Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zoom1

Czym dla kobiet jest sex?

Polecane posty

Gość z przeszłością ale dumna
nie liczy się przeszłosc tylko terazniejszosc i przeszłosc,znam kobiety które w dzieciństwie nie zaznały miłosci,rozpaczliwie potem szukały jej w ramionach różnych mężczyzn dopóki nie spotkały tego właściwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćumirumi
seks bez uczucia jest pusty,często potem rodzi smutek i frustrację,niektóre kobiety szukają czułosci,bliskosci,a dostają tylko namiastkę uczuć,no oprócz tych które traktują seks jak sport,rozrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za wyswiechtane bzdrury przeszlosc nierzadko ma traumatyczny wplyw na terazniejszosc i przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za słowa otuchy myślę żenie mogę niszczyć tego co tyle lat budowaliśmy niewiem jak i czystarczy mi sił aby tego dokonać . Ból trochę odpuszcza jak się wam wyrzaliłem wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks nie jest najwazniejszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bywa narzędziem kary. To okropne, ale gdy facet mnie zdradzi lub bardzo zawiedzie, "wystawi do wiatru"/nie sprawdzi się w seksie, potrafię pójść do klubu tylko po to, by poznać tam kogoś na jedną noc. Dla ukarania ale też rozrywki dość słabej dodajmy. Jednak jeśli kocham szczerze, nie chciałabym już tak swojego mężczyzny potraktować, tylko dawać z siebie co najlepsze bo jak lepiej można okazać uczucia poza troską na codzień oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem jósz o swoim 23l małużeństwu świat mój padł posypało się wszysyko . szwagier pomagał mi przy zworzeniu drewna i wyżalił mi się że zdradza jego żona[nasze żony to siostry ] są ze sobą 25l zwieżyliśmy się sobie i opowiedział jak na jego ślubie moja żona [wtedy panna] kochała się z chlopakiem naszej koleżanki szukali ich no i ona się popłakała ami świat się zawalił robili to natm samym łużku gdzie pużniej kochała się zemną uchlałem się i syn mnie naszedł wyryczałem się przy nim [pomugł mi się pozbierać] prubowalem rozmawiać ale popłakała się i mówil że tylko mnie kocha nie umiem sobie radzić a ona prubowala pojecha do znajomej zatszymałem ją bo nie umiem bez niej żyć ale świadomość tego co zrobiła powaliła mnie na kolana chyba tego nie przeżyje napisałem list porzegnalny kyury noszę przy sobie i czekam na zbawienie na jakiś znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dla was panie sex oznacza coś więcej niż tylko przyjemność? TAK Czy zdarzyło sie wam kochać z facetem do którego nic nie czujecie tylko po to żeby sie zaspokoić? TAK Czy dla was sex oznacza coś głębszego, jest dowodem miłości? TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem jósz o swoim 23l małużeństwu świat mój padł posypało się wszysyko . szwagier pomagał mi przy zworzeniu drewna i wyżalił mi się że zdradza jego żona[nasze żony to siostry ] są ze sobą 25l zwieżyliśmy się sobie i opowiedział jak na jego ślubie moja żona [wtedy panna] kochała się z chlopakiem naszej koleżanki szukali ich no i ona się popłakała ami świat się zawalił robili to natm samym łużku gdzie pużniej kochała się zemną uchlałem się i syn mnie naszedł wyryczałem się przy nim [pomugł mi się pozbierać] prubowalem rozmawiać ale popłakała się i mówil że tylko mnie kocha nie umiem sobie radzić a ona prubowala pojecha do znajomej zatszymałem ją bo nie umiem bez niej żyć ale świadomość tego co zrobiła powaliła mnie na kolana chyba tego nie przeżyje napisałem list porzegnalny kyury noszę przy sobie i czekam na zbawienie na jakiś znak bardzo jąkocham ale to straszny bul w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z przeszłością jak jej się wyzbyć jak o niej nie myśleć jak inaczej oniej myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest DLA MNIE ukoronowaniem miłości pragnę go tylko z osobą, którą kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzcie co byście wy zrobili nie potrafięo tym niemyśleć nie potrafię skupić się na pracy co robić pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sytuacja bardzo. Pomyśl o dzieciach co oni będą czuli, z tego co rozumiem syn wie o co chodzi. A córka? Jak oni jej wyjaśnią to wszystko później? Jedynym sposobem aby było tobie lepiej jest czas, tylko i wyłącznie, z jego biegiem będzie Ci łatwiej że wszystkim. Ciężko jest o tym nie myśleć, staraj się wypierać te myśli. To było przed waszym ślubem, trudno ją teraz za to obwiniać, każdy popełnia błędy w młodości. Ona popełniła taki, może zaluje, może nie, to wie jedynie ona. Mówi, że Cię kocha i na pewno Cie kocha, w końcu tyle lat jesteście razem, macie dwójkę dzieci, którzy też was kochają. Nie możesz mieć do niej żalu, za to co zrobiła przed waszym ślubem. Weź następną kartkę wpisz wszystko co zawdzieczasz swojej kobiecie na jednej i co masz jej za złe na drugiej . Przeczytaj kilka razy i spal, tak samo jak ten list, który nosisz ze sobą. Musisz myśleć o dzieciach, jak oni sobie poradzą bez Ciebie? Córka zacznie pytać, bo na pewno zacznie, i co, jak syn jej to wyjaśni (z tego co rozumiem wyjaśniłes mu o co chodzi jak pomógł Ci się pozbierać). Jaki wtenczas będzie miała obraz Matki w głowie? To im obojgu zniszczy częściowo psychikę, a są mlodzi, więc ciężko będzie im w przyszłości sobie poradzić z takim przeżyciem na barkach. Spróbuj z tymi kartkami, wydaje się głupie ale pomaga, szczerze Ci mówię. Głowa do góry! Trzymam za Ciebie kciuki, dasz sobie radę, minie trochę czasu i będzie Ci z tym łatwiej, dużo łatwiej. Uwierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odpisujecie temu trollowi, który udaje analfabetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się to jakimś trollowaniem. Raczej facet jest roztrzęsiony, ma swój wiek, trzeba mu wybaczyć błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepsko piszę to prawda , ale napewno prawdę .z kartkami nie będe prubował bo wynik znam . Kocham Ją bardzo ipewnie nic tego nie zmieni ale jak się pozbyć tego cholernego bulu . Wdalszym ciągu mnie podnieca ale nie mogę sie do tego przemuc . Nigdy nie miałem szczęścia do kobiet . Syn wie o wszystkim a córka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to. Nie będzie wyniku, tylko słowa siedzące w Twojej głowie, które spalisz, zobaczysz że będzie po tym lepiej, mi pomógł taki zabieg. Tu chodzi o psychologię, uwierz mi i spróbuj. Jeżeli córka nie wie, a Ty odejdziesz, jak pisałeś że masz list pożegnalny, to co oni - syn i żona - jej powiedzą? Przecież jeżeli syn powie wszystko siostrze, to ona będzie w takim szoku i jeszcze znienawidzi swoją matkę. Pomyśl takze o tym, skończyć że sobą jest łatwo, a moga być tego różne konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi trochę lżej spróbuję napisać dzięki kim kolwiek jesteś nie mogę narażać nikogo przez swoją nieudolnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka606
Dla normalnej, kochającej kobiety jest dopełnieniem bliskości z wybrankiem serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś nieudolny. Targają Tobą uczucia i dlatego tak jest. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex dla kobiet to tylko zabawa fun nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem już o swoim problemie. Kochałem swoją Żonę ,ale przestało mi zależeć na niej . To co robiła wcześniej wywarło na mnie ogromną presje jestem już pusty w środku chyba . Uważam że większość dziewczyn [ kobiet ] to po prostu k***y i d***** które nie myślą o przyszłości tylko uznają tu i teraz skoro się podkładała niech ją psy ru.... . Ja jej już nie dotykam [ona próbuje jeszcze coś ratować] wolę w razie potrzeby zrobić to ręką . Wiem co o mnie myślicie ale mam już dość wszystkiego wolę być lekkoduchem i niczym się nie kłopotać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odwrotną sytuację, kochałam męża ale złapałam go na sex telefonie, okazało się że jest uzależniony w ulubionych ma setki stron typu http://sex-rozmowy.pl/ nie potrafię tego znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nas kobiet seks to czysta fizjologia dlatego prostytucja to sfeminizowany zawód. Mężczyźni zaś korzystają z prostytutek by poczuć, że są kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odwrotną sytuację, kochałam męża ale złapałam go na sex telefonie, okazało się że jest uzależniony w ulubionych ma setki stron typu http://sex-rozmowy.pl/ nie potrafię tego znieść xxxxx I po co wyjeżdżasz z reklamą, nasz nas za durniów jak reklamy w telewizji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie seks bez uczuć i emocji nie istnieje. Jest dla mnie uwiecznieniem wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bardzo nie lubialam sexu,bo mąż mnie zdradzal.Cierpialam,ale skoro przyrzekam wiernosc,to trwalam.Az do pewnego momentu,cos pęklo,zwykly dzień,bylo o wiele milej,on mnie tulił,calowal,a moze poprostu byl to ktos inny i tyle.Obecnie spotykam sie z kims,jest sex,nawet dziki,mocny,wulgarny....nie przeszkadza mi to.Ale nadal szukam czegos innego,tego z marzeń,delikatnego i zmyslowego sexu.Czyli połaczenia z miloscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×