Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana mama nastolatki

W zimie bez czapki :(

Polecane posty

Gość lqqqqq
a i teraz nosi czapki najcieplejsze jakie są dostępne + kaptur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mama nastolatki
No tego to chcialabym jej zaoszczedzic :) a poza tym jezeli ona by byla chora to ja tez jestem niejako w domu uziemiona i co to za przyjemnosc chore dziecko w domu miec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska nastolatki tez
wyrosnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfahsdgg
dziwne że ona nie chce bo koleżanki nie noszą mam, córkę w tym samym wieku i nosi, jej koleżanki też, bo spytałam pewnie co szkoła to obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mama nastolatki
Wlasnie ja odebralam od kolezanki, na dworze pewnie juz z -8 stopni a ta znowu z czapka w torbie zamiast na glowie. Moze faktycznie dam jej kare, dwa dni bez tv za ta czapke :(. Mieszkamy w Niemczech, moze w Polsce dzieci nosza czapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Bo do noszenia czapki trzeba dojrzeć:P Jak jest się głupią nastolatką to tak jest, później może sama zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllgirl
całe życie nie noszę czapki a mam prawie 50tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllgirl
i jeszcze dodam, że sporadycznie się przeziębiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mama nastolatki
No ja wiem.. sama latalam bez czapki cale zycie i nic sobie nie robilam z gadania mojej mamy. Dlatego nie chce dramatyzowac. Ale teraz to chodze zapakowana, tylko nos mi widac :) tylko moja mama i jej gadanie mnie tez denerwuje. A corka z gadania babci tez sobie nic nie robi i moja mama tylko ja do siebie zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wredna blondyna
do nicku dodaj jeszcze ''głupia'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mama nastolatki
Super, dzieki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku co to bedzie
ja tez taka mundra bylam jak bylam nastolatka i nie nosilam czapki jak bylo zimno... teraz mam 36 lat i jestem po 2 zapaleniach zatok w ciagu kilku miesiecy... zaczelo sie odzywac wszystko... zaluje, ze nie sluchalam Mamy i bylam ''madrzejsza'' ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamed I was an eskimo
Pewnie i tak nie ma czego chronić, ta czapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza k
Mam 21 lat i w wieku 13 lat i przez cale gimnazjum zachowywalam sie podobnie. Rodzice kazali nosic mi czapke - a ona za rogiem ladowala w plecaku. Na szczescie teraz zmadrzalam i czapke nosze. Co z tego w przyszlym roku operacja na zatoki i dwa przebyte zapalenia zatok przynosowych.. Dlugo nie trzeba bylo czekac az nie noszenie czapki dalo mi o o sobie przypomniec.. Smieje sie teraz z kretynek w moim wieku, ktore stoja na przystankach w takie mrozy z golymi lbami, niech im pozamarzaja. Glupota ludzka nie zna granic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snmdfnmshf
Wyslij ja pare razy na basen i niech potem wraca na pieszo bez czapki,niech zobaczy co to przeziebiona glowa,chore zatoki,ze kazdy ruch glowa rozrywa ci czaszke,albo jak jej sie zaczna robic takie niby guzki z tylu glowy.ma nosic i tyle.a jak nie,trudno,kiedys bedzie zalowala.ja tam mam teraz 20 lat i nosze jak tylko moge i zawsze nosilam,nawet jesli wygladam glupio,w tych czasach to juz nie jest wstyd,zreszta nigdy chjyba mnie byl,skoro ona sie tlumaczy kolezankami,to powiedz jej jak moj tata mowil mi, ze jesli kolezanka bedzie ci kazala nasrac na srodku pokoju to zrobisz to, albo jesli ona sloczy z ona to ty tez,ona powinna miec swoj rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudencja
Ponieważ nie noszenie czapki to taka stara tradycja nastolatek w Polsce, a może i za granicą,musisz to przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zimę bez czapki? szkoda zdrowia! a jeśli jeszcze chodzi o dzieci to już w ogóle przesada!!! czy tak wiele kosztuje czapka? wystarczy wejść na np http://czapki.pl/ i w 2 dni masz czapkę czy kapelusz w domu! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrze wyglądającymi czapkami zimowymi. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy pawonex.pl, która jest producentem modnych zimowych czapek i szali. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×