Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiperbola

Ulegli mężczyżni szukam was

Polecane posty

Gość gość
Nie wchodzi raczej. Trudno pogodzić takie upodobania ze związkiem waniliowym, jeżeli potem miałbym czuć się zawiedzionym i tłumić swoje pragnienia. No właśnie, jeżeli chodzi o uległość, to mnie ona pociąga nie tylko w sferze seksualnej, ale również i psychicznej. Coś w rodzaju oddać się kobiecie w pełnym słowa tego znaczeniu. Bardzo pociągają i podniecają również mnie nakazy i zakazy przez nią ustalane, nagrody. Ale trochę trudno mi jednocześnie wyjść poza siebie, bo oczywiście moje pragnienia są prawdziwe, ale w moim otoczeniu raczej trudno o taką kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za fachową radę na temat fachowych źródeł. Twoja troska jest urzekająca. Teraz już wiem od czego zacząć i gdzie się przejść, a ty możesz spokojnie udać się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Cię popytać jeszcze gościu, ale nie wiem czy mogę? ;) Chciałabym się dowiedzieć czegoś o twoich doświadczeniach seksualnych. Masz jakieś? Bywałeś z kobietami w "waniliowych" związkach? Ile masz lat? Jeśli wolisz, napisz na maila, jeśli moje pytania nie są zbyt osobiste zostańmy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłem. Problem polega w tym, że nie ciągnie mnie do waniliowych związków. Mam 25 lat. Doświadczenia seksualne ? Nie mam. Ale mam upodobania do fetyszy, fetyszyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Marzę o Dominującej Kobiecie i docelowo związku femdom. Marzę o byciu karanym laniem za nieposłuszeństwo, o lizaniu kobiecych stóp i oddawaniu się kobiecie ze straponem czy bycia przez Nią zmuszany do lizania miejsc intymnych czy nawet zabaw typu pissing. Jestem starym kawalerem, bo nie mogę znaleźć Kobiety, która byłaby zainteresowana takim związkiem czy układem ze mną, pomimo że jestem samotnym i wykształconym kawalerem z dobrą pracą z Trójmiasta, bez partnerki, żony lub dzieci, chociaż mam już 43 lata. Femdom pociąga mnie przez połowę życia i służyłem już realnie krócej i dłużej, ale od ponad 3 lat nie służyłem żadnej Pani. Jeśli znajdzie się Kobieta, którą pociąga układ czy związek femdom i nie mieszka zbyt daleko od Trójmiasta, albo nie wyklucza przeprowadzki do Trójmiasta, to bardzo chętnie taką Panią poznam. Mój adres email to: niewolnik30dlaPani@op .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty mógłbyś się przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 38
do autorki .może sie wypowie jakie ma zdanie . Ja wprost uwielbiam jak naga szczupła niska dziewczyna sika mi do pyska ,piwo z cipusi dziewczyny jest bardzo zdrowe odrzywcze ma dużo witamin .najlepiej smakuje po historii .przed stosunkiem nigdy po bo wtedy jest najczystsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np.nienawidze pedałów .sm .womit .latex itp. i ,i hate toys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Do: gość Trójmiasto nie jest miejscem, z którego pochodzę, ale kilka lat temu przeniosłem skię tutaj jedynie z powodu atrakcyjnej pracy i teraz jestem pewien, że nie znajdę podobnej nigdzie w Polsce. Dlatego niestety przeprowadzka nie wchodzi w grę, przynajmniej dopóki mnie nie zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×