Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Boematte

wątek dla osób aseksualnych

Polecane posty

Gość lomax
Fancy Dekancy pozadanie bardzo rzadko u mnie wystepuje, jak bylem malolatem to podobaly mi sie rozne kobietki,ale teraz juz nie odczuwam pozadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
ja porządam czułości, przytulania , ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
nawet całowac się nie lubię...ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkjkjk
co to jest samogwalt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
9ue tez żal mi tych ludzi dla ktorych seks jest czesto jedynym zainteresowaniem, to ludzie niezwykle ubodzy intelektualnie,duchowo nigdy nie chcialbym spotkac kogos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
"Z pewnoscią są osoby ktore tego popedu nie odczuwają ale jak mozna uwazac ze to normalne? Są osoby ktore od urodzenia nie odczuwają łaknienia, bólu, nie kontroluja potrzeb fizjologicznych i tez żyją, zakładają fora i stowarzyszenia. Co nie zmienia faktu że są to osoby zaburzone " Oczywiscie że to nie jest normalne, ale że coś nie jest normalne- to nie znaczy że jest złe. Mozna miec np. 190 punktów inteligencji- i też to nie jest normalne. Czy to nie zaburzenia hormonalne to ja nie wiem- z tego co widze po sobie, ale jaka to różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. Interesujące. A jeżeli na przykład danej osobie podoba się inna osoba z twarzy, ma ochotę się z nią przespać, ale pozostaje to tylko w sferze marzeń, gdyż ta osoba wcale nie ma ochoty na normalny stosunek? Nadal jest ''asem''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
Fancy Dekancy :D:D:D no ze mną to jest dziwne :D na jawie to ja asem jestem , ale jak mi się nieraz coś przyśni:P:P:P:P:P to aż mam w majtkach mokro:P:D budzę się spełniona:D ja pitolę , nie wiem może ja to na śpiku robić powinnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
Fancy DECancy0 odpowiem jak to jest u mnie- może mi się ktoś podobac z twarzy, ale na jaką cholerę miałabym się z nim czy nia przespac??? U mnie po prostu od paru lat nie występuje w ogóle podniecenie seksualne, nawet nie plamię w ogóle majtek- normalnie u kobiet jest masa tych sluzów w niektórych okresach cyklu, u mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam normalnego nicka. happy
osoby aseksualne sa ograniczone umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe odpowiedzi. Choć w naszym kraju stwierdzenie, że seks nie jest aż tak potrzebny równałoby się społecznemu samobójstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
może coś nie teges z moją podświadomością jest:D to tak jak we śnie jesteś mistrzynią łyżwiarstwa figurowego a na prawdę lyżew nigdy na nogach nie mialas. we śnie nie ma się oporów , wszystko zdarzyć się może , człowiek nawet latać potrafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
Jeszcze tam ktoś się dziwił- że seks dla ASów jest Fuu i pewnie zaraz będzie się dopatrywał w tym zaburzeń z dzieciństwa. Bzdury. Jak się nie ma ochoty na seks, to jest to fuuu, obejrzcie sobie te strony XXX, robienie loda, ruchanie ryby- na serio coś takiego widziałam, te wszystkie oblesne paszczury, zblizanie narządów, jak to ma nie byc fuu... TYlko osoba bardzo podniecona moze widziec to inaczej. Tak samo jak nie mielibyście kompletnie opcoty na jedzenie i ktoś kazałby wam jesc, albo nawet tylko powąchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
Fancy Dekancy najczesciej Asy nie maja takich pragnien by sie przespac z kims innym,a jezeli sa w zwiazku to za obopolna zgoda spia razem ale bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
spia razem ale bez seksu - ach....marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
Fancy Dekancy Ciekawe odpowiedzi. Choć w naszym kraju stwierdzenie, że seks nie jest aż tak potrzebny równałoby się społecznemu samobójstwu. mam dwoje dzieci , więc się nie bój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
Fancy Dekancy ja sie nie boje twierdzic ze seks nie jest potrzebny, mysle ze kazdy powinien uszanowac to ze jestem nieco ''inny'' ,ale jestem prawdziwy,czesto bardziej autentyczny i szczery niz ci dla ktorych seks jest calym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
A tym podobaniem sie, i zakochiwaniem to jest bardzo podobnie- u mnie było tak kiedy,ś że prawie zawsze mi sie ktos podobał,o kimś myslałam. Teraz jak sie zrobiłam aseksualna po tych antydepresantach- brałam je naprawde długo i w duzych dawkach- to juz od paru lat nie podoba mi sie zaden facet... I naprawdę czuje się dopiero wolna. Nawet czytałam kiedyś artykuł o antydepresantach , że "zabijaja miłosc", tak to było sformułowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
ruda wredzizna to da sie zrobic, pod warunkiem ze partner w zwiazku,dla ktorego seks jest wazny zaakceptuje to ze jedno z nich jest Asem :) dlatego czesc ASow(zdecydowana mniejszosc wsrod osob aseksualnych jest w zwiazkach) ktora jest w zwiazkach romantycznych jest w takich zwiazkach najczesciej z innymi ASami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
u mnie sie nie udało bom sama została , znaczy z dziećmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytdyto
@mam normalnego nicka happy sam jestes ograniczony umyslowo seksualny maniaku , takie osoby sa jak najbardziej normalne w przeciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
ruda to w sumie dobrze masz , chłopina Ci glowy nie zawraca ze mu sie cos chce i masz spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
ja tez mam dzieci, i tez jestem teraz bez partnera, ale u nas były inne sprawy tzn. kłótnie, wtedy jeszcze miałam popęd. Choc do wszystkich oprócz męża... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
a no nie narzekam:D tylko co dwie pensje to nie jedna:D haha:D no i na starość tak samemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
9ue u Ciebie to moze byc rownie dobrze hipolibidemia(ozieblosc seksualna) wynikla z zazywania pewnych lekow, aseksualizm najczesciej jest ''od zawsze'' ,chociaz nie u kazdego Asa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
ja się czuje trochę samotna, ale jakbym miała z kims mieszkac to nie wiem nawet czy nie wolałabym idealnie dobranej charakterem kolezanki niz faceta. FAceci sa beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
9ue092ue09 ja tez mam dzieci, i tez jestem teraz bez partnera, ale u nas były inne sprawy tzn. kłótnie, wtedy jeszcze miałam popęd. Choc do wszystkich oprócz męża... hahahahahahahaha! miałam podobnie , tylko ten popęd do innych to za dużo powiedziane u mnie:D raczej zainteresowanie wizualne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
9ue mialas poped ale nie do meza ;) to bardzo ciekawe i dosyc powszechne u ludzi dla ktorych seks byl lub jest jakos tam wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9ue092ue09
u Ciebie to moze byc rownie dobrze hipolibidemia(ozieblosc seksualna) wynikla z zazywania pewnych lekow, aseksualizm najczesciej jest ''od zawsze'' ,chociaz nie u kazdego Asa no przecież to piszę, że mi się tak wydaje... TYLko panikuję, żeby mi nie wróciło nic. chyba wtedy pójde do psychiatry od nowa... :( Naprawdę tak jest lepiej, wygodniej, nie lata się za portkami tylko robi swoje sprawy i polewa z osób co maja problemy typu zostawił mnie dla innej, nie kocha, zdradza, pije tylko piwo i nic nie robi,,,LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
dobra , idę na tv:D achoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×