Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca dla wykwalikowanych

\\\\ Dam dobrze płatną pracę w handlu i usługach. Dużo wolnych stanowisk///

Polecane posty

Gość Praca dla wykwalikowanych
Uwielbiam zjadać psie kupy ! Rozumiecie przesłanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
W Polsce i Europie pracy jest dużo ale jak widać dużo Polaków jest bez odpowiednich kwalifikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Dlatego też zaczynamy od degustacji psich kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza praca
Nowość : praca ekologiczna , płatność akordowa , 2 złote za jeden RWBS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
"Rozumiem treść i chciałem ci pomóc. Ale skoro mnie atakujesz, to się wycofuję. Walcz sam z tymi jełopami. Papa." Proszę Pana, nie rozumie Pan treści. Mam pracę ale nie mogę znaleźć ludzi którzy spełniają wystarczające wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Nasz firma potrzebuje ludzie ze specjalnymi preferencjami seksualnymi jak np: klizmafilia,urofilia czy koprofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Bo głupsi ode mnie są tylko w zamkniętych zakładach psychiatrycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Teraz nie mogę walczyć,bo.....bo.....bo jem kupeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Panie Kasiorek, przyczyną bezrobocia w Polsce jest oderwany od rzeczywistości system edukacji. Na prawdę trudno kogoś znaleźć z kwalifikacjami. Wydaje mi się że Ministrom Edukacji powinien przyjrzeć się prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Tak jak mi przygląda się psychiatra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
jestem mesjaszem i przyszedłem was zbawić od ezłego(kimkolwiek on jest) Jam jest ten co wyprowadzi was z domu nie woli(czyt. Polski) i wyjebie na głęboką wodę abyście w końcu kurwa sami się wzięli za wasze życie o coś w końcu,ja pierdole,osiągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Zajrzę tu później i odpowiem na państwa pytania dotyczące mojej oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Jestem radzieckim kosmonautą,mieszkam w bloku i mam patelnie z teflonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
i płacę za to mieszkanie 300 złotych we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Mam dużo pracy. Ogłoszenie jest ważne bezterminowo. Jeśli znajdzie się jakaś osoba która spełnia wymagania to proszę przystąpić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to
wszystko i oczom nie wierze ktos wysmiewa ludzi z tego forum wyzywa ich od debili itd a sam jest w matolem ktory nie potrafi sie dogadac z osoba umiaszczajaca ogloszenie, nie wydaje mi sie zeby w tym miejscu udzielali sie sami debile, lenie i nieudacznicy wydaje mi sie ze to ty jestems matolem ktory dowartosciowuje sie ublizaniem innym jesli uwazasz ze nikt tu nie jest sklonny do myslenia to po co sie od dluzszego czasu udzielasz?? swiadczy to chyba o twojej glupocie jakbys byl inteligentna osoba to swoje techniki wykorzystywalbys oko w oko z ludzmi a nie na forum internetowym az zal czytac tego co wygadujesz popatrz w lustro i sie zastanow co soba reprezentujesz i ile jestes wart... odnosnie ogloszenia co Pan ma z tego ze pomoze innym otworzyc wlasny biznes skoro potrzebne materialy, narzedzia nie beda zakupione u Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Proszę Pana wystarczy to wydedukować co będę miał. Jeśli Pan nie rozumie tej odpowiedzi to mogę powiedzieć bezpośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poprosimy bezpośrednio
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poprosimy bezpośrednio
"A co do mojego rzekomego ubliżania innym, to weź poczytaj co twoje kolesi do mnie piszą na długo przed tym, jak ja użyję mocniejszego słówka!" bezrobotna85 mała-mi FML rewq bez pracy dancing queen oto osoby które piszą na topiku o szukaniu pracy która z tych osób tobie ubliżyła ? poprosimy o cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Więc odpowiem bezpośrednio: Proszę Państwa jeśli spełniacie warunki które wymieniłem, moglibyście dostać pracę za góra 2000zł, ale jednocześnie możecie otworzyć własne firmy, zatrudniać ludzi i nie oddawać większej części pracodawcy. Przecież pracując na swoim nie pracujecie ciężej niż u kogoś, a nawet lżej i zostaje wam więcej pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my czyli kto
nadal nie odpowiedziałeś na pytanie " odnosnie ogloszenia co Pan ma z tego ze pomoze innym otworzyc wlasny biznes skoro potrzebne materialy, narzedzia nie beda zakupione u Pana? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Już odpowiedziałem post wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my czyli kto
nie nie odpowiedziałeś napisałeś co ktoś inny będzie miał o sobie nie wspomniałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ll
"I widzę, że wg wyników z grudnia 2011 jestem wart dokładnie 12 171, 33 " czyli jesteś gówno wart :D bo pieniądze nie są miarą człowieka a jeżeli tak się tym chełpisz to jesteś zwykłym pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Odpowiedziałem: "Więc odpowiem bezpośrednio: Proszę Państwa jeśli spełniacie warunki które wymieniłem, moglibyście dostać pracę za góra 2000zł, ale jednocześnie możecie otworzyć własne firmy, zatrudniać ludzi i nie oddawać większej części pracodawcy. Przecież pracując na swoim nie pracujecie ciężej niż u kogoś, a nawet lżej i zostaje wam więcej pieniędzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my czyli kto
w tym zdaniu nie ma mowy o twoich profitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my czyli kto
"Strony od 100 do przedostatniej. Totalne chamstwo i brak podstawowej kultury w rozmowie z nieznajomą osobą wyżej wspomnianych towarzyszy. " nie podałeś cytatów nikt z tych osób tobie nie ubliżał kłamiesz gnojku :-) zwykły pospolity kawał gnojka z ciebie :classic_cool: ide stąd bo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Proszę Pana, tłumaczę Panu bardzo prostą sprawę. Chodzi o to że nie rozumiem ludzi, którzy spełniają wyżej wymienione wymagania i chcą pracować u kogoś. Czym się różni praca u kogoś od pracy u siebie, jeśli Pan otworzy własną działalność, umie Pan zauważyć potrzeby klientów, zareklamować się i zna się Pan na robocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca dla wykwalikowanych
Różni się tym że pracodawca za nic zabiera Panu zarobione pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×