Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca dla wykwalikowanych

\\\\ Dam dobrze płatną pracę w handlu i usługach. Dużo wolnych stanowisk///

Polecane posty

Gość Praca dla wykwalikowanych

Od kandydatów wymagamy: - znajomość marketingu (może być z książek: badania marketingowe, reklama, public relations) - prawo jazdy kat. B - komputer - telefon komórkowy - kapitału własnego od 7000zł wzwyż - chęć zmiany miejsca zamieszkania - dodatkowe umiejętności: znajomość mechaniki, hydrauliki, wszystkich innych potrzebnych na rynku zawodów - znajomość języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, holenderskiego będzie dodatkowym atutem Na czym będzie polegała praca: Pracownik korzystając z wiedzy marketingowej ma za zadanie odkryć w Polsce i Europie potrzeby klientów (potrzeby gastronomiczne, mechaniczne, hydrauliczne), założyć działalność gospodarczą oraz poinformować ludzi za pomocą reklamy (plakaty, strona internetowa) o świadczonych usługach. Dodatkowym atutem pracy jest możliwość zatrudniania pracowników. Osoby spełniające wymaganie proszone są o przystąpienie do działania. Rachunkowość przedsiębiorstwa prowadzi biuro rachunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
Ty szukasz zwykłych łosi :D których chcesz wydoić z 7 tysiaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Nie pobieramy żadnych pieniędzy od pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
ty jesteś zwykłym oszustem w przeciwnym wypadku na wstępie podał byś dane firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Proszę przeczytać uważnie ogłoszenie. Pracownik ma otworzyć działalność gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Osoby które sobie nie poradzą zostaną zwolnione z pracy (bankructwo firmy i zamknięcie działalności gospodarczej), lecz dajemy wiele szans na dokształcenie się i zatrudniamy ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
a po kiego wałka te 7 tysięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
jak można zwolnić z pracy przedsiębiorce ? Ty jesteś nie tylko oszust ale i zwykły debil :D Czyżby to kolejny pomysł Viktora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Pieniądze są przeznaczone na otwarcie działalności gospodarczej, reklamę, kupno odpowiedniego towaru lub narzędzi pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę kolejkę chętnych
:D🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"jak można zwolnić z pracy przedsiębiorce ?" Pracownik zostanie rozliczony ze swoich umiejętności, przez rynek (klientów) co przełoży się na bankructwo pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
Aha, czyli szukasz głupków, którym sprzedasz jakiś badziew za 7 tysiaków i jeszcze wkręcisz ich w działalność ? To na pewno już wiem kim jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
Głupku ! Pracownik , to osoba zatrudniona na umowę o pracę ! Pojmujesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Aha, czyli szukasz głupków, którym sprzedasz jakiś badziew za 7 tysiaków i jeszcze wkręcisz ich w działalność ? Nie, my nie pobieramy pieniędzy. Pracownik ma za zadanie sam kupić narzędzia lub towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosi jeden
Jak bym miał 7 tyś to albo mam własną firmę albo dobra pracę której nie chcę zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Głupku ! Pracownik , to osoba zatrudniona na umowę o pracę !" Proszę Panią/Pana, jeśli nie jest Pan/Pani zainteresowana naszą ofertą to proszę nie zabierać głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Jak bym miał 7 tyś to albo mam własną firmę albo dobra pracę której nie chcę zmienić." Proszę Panią/Pana ma pan głąbem i nie potrafi pan zrozumieć ogłoszenia. Pracownik ma za zadanie otworzyć własną działalność gospodarczą czyli firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nic nie dajesz !
firmę, której jedynym zadaniem jest kupić od ciebie jakieś goowno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
firmę, której jedynym zadaniem jest kupić od ciebie jakieś goowno ? Proszę Pana/Panią z idiotami nie dyskutujemy. My nie sprzedajemy nikomu, niczego. W ogłoszeniu napisane jest jak byk, że pracownik ma sam zaopatrzyć się w narzędzia lub towar w dowolnej firmie, sklepie, targowisku, na złomie- gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Wynagrodzenie miesięczne na początek waha się od minus 1000zł do plus 4000zł zależnie od miesiąca i umiejętności. Po kliku miesiącach wynagrodzenie dla zdolnych i pracowitych niegraniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Eeee no to na cholerę Wy jesteście tam potrzebni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewniam cię
że to folemeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Eeee no to na cholerę Wy jesteście tam potrzebni? My wyznaczamy kierunek działania pracownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Kto to jest folemeyev ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewniam cię
to jest właśnie folemeyw :D od razu wiedziałem to jego styl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Na początek też myślałem że kogoś sensownego znajdę do swojego biznesu. " Panie Kasiorek proszę dokładnie przeczytać i przemyśleć ogłoszenie. Czy to jest takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Przyjacielu! Ja nie jestem przeciwny twojemu ogłoszeniu. Po prostu mówię ci, że źle wybrałeś dla niego miejsce. Sprawdziłęm to jeszcze kilka lat temu!" Panie Kasiorek, jeśli nie rozumie Pan treści ogłoszenia to proszę nie komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Ja chcę wam tylko pomóc a spotykam się z oporem.Tak samo było gdy ostatnio byłem u znajomych i ich syn na spacerze wlazł w psi kupę,wziąłem patyk i zaproponowałem że mu ją wygrzebię z tego buta a mały że nie,że on sam a koniec końców kupę wygrzebała mama,tak się zastanawiam czy wszystko wżyciu będzie robiła za niego sama a patyk miałem już w ręce,rozumiecie przesłanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Ja chcę wam tylko pomóc a spotykam się z oporem.Tak samo było gdy ostatnio byłem u znajomych i ich syn na spacerze wlazł w psi kupę,wziąłem patyk i zaproponowałem że mu ją wygrzebię z tego buta a mały że nie,że on sam a koniec końców kupę wygrzebała mama,tak się zastanawiam czy wszystko wżyciu będzie robiła za niego sama a patyk miałem już w ręce,rozumiecie przesłanie?" Wyżej wymieniony wpis nie jest autora ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×