Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ideowy komunizm powraca

Czy wiecie kto jest największym ludobójcą na świecie?

Polecane posty

Czy wiecie, że dzięki systemowi kapitalistycznemu co roku na świecie samych tylko dzieci umiera z głodu 15 milionów? Nie mówiąc już o tym ilu ludzi dorosłych spotyka taki los i nie wspominając o innych zabójczych właściwościach kapitalizmu... Z tego jednak by wynikało, że kapitalizm w ciągu roku zabija więcej osób niż zrobił to jeden z największych zbrodniarzy na świecie - Adolf Hitler, w ciągu 12 lat rządów. Największym ludobójcą na świecie jest kapitalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront bo ktoś zajął nick
A ja przeczytałem post i już wiedziałem, że nie ma sensu. Stopka jedynie potwierdziła moje przypuszczenia, że mamy do czynienia z idiotą, być może z pewnego punktu widzenia, pożytecznym idiotą, jak mawiał Lenin. Największym ludobójcą był Stalin i w ogóle komuniści wymordowali najwięcej ludzi. Taki Pol Pot to nawet 1/3 narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to że największy
kapitalizm jest w Afryce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałem już z Tobą podyskutować, ale spojrzałem na stopke i myslę nie ma sensu... " A to dlaczego? Może dlatego, że Twoja wiedza o Kraju do którego ona się odnosi ogranicza się do zachodnio-propagandowej paplaniny z TV czy tam jakichś pseudo-dokumencików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord stront bo ktoś zajął nick Nauczyłeś się na pamięć kilku antykomunistycznych sloganów mających tyle wspólnego z prawdą co nic i się cieszysz? Poza tym widzę, że dyskusję przywykłeś opierać na obrażaniu osób, które nie zgadzają się z Twoim zdaniem, wspaniała taktyka, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to że największy
proponuję autorowi/autorce pojechać tam i zamieszkać. Na pewno będziesz mógł/a swoje poglądy na ten temat w Internecie zamieszczać i będziesz tryskać zadowoleniem z życia tam. Pakuj walizki i żegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobrraaaaa
Józef stalin, wasz komunistyczny guru, zabił więcej ludzi niż hitler 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No dobra ale obozy w Korei Północnej to nie ściema, ludzie tam są gorzej traktowani niż w obozach zagłady IIIRzeszy. " Nie ma żadnych obozów. Są tylko historyjki stworzone przez zachodnią propagandę na potrzeby oczerniania KRLD na forum międzynarodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nggjfjfjdjhdgjdgh
oh, korea to taki piękny kraj co wy chcecie od stopki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korea Płn jest wspaniała
jak słońce! ku*wa, czemu Korea płn mi się ze słońcem kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam chyba bede brał leki
największym syfem jest własnie komunizm który stara sie "po równo" dzielic wszystko miedzy ludzmi którzy z natury równi względem siebie nie są... kapitalizm jest prawdziwy,bowiem im kto cwańszy ,madrzejszy tym ma większe szanse na sukces-w komuniźmie mądry ,cwany,przebiegły ma w zasadzie tyle samo co głupi i bierny...abstrahując od tego ze kimuna nie ma za bardzo czym dzielić bo nikt sie nie chce poswiecac z natury rzeczy dla ogólu gdy i tak wszyscy będą mieli po równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..CCCP...Petard
Największa ofiara pochodzi od braci Rosjan. 25 milionów w walce o wolność narodów ( 1936 -1948 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×