Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chilly

1.02.12 start odchudzanie - zapraszam tych co sie nie poddają

Polecane posty

Gość chilly

witam ja coprawda zaczełam juz wczoraj ale moze jest ktos chetny kto zaczyna jutro i chetnie sie przyłaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaravonibiza
witam, ja od jutra tez zdrowe odzywianie:) w sumie na to samo wychodzi :) ja mam 170 wzrostu a waze 57.5kg . tak, wiem, waga w sam raz. ale mi nie chodzi o odchudzanie ale o zdrowe odzywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaravonibiza
a ile Ty wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele wazyłam 80 kg a mam wzrostu 168 :( masakra mowie ci , mam nadzieje ze w koncu rozprawie sie z tymi kilogramami zal mi jest strasznie bo po ciazy juz wazyłam 65 a teraz ? bol ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaravonibiza
chilly to ja bede cie tu wspierac :) okey?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamulaAnula
Witam. Z miła chęcią przyłączę się do Was. Nie jest ze mną aż tak źle...wzrost 164 cm...waga 64,5kg. Do maja( na roczek córeczki) chciałabym uzyskać wagę 60 kg, mniejszy cellulit i jędrniejszy brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też się z chęcią przyłączę :) mój wzrost- 164cm waga-64,2kg ;( chcę zrzucić jak najwięcej kg do maja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaravonibiza
:) dziewczynki miłego dnia bede na kafe koło 15 :) ale mrozisko u mnie -16. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie: -5.15 2 kromkeczki, bo to są kromeczki chleba gryczanego z poledwica sopocka i kawa na 2 sniadanie mam jogurt naturalny zbozowy. A na obiad planuje zmiksowac sobie brokuł i ziemniaki gotowane na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chilly kochana a skąd jestes? :) dasz rade, moze na poczatek dietka 1000 kcal ? poczytaj w internecie jest duzo na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulaanula i toshie nie jest z wami az tak zle, wiec bierzcie sie :) poczatek miesiaca to najlepszy czas na postanowienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfowa mama
no to ja od dzis zaczełam:)) moja waga 72,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie tak źle, ale jednak ;d jakoś próbuję się odchudzać, ale coś czuję, że okres się zbliża. ups! napad obrzarstwa! więc dzisiaj zjadłam tylko 6 pierogów i pasek czekolady. nie tak źle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubaKasia - może lepiej PieknaKasia? ;) Do schudnięcia troszkę, ale bardziej stawiam na zmiany. Trwałe, wreszcie. ;) W Bydgoszczy tak zimno, że siedzę z nosem pod kołdrą. ZAMARZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskapppppp
ja też się dołączam 170cm/ 58-58.5 muszę schudnąć 5 kg bo mam nogi strasznie grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziewczyny z was to chudzielce przy mnie , ale moze to doda mi motywacji ja mieszkam w łodzi 1000kcl to dla mnie za drakonska dieta ja raczej planuje zasady metody montignaca - nawet juz tu na kafe znalazłam topik na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilly, może po prostu zdrowe odżywianie? Mniejsze posiłki, dużo warzyw i owoców. Nie schudniesz 10 kg w miesiąc, ale po 1) to dobre dla Ciebie, po 2) nie będziesz głodna/zła, po 3) nie będzie efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko007
hej dziewczyny ja sie chetnie dolacze ;) od tyg juz w sumie cos tam kombinuje, raczej dieta MŻ + aktywnosc fizyczna, nie jem slodkiego, niczego nie slodze, ograniczam weglowodany, sniadanie jem noermalnie, obiad mniejsze porcje, na kolacje cos lekkiego albo nic :P cwicze po 1 h dziennie, czasami wiecej jak mam ochote :) no i pije duzo wody mineralnej niegazowanej :D dodam ze mam 20 lat przy wzroscie 1,60 waze jakies 68-69 kg :O przy 63 czuje sie w miare fajnie ale najbardziej bym chciala wazyc mniej niz 60 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaj:) od jutra zaczne pisac jadłospisy :) bede sie starala od 1000 do 1200 od 13 lutego siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko007
dziewczyny ja na dobry start polecam wam http://mamzdrowie.pl/dieta-bananowa/ robic musli takie wlasnie, przerabilam ja 2 razy, raz przez 7 dni ( - ok5kg) i raz przez 3 ( - 2,5kg) moze i chudnie sie z wody ale po sylwetce widac, i fajnie ta dieta skurcza zoladek, wiec na start jest dobra zrobic ja tak przez te pare dni, tylko jak by ktoras chciala wyprobowac to radze zrobic ja w dni wolne od pracy. ja przy niej calkowicie sie lenilam i tak schudlam. teraz staram sie zjadac ok 1500 kcal ale jak sie wkurze to znowu zrobie ta bananowa bo po jej zakonczeniu jest jakos latwiej, przynajmniej mi bylo :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×