macie dziewczyny? czy to jest uzależnienie ? czasami się zastanawiam jak żyja te dziewczyny które jeszcze nigdy orgazmu nie miały... nie ogarniam tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razer
mam podobny problem musze kilka razy dziennie zwalić konia bo nie wytrzymuje jestem taki napalony i nie wiem z tym skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam Ciebie
trafił swój na swego, Ja bym chciał taka dziewczynę potrzebowską, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
nie no 20 razy na tydzień nikt nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychhu 1987
jestes idealna kobieta dla mnie :) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdkhfkd
Powinnas brać jakieś tabletki, zeby przynajmniej trochę spadło Ci libido, bo możesz nie tyle sobie co swojemu chłopakowi zrobić tym krzywde, czegoś takiego też za długo nie da się wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oligarcha
no mi się zdaża nie raz kilkanaście razy dziennie i to nie raz się w nocy przebudzam aby se zwalić kiedys mnie chyciło na wiosce jak byłem na łace to musiałem połozyłem się na trawie zwaliłem se konia poszedłem dalej nałogowcem jestem co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny_facet
meggann, jesteś idealną dziewczyną dla mnie, już bym cię odzwyczaił od orgazmów. Zasypiała byś przy mnie naga, bardzo podniecona i ze związanymi rękami aby się nie masturbować. Bardzo trudno miała być zasnąć. Na dzień zakładała byś pas cnoty, tak że przez cały dzień była byś nakręcona, tak jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Chyba trzeba zmienic diete. Unikac soli i pikantnych przypraw.zrzucic ze 2-5 kg bo byc moze sadelko ktore lubi magazynowac estrogen ma spora wartosc.:) Jesc duzo warzyw ,moga byc gotowane .Minimum jedno jablko dziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam... moge ciagle i bez konca. np teraz mysle caly czas o seksie, o dzikim seksie heh. rano nie mam na co liczyc a wieczorem to moze jak bedzie moj misiek mial chec :/ ale to za malo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiejposzukuje
skarbek 27 a myślałas żeby poznać kogoś dyskretnie? Z jakiego woj. jesteś?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie umiem zdradzac. kocham tego mojego pana chociaz czasami mam taka chec ze nie ogarniamm mysli. hehhe. szkoda ze mam takie wysokie libido :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky33
skarbek27 to moze cyberek to chyba nie jest zdrada tez jestem zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiejposzukuje
ja mam dziewczynę w twoim wieku 27 tylko szkoda że ona nie ma takiej ochoty jak ja :-( jej to raz dziennie wystarczy a nawet to za dużo a ja mógłbym ciągle.z gdańska jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30+
A co ja mam powiedziec? zawsze mialem wysokie libido ale dla mnie jak dla przecietnego faceta kilka razy w tygodniu wystarcza a moja dupeczka chce dzien w dzien i to po kilka razy! Takie sa skutki wyrywania 17latek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiejposzukuje
koledze to tylko pozazdrościć :-) zawsze możesz ją komuś podsunąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30+
mi? nie podsuwam swojej laseczki nikomu, ja ją posuwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam tydzien przerwy bo on nie chce jak to mam. tydz abstynencji masakrA. dobrze ze jest chociaz analek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30+
U nas tez nie ma przerw, moja luba nie toleruje przerw :classic_cool: jak to ona mowi, nie da rady tu to wkladaj tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiejposzukuje
przez ciebie inni będą mieli też taką wielką ochotę :-) dalabyś się chociaż polizac :-) to zdrada :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam straszna ochote
szczegolnie na jakas mloda 17latke, tak kolega zachwala ze trzeba cos wychaczyc chyba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiejposzukuje
ach prawda,ale analik można po lizac :-) a dobry koń to i po błocie pójdzie :-) tak mówią ,chociaż gdybyśmy po pisali kilka dni,poznali się troszkę to już by ci przeszło i z jezorkiem można by się pobawić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokejszyn watch
temat prowokacja - czy wy idioci nie czujecie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote
Skarbek na co masz ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 723819237921837
ja wam naprawde współczuje, oblesni jesteście... :) Moze jakies zainteresowania sobie poszukajcie, bo to tak samo jakby non stop jesc, rozumiem potrzebe seksu, ale ile mozna... Chyba to niskie IQ i brak zainteresowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×