Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sympatyczny obłoczek

Feng Shui ( urządzamy dom/ firmę w/g zasad Feng Shui)

Polecane posty

Witam serdecznie. Od pewnego czasu zaczęłam się interesować dziedziną Feng Shui, i chciałam troszeczkę zmienić wystrój mieszkania, lecz zastanawiam się nad podstawową rzeczą, czym mam się się kierować jako podstawą a mianowicie usytuowaniem mieszkania w/g kierunków ( wsch, zach itd), głównym wejściem do domu ( głowne drzwi wejściowe), wejściem do pokoju czy też liczby indywidualnego kierunku danej osoby ( chodzi mi o wejście do pokoju i jego wystrój). Czy ktoś mógłby mi pomóc, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,m,.m
na pewno nie sugerowac sie podrecznikami bo tam sa glupoty...im mozesz sobie wieksza krzywde zrobi. ta filozofia ma tysiace lat i te podstawowe pierwotne zasady zostaly przez wieki zmienane, misinterpretowane, upraszczane i dzisiejsza wiedza na ten temat jest bardzo okrojona i mylna . na twoim mijescu jesli naprawde zalezy ci na urzadzeniu domu wg feng shui to zatrudnilabym eksperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,m,.m
mozna stosowac uniwerslanych zasad do kazdego domu. kazde miejsce ma inna energie i trzeba dlatego rozpatrywac je indywidualnie. ja kiedys urzadzilam swoje mieszkanie wg ksiazki i...noc mi to nie dalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe od VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity

Nie wiem, czy coś w tym jest, czy to tylko placebo, ale jak zaczełam stosować feng shuei w domu, najpierw w sypialni, potem w salonie, a potem poszłam za ciosem, to jakoś tak spokojniej się zrobiło, nie tylko w życiu, ale i wewnętrznie. Mogę CI polecić blog fachowca Novelity.pl. Jest tam taka fajna redaktorka, Ewa Kosakiewicz, która dużo pisze o wystroju wnętrz, o wływie kolorów na samopoczucie, także o feng shui. Poczytaj, może zechcesz coś wprowadzić dos wojego życia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×