Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiperbola

Ulegli mężczyżni szukam was

Polecane posty

Gość DRAKI
hiperbola jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz kobietki
mnie strasznie kręcą ulegli faceci, właśnie to że mimo siły fizycznej ja dominuje i dyktuje warunki, w zyciu też chce dominować. Uwielbiam jak facet jest posłuszny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam się czuć jak
królowa i gnębić niewolnika. Nie ma to jak to poczucie władzy. Władza podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, podnieca mnie ich siła fizyczna i to że mają nade mną przewagę.'' A mnie, ze taki silny facet jest bezbronny wobec mnie jak dziecko i mogę z nim zrobić co zechcę'':) Z niejednego pieca chleb jadłam i czuję się na tyle pewnie, ze nie potrzebuję słuchać męskich wskazówek. Bardzo lubię sama nadawać sprawom bieg.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie Panie, ja chętnie porozmawiam i przedstawię to co myśli facet ze swojej strony - co Was interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkie Panie, ja chętnie porozmawiam i przedstawię to co myśli facet ze swojej strony - co Was interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonimusA
Hey ja chętnie mogę pogadać, chciałbym poznać też twój punkt widzenia na te sprawy i dowiedzieć się co cię skłoniło do zagłębiania się w poszczególne przypadki, ale myślę że bardziej odpowiednio będzie nakoś na priv. Myślę że moja uległość, a właściwie jej przypadek jest dość interesujący, na pewno też mogę ci dużo ciekawych rzeczy na ten temat powiedzieć, więc jeśli chcesz porozmawiać otwarcie na poziomie i na temat odezwij się do mnie na maila: spnk_slv@wp.pl cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chętny. Chcesz namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata moje gg 2814059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba sama glupia jestes.Tak wynika z calosci twoich dzialan.Z regoly tak jest w zyciu ze ten kto widzi glupimi innych-sam jest glupcem a do tego na tyle glupim ze sam tej swojej glupoty nie dostrzega.Dotyczy ro zwlaszcza facetek ktore wmawiaja mezczyznom pewne rzeczy i na podstawie tego buduja kompletnie niedorzeczne teorie oskarzajace lub posadzajace druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4 latach?? co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie zmieniło. Dalej mam ochotę na niezobowiązującą rozmowę z uległymi mężczyznami. A ty jesteś strażnikiem czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem, ale to trochę dziwne wracać do tematu po takim czasie byłoby lepiej żeby coś się jednak wydarzyło w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydarzyło się wiele. Chyba nie myślisz, że czekałam 4 lata przed komputerem odświeżając ten temat? Jak to w życiu chrzciny, wesela, pogrzeby... Z drugiej strony nic co powstrzymałoby mnie od chęci rozmowy. ;) Koniec wywiadu. Jesteś mężczyzną? Uległym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale nie do końca uległym. bardziej ciekawi mnie doznanie uległości względem kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam upodobania i preferencje do uległości względem kobiet. Jestem fetyszystą, jak i również posiadaczem różnych akcesorii Sado- Maso. Swoje upodobania oczywiście skrywam przed otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpie czy kobieta w ogóle podnieci sie w kontakcie z uległym, to wbrew naturze. Z kolei taka dominujaca musi mieć nadmiar androgenów co niesie za sobą schorzenia narządów płciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki uległy osobnik wymaga pewnego leczenia. Z genami tak ma p**********e jak u cyganki w tobołku i oni są tego świadomi skoro ukrywaja przed otoczeniem swoje dewiacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 1. Uległy, ale nie do końca. Przyznam, że mało z tego rozumiem. Możesz wprost? Gościu 2. Nikt nie wie o twoich upodobaniach? A partnerka? Masz partnerkę? Czy ona jest wtajemniczona? Gościu 3. A czy dominujący mężczyzna, to zawsze łysy mięśniak? To takie oczywiste? Jakie schorzenia narządów płciowych niesie za sobą nadmiar androgenów? Hormony, to jedyny czynnik który determinuje nasze preferencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można czerpac podniecenie z tego jak baba go n*******la batem. W dzieciństwie musiały sie cuda na kiju dziać. Gadżety, maski itd. Na terapie taka osoba sie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu kolejny. Skoro tak uważasz, to nie próbuję nawet dyskutować, że jest inaczej. Mam nadzieję, że ty jesteś absolutnie zdrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie o twoich upodobaniach? A partnerka? Masz partnerkę? Czy ona jest wtajemniczona? xxx xxx Nikt nie wie. Miałem taki kontakt przez jakiś czas z kobietą dominującą, ale to był kontakt jedynie wirtualny. Problem polega na tym, ze nie widzi mi się związek waniliowy, ale na relacji sadomasochistycznej, czyli Femdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli żaden inny związek nie wchodzi w grę? Chciałbyś być uległy również w sytuacjach codziennych, nie tylko w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiperbola dziś Ale co oni Ci tu napiszą, bedą uzewnetrzniać sie ze swoimi dewiacjami, fetyszami i nie wiadomo czym jeszcze. Przejdź sie do biblioteki po fachową literature z zakresu jaki Cie interesuje i szukaj wiedzy w pewnych zródłach, a nie w tym syfie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×