Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Jestem załamany swoim życiem! Jest u mnie koleżanka starej

Polecane posty

Właśnie jest u mnie w domu koleżanka mojej starej. Koleżanka mojej starej opowiada mi jak to jej bratanek pokłócił się z bratem i się wyprowadził w wieku 20 lat. A ja nadal z rodzicami, muszę to zmienic w trybie natychmiastowym. Nie wiem od czego zaczac? Może poszukac pracy w okolicach Krakowa? i tam mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprowadziłem się z domu mając 21 lat. Nie było łatwo, praca i grosze jakie zarabiałem, do tego studia zaoczne, które z czasem olałem. Mieszkanie w dużym mieście jest i fajne i trudne. Jest na pewno drogo w porównaniu z zarobkami. Radzę ci na początku z kimś wynająć mieszkanie, będzie łatwiej z opłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ale jaki
hehe stary najtrudniejszy jest 1 krok pozniej uczyc się życia. Ja sie wyprowadziłem jak miałem 18 lat, tez do innego miasta, pozniej znow do innego miasta w Pl, pozniej inny kraj, pozniej jeszcze inny kraj, pozniej znów Polska na chwile ale inne miasto, a teraz znów chyba zmienie kraj. Mnóstwo doświadczeń życiowych, otwarta głowa i jest zajebiście :) Tyle ze z kobietami mi się nigdy nie układało, zawsze trafiałem do szufladki jako przyjaciel :) Chcesz to Ci rad udziele, wiem jak zaczynać w innym mieście w PL a co dopiero w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.G.
znowu ten psychiczny hiszpan echh kiedy wam w tym zakladzie psychiatrycznym zablokuja wejscia do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ci bohaterowie dają mi najwięcej rozrywki :) a po czym to poznałeś że to źli bohaterowie? Apropo: a jak się można wyprowadzic? nie miałeś obaw że nie znajdziesz pracy i mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłosia19283
ja ogladałam stelline na podstawię tego zrobili luz marie. Tyle, że w stellinie na wózku była Allesandra i była wredna. W Adamie i Ewie była też Kamila, była wredniejsza od Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moja dziewczyna ogląda Modę na sukces i czasem to oglądałem zapamiętałem imię Sheila.Pamiętam, że z pistoletem latała czy z siekierą ? Jednak jako dziecko wolałem Alexis i Fallon z Dynastii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Luz Marii Angelina i Mirta była największymi psychopatkami w serialu :) Kamila i Monika były złe, obie zapłaciły za to wysokie ceny. Matka Kamilia też była wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ale jaki
pewnie że obawy były, zawsze są, mieszkanie to najmniejszy problem, praca większy wiadomo. To raczej chodzi podjęcie decyzji i zrobienie tego i postawienie się przed sytuacją która powoduje że musisz dac rade. Wyjeżdzasz i wiesz ze masz kase na taki a taki okres i ze musisz zacząć działać :) i jakoś się udaje, a pozniej nabierasz wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ale jaki
no i jak to w zyciu: zamiast rozmyślać to działać, robić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubiłem Alexis w Dynastii i jej bójki z Krystle. Od razu przypomina mi się moja rodzina. prawiczek ale jaki no właśnie ja też mam obawy, by zostawic wszystko, nic nikomu nie mówiąc i się wyprowadzic i rozpocząc poszukiwania pracy ale gdzie będę spał? na ulicy? apropo? fabryka produkcja wawel jest w Dobczycach a czy w Krakowie też jest zakład produkcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem z tego tylko Adama i Ewę, masakryczny serial. :D I trochę odcinków Mody na Sukces kilka lat temu na wakacjach, jak byłem u rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam cud miłosci i Lucrecie jak zleciła wymordowanie całej rodziny Echaveriia a później Jaguara który był zleceniobiorcą wyelminowania konkurencji a na koniec Raquel która w wyniku dramatycznych przeżyc myślała o zemście nie tylko na Lucrecii ale również o jej rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooser i hiszpanin to downy
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłosia19283
Kamila poszła chyba do wariatkowa, stellina leciała na poloni1 tam allesandra była wredna i taka lekarka co głównego bohatera porwała. Ta Allesandra udawała kalectwo i później spadła ze schodów i została na dobre sparaliżowana. Oglądałeś Osaczoną ?? Modę też oglądam, choć na razie nie tam żadnej psychopatki tylko syn Spensera knuje i chce odebrać Foresterom Dom Mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erzgebirge
Miłość sama przyjdzie nieproszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mody nie oglądam bo w tym czasie mam malanowskiego i dlaczego ja ale o 5:15 rozpoczynam mode na sukces to se trochę obejrze. A może ktoś pomoże rozwiązac mi problem. Jak się wyprowadzic, nie dają żadnego znaku życie, tak spontanicznie. prawiczek ale jaki - a ile to trwało za nim wszystko ci się poukładało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Adam i Ewa pamiętam jak liceum zaczynałem. Było emitowane chyba na Polsacie jak dobrze pamiętam??? Moja mama przychodziła do mnie na oglądanie bo ojciec ją wyganiał. Ewa była niezłą kaszaną, ale fajne tam laski grały. Taka wysoka w ciemnych włosach, co jakieś chyba czary odprawiała. Był też taki rudzielec, co tylko puszczał się. Masakra ten serial różnił się od innych. Później ten aktor co grał Adama zginął w wypadku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest zaklepać sobie pracę. Ja mimo, że byłem po studiach z licencjatem miałem trudności. Pamiętam moje 16,000 i ledwo co starczało. Tyle, że moja dziewczyna miała w miarę bogatych rodziców i dorzucali się nam do jedzenia. Ale mieszkanie, samochód i jedzenie wychodziły drogo i tak w dalszym ciągu jest jak nie drożej. Najważniejsze jest abyś pracował,a mieszkanie najlepiej z kimś kogo znasz i kto cię nie zrobi w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to był Waldemar Goszcz, zginął w wypadku samochodowym. Ta co czary odprawiała to była Kamila, chodziła do wróżki bo chciała zdobyc Adama. To kiedy powinnem się wyprowadzic???? może jutro nic nikomu nie mówiąc, spakuje swoje rzeczy i wynoszę się jak najdalej stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty liczysz ze jakas laska napisze do ciebie na gg? mam taka sama ochote znalexc prace i wyprowadzic sie albo mi sie uda albo zostane bezdomny i umre przed trzydziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z kim to mieszkanie wynając???? zastanawiam się bo nie mam nawet z kim, muszę się rozejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy każde szybko się przekona Waldek Goszcz wtedy popularny był. Jak był Mundial 2002 to śpiewał piosenki w studiu Polsatu. Mistrzostwa Świata co cztery lata każdy mecz kibiców brata nie poddamy nigdy się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplanuj to ja wyprowadziłem się z dnia na dzień, ale ja miałem gdzie. Musisz zaplanować to i mieć na mieszkanie i na życie. Bo tak się mówi, że wyprowadzę się z domu, a później jest często niewesoło. Popytaj znajomych czy mają mieszkanie, czy kogoś szukają, czy chcą mieszkać na spółkę. Najlepiej jest zgrać się. I praca na wstępnie poszukaj pracy i nie użalaj się nad sobą bo to nic nie da. Poza tym w sumie nie dziwie się że mieszkasz z rodzicami i to nie jest wstyd. Żyjesz w Polsce,a tu realia dla młodych są trudne i nie łatwo jest zapracować na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowy przyjaciel - a mówiłeś komuś że się wyprowadzasz? czy tak z dnia na dzień gdy już wszystko było gotowe, wyprowadziłeś się i zadzwoniłeś do domu że koniec z nimi wspólnego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat znalesc pokoj do wynajecia to nie jest tak trudno tylko trzeba mniec kase w internecie i w gazetach sa ogloszenia najtrudniej znalezc prace dlatego mam do was pytanie jak znalexlisie aktualna prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×