Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mściwy kabłąk w warszawy

Kogo byście zabili, gdybyście wiedzieli, ze nie poniesiecie zadnychkonsekwencji

Polecane posty

Gość mściwy kabłąk w warszawy

ja gościa, co mnie kiedyś pobił dla zabawy, to bylo jeszce w podstawówce takiego jednego gnoja, który oblał kwasem psa i podpalił, widzialem reportaż w necie następnego sukinsyna, co zakopał psa żywcem (też był reportaż) oczywiscie przed zabiciem tych ludzi trzyma mnie w ryzach prawo i ewentualne konsekwencje (więzienie) pozostaje tylko poczucie braku sprawiedlisci za zabicie psa z takim okrucieństwem odpwiedzią powinna być śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorowitka
ja mojego exa bardzo chciałabym zebu zdechł, ale najbardziej - zeby z mojej ręki ale nie jestem głupia, mam dobrą pracę, dziecko, kredyt na mieszkanie nie mam zamiaru tego stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupq2d
Tuska za ACTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana/pani offermy wyżej
wiadomo nie od dziś że jesteś zpedalonym transwestytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgjsdxfghn
mnie zabijanie nie cieszy. wolalabym kogoś meczyć psychicznie... zabijanie nie daje satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej................ ty
pseudoczłowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej bym nikogo nie zabił, nie jestem takim typem. W myślach przeklinać, czasem życzyć śmierci a w rzeczywistości mieć moc pozbawienia kogoś życia, ciężka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondrości
a ja - wszystkich głupich, podłych, zakłamanych i obłudnych polaczków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabai4rozbojnikow
Ja bym chcial wykonczyc tych kolesi co przywiazali psa do samochodu i jezdzili az urwali mu glowe. Znana sprawa, oczywiscie gowno im zrobili za to. Nawet by mi powieka nie drgnęła. No ale tak .... nie zmarnuje sobie zycia przez takie dno jak oni.Niestety beda zyli dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę szczęściaaa
SIEBIE bo jestem najbardziej niezdecydowaną osobą jaką znam bo mam wszystko a czuję jakbym nie miała nic bo nie doceniam tego co mam bo ranię innych ranię siebie nie podejmując żadnej decyzji w swoim życiu jestem w nim wciąż zawieszona nie żyję naprawdę tylko wciąż czekam na jutro z nadzieją że ono podejmie za mnie decyzję nie żyję naprawdę więc zabiłabym SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggisterqa
Dużooo świń :) 1. Tych co znęcają się nad zwierzetami. 2. Pedofilów. 3. Gwałcicieli. 4. Tuska, przewodniczących różnym Organizacjom Światowym (np kadrę OPEC) 5. Rydzyka 6. No i... dresy, puste lale barbi... Jestem po części osobowością dyssocjalną. Mam naprawdę zubożałe sumienie. Ale sporo we mnie nienawiści do szumowim. Często życzę komuś śmierci, bólu, kacectwa. 7. Kolesia, który próbował mnie zgwalcić. 8. Kolesia, ktory umieścił w internecie moje rozneglizowane zdjęcie (nie miałam stanika, ale zasłaniałam piersi- on przerobił je tak, że nie zaslaniałam, po czym opatrzył komentarzem- DZIWKA! TANIO!- Bo nie chcialam się z nim umówić... 9. Dziewczyne, która rozpuszczala o mnie plotki, bo spotykałam się z... jej kuzynem (że się puszczam, że lezałam na dyskotece cała zażygana etc...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy ogień milion bandytów i dewiantów by wystarczył...potem następni 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybykk
1) 3mutantow z mojej bylej miejscowosci : malych, skarlalych paszczurow i grubego chuja co mocni sa w grupce a samodzielnie sraja w gacie 2)tuska ...i to mi chyba wystarczy :D reszta moze zyc az do konca tego swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybykk
Maggisterqa Dużooo świń 1. Tych co znęcają się nad zwierzetami. 2. Pedofilów. 3. Gwałcicieli. 4. Tuska, przewodniczących różnym Organizacjom Światowym (np kadrę OPEC) 5. Rydzyka 6. No i... dresy, puste lale barbi... Jestem po części osobowością dyssocjalną. Mam naprawdę zubożałe sumienie. Ale sporo we mnie nienawiści do szumowim. Często życzę komuś śmierci, bólu, kacectwa. ej no w sumie zgadzam sie i podpisuje pod twoim postem :D te szumowiny tez powinny zdechnac ktore wymienilas ty a ja zapomnialam(procz tuska bo jego wpisalam jako number 2:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogeumrzecmogezyc
dziewczyna w której jestem zakochany od paru miesiecy a ona mnie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski typ z gdanska
jabym z przyjemnościa poderżnął gardło: - recydywistom - księżom (nienawidzę ich każdym nerwem) - tym, co znęcają się nad zwierzetami - obecnie żyjącym członkom UPA - Kim Dzong Unowi - Putinowi i Obamie - jescze kilku by sie znalazło - Rydzykowi, Macierewiczowi i Niesiołowskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z kafe to my
my nie mamy preferencji co do uśmiercania ale jak ktoś z rodziny tej malutkiej z Sosnowca jest zamieszany co tak myślimy, to jemu życzymy zgona w męczarniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×