Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anaQ

NIANIA KRAKÓW

Polecane posty

Gość anaQ

Zaopikuje sie dzieckiem u mnie w domu. Od samego rana do godziny 17. . Wiecej informacji dla osob zainteresowanych przez e mail. 5 zl godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 pln za godzinę? Nisko się cenisz. Przez takie, jak ty, prawdziwe opiekunki mają problem ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaQ
i tak siedze w domu w ciagu dnia bo corka sie nie dostala do zlobka, wiec moge troszke dorobic a prawdziwe opiekunki biora zdecydowanie za duzo!!!!!kobiete ktora zarabia 10 lub 15 zl za godzine zwyczajnie nie stac na wasze stawki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim, nie drzyj się. Jeśli masz problem, to łyknij coś na uspokojenie. prawdziwe opiekunki biora zdecydowanie za duzo. Prawdziwe opiekunki powinny brać ZNACZNIE więcej. A wiesz dlaczego, mamusiu? Bo biorą na siebie odpowiedzialność za ludzkie życie. Za nieswoje dziecko, często źle wychowane, krnąbrne i agresywne. Bycie opiekunką, to nie siedzenie przy stole z kawką, oglądanie durnych serialideł i zostawienie dziecka samemu sobie. To nauka, ubieranie, karmienie. To ZASTĘPSTWO mamusi. Uważasz, słodziutka, że na opiekunce dla dziecka można oszczędzić? Nie zdziw się, kiedy zapuka do ciebie taka niania za 4 PLN/h a swoje dziecko znajdziesz na podłodze ufaflunione, zziębnięte i zasikane po pachy. Poza tym... Niania ze swoim dzieckiem, to NAJGORSZY typ niani. I takie osoby odradzam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaQ
chyba masz jakies problemy emocjonalne bo ciezko ci znalesc prace bo z tego jak sie denerwujesz wnioskuje ze jestes niania ktora nie moze znalesc pracy...i pewnie teraz napiszesz ze to nie prawda ale po tym jak sie unosisz widac ze tak wlasnie jest. Opiekowalam sie juz dwa razy czyims dzieckiem i mamy byly bardzo zadowolone. Wiec nie obrażaj mnie bo mnie nie znasz i nie wiesz jakie mam doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, tak się składa, że pracę mam :) Jestem PRAWDZIWĄ opiekunką, z wykształceniem medycznym. Z wieloletnim stażem w placówkach wychowawczych (dom dziecka, przedszkole, żłobek, nauczycielka w szkole i prywatnie, niania i guwernantka). Opiekowalam sie juz dwa razy. NAPRAWDĘ? Jestem pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndhjwklj
Damascena- wydaje mi się że wyżej srasz niz dupe masz tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja toaleta jest wyposażona w standardowy sedes o standardowej wysokości :) Czyli - moje sranie jest dokładnie takie, jakie być powinno. Co do reszty - z dyletantami nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka masz rację . Opieka nad powierzonym dzieckiem to olbrzymia odpowiedzialność i powinna być godziwie wynagradzana. Czemu jest tak że chcemy pracować za tak śmieszne pieniądze? Kiedyś na GUMTREE pani zrobiła konkurs na nianię. W ofercie było że da pracę pani, która zaproponuje jej najniższą stawkę na godzinę. Po niedługim czasie znów się pojawiło ogłoszenie tej pani z podziękowaniem za zainteresowanie pracą.Z dziką satysfakcją oznajmiła że zatrudniła kobietę która zaoferowała się pracować za 3,50 na godzinę. I co wy na to panie opiekunki i nianie? Mnie mało szlag nie trafił I ta pani myśli że za te pieniądze ktoś będzie się uczciwie wywiązywał z obowiązków? Chyba jest w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozdrawiam
@Damascenka moim skromnym zdaniem ma racje. Tyle w temacie. Takiej flądrze jak autorka postu bym dziecka nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojyftsewh
P.S. Ludzie sami z siebie czynią niewolników za takie "3,50zł"... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak.........
Nie jestem nianią, nigdy nie zajmowałam się cudzym dzieckiem. Mam swoich dwoje. Pracuję i wracałam zaraz po macierzyńskim, ale nie korzystałam jak dotąd z niań.... Jedno mnie tu uderzyło... napaść na autorkę tematu i wyądrzanie się, agresja i brak kultury niby to superprofesjonalnej opiekunki... Nie chciałabym, zeby ktoś kto zionie nienawiścią, a w każdym zdaniu przebija jad zajmował się moim dzieckem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytaj co napisala autorka
a potem to, co napisala Damascenka. Ja sie z nia zgadzam - trzeba sie cenic. Tym bardziej za prace tak odpowiedzialna i wymagajaca stalej uwagi. Piec zlotych za godzine - smieszne. Nic dziwnego, ze dzieci trafiaja na pseudo-nianie, ktorym sie wydaje, ze skoro sa matkami, wiedza, jak opiekowac sie cudzym dzieckiem. Poczytaj sobie opinie o takich "opiekunkach". Opinie wystawione przez rodzicow. Ostatnio bardzo glosno o takich opiekunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie zajmę sie dzieckiem w krakowie, skawinie i okolicach jesli ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda. Mam doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bylam dzis w sprawie pracy ,PANI OFERUJE 7 ZŁ Z a godz,pelen etat ,wymagania opieka nad synkiem i gotowanie co 2 dzien.Masakra cenowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba się to się nie zgadzasz. Proste Oo Mi tez w pracy mało płacą, ale lepsze to niż siedzenie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz wykształcenie kierunkowe do bycia nianią? To szukaj lepszej oferty. Przeciez nikt nie każe Ci tam pracować.. Jeśli uważasz, że praca zbyt odpowiedzialna to szukaj innej. Ludzie opiekują się innymi ludźmi za mniejsze pieniądze. I to nie jednym dzieckiem a grupką. Niestety u nas takie usługi nie są tak wyceniane jak za granicą. Może za granicę wyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać w jakiej dzielnicy Pani mieszka. Mnie interesują okolice Kurdwanowa. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Cud Niania
Zapraszamy wszystkie opiekunki, rodziców, pedagogów oraz wszystkich, którzy uwielbiają pracę z dziećmi oraz chcą zdobyć praktyczne umiejętności w pracy z dziećmi na zabawach okolicznościowych, m.in. wesela, urodziny, kinder bale, pikniki, festyny, zabawy tematyczne: mikołajki, andrzejki, halloween i wiele innych do: udziału w szkoleniu ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH Szkolenie odbędzie się: 28.02.2015 w godz. 08.00-14.00 w Krakowie Celem naszego szkolenia jest przede wszystkim przygotowanie do pracy animatora, a także poznanie podstawowych gier i zabaw animacyjnych. W programie: I moduł – (3 h) : - SPECYFIKA PRACY ANIMATORA ZABAW DZIECIĘCYCH • Wprowadzenie do zawodu animatora - rola i obowiązki animatora • omówienie głównych problemów, z którymi spotyka się animator • założenia animacji • omówienie predyspozycji do zawodu animatora - SCENARIUSZE ZABAW, KONKURSÓW – KONSPEKTY GIER • nauka typowych gier, konkursów i zabaw dla dzieci, • zabawy z chustą animacyjną i tunelem animacyjnym - MODELOWANIE BALONÓW • wzory z 1, 2, 3 balonów II moduł - (3h) : - sztuka malowania twarzy • istotne aspekty w Face Paintingu • poznanie zasad i technik malowania twarzy - podsumowanie szkolenia Po ukończeniu - każdy uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT! CENNIK i ZAPISY do 20.02: Potwierdzeniem uczestnictwa i rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty za kurs (liczy się data zaksięgowania kwoty na koncie, a nie data dokonania przelewu) Do 26.01 – 110 zł Do 02.02 – 115 zł Do 12.02 – 125 zł Do 20.02 – 130 zł Jeśli będą jeszcze miejsca – do 28.02 – 135 zł Przy zapisie grupowym (2-3 osoby) – koszt obniża się o 10zł/os Grupa (powyżej 4 osobowa) – koszt obniża się o 15zł/os Można również wziąć udział, tylko w jednej części kursu – 70zł Zachęcam do zapoznania się z galerią z poprzednich szkoleń na stronie Agencji Opiekunek Cud Niania na facebooku Zapisy: cudniania@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pailesati1982wrbpg
Nie jestem nianią, nigdy nie zajmowałam się cudzym dzieckiem. Mam swoich dwoje. Pracuję i wracałam zaraz po macierzyńskim, ale nie korzystałam jak dotąd z niań.... Jedno mnie tu uderzyło... napaść na autorkę tematu i wyądrzanie się, agresja i brak kultury niby to superprofesjonalnej opiekunki... Nie chciałabym, zeby ktoś kto zionie nienawiścią, a w każdym zdaniu przebija jad zajmował się moim dzieckem.... Jasne http://gay.gl/bZU3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geitoofada1982fjjmz
a potem to, co napisala Damascenka. Ja sie z nia zgadzam - trzeba sie cenic. Tym bardziej za prace tak odpowiedzialna i wymagajaca stalej uwagi. Piec zlotych za godzine - smieszne. Nic dziwnego, ze dzieci trafiaja na pseudo-nianie, ktorym sie wydaje, ze skoro sa matkami, wiedza, jak opiekowac sie cudzym dzieckiem. Poczytaj sobie opinie o takich "opiekunkach". Opinie wystawione przez rodzicow. Ostatnio bardzo glosno o takich opiekunkach. Jasne http://fc.cx/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxinmilge1976uqvcx
Zapraszamy wszystkie opiekunki, rodziców, pedagogów oraz wszystkich, którzy uwielbiają pracę z dziećmi oraz chcą zdobyć praktyczne umiejętności w pracy z dziećmi na zabawach okolicznościowych, m.in. wesela, urodziny, kinder bale, pikniki, festyny, zabawy tematyczne: mikołajki, andrzejki, halloween i wiele innych do: udziału w szkoleniu ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH Szkolenie odbędzie się: 28.02.2015 w godz. 08.00-14.00 w Krakowie Celem naszego szkolenia jest przede wszystkim przygotowanie do pracy animatora, a także poznanie podstawowych gier i zabaw animacyjnych. W programie: I moduł – (3 h) : - SPECYFIKA PRACY ANIMATORA ZABAW DZIECIĘCYCH • Wprowadzenie do zawodu animatora - rola i obowiązki animatora • omówienie głównych problemów, z którymi spotyka się animator • założenia animacji • omówienie predyspozycji do zawodu animatora - SCENARIUSZE ZABAW, KONKURSÓW – KONSPEKTY GIER • nauka typowych gier, konkursów i zabaw dla dzieci, • zabawy z chustą animacyjną i tunelem animacyjnym - MODELOWANIE BALONÓW • wzory z 1, 2, 3 balonów II moduł - (3h) : - sztuka malowania twarzy • istotne aspekty w Face Paintingu • poznanie zasad i technik malowania twarzy - podsumowanie szkolenia Po ukończeniu - każdy uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT! CENNIK i ZAPISY do 20.02: Potwierdzeniem uczestnictwa i rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty za kurs (liczy się data zaksięgowania kwoty na koncie, a nie data dokonania przelewu) Do 26.01 – 110 zł Do 02.02 – 115 zł Do 12.02 – 125 zł Do 20.02 – 130 zł Jeśli będą jeszcze miejsca – do 28.02 – 135 zł Przy zapisie grupowym (2-3 osoby) – koszt obniża się o 10zł/os Grupa (powyżej 4 osobowa) – koszt obniża się o 15zł/os Można również wziąć udział, tylko w jednej części kursu – 70zł Zachęcam do zapoznania się z galerią z poprzednich szkoleń na stronie Agencji Opiekunek Cud Niania na facebooku Zapisy: cudniania@gmail.com Jasne http://www.aqd.nl/e48M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodepplenra1988xlesf
Nie jestem nianią, nigdy nie zajmowałam się cudzym dzieckiem. Mam swoich dwoje. Pracuję i wracałam zaraz po macierzyńskim, ale nie korzystałam jak dotąd z niań.... Jedno mnie tu uderzyło... napaść na autorkę tematu i wyądrzanie się, agresja i brak kultury niby to superprofesjonalnej opiekunki... Nie chciałabym, zeby ktoś kto zionie nienawiścią, a w każdym zdaniu przebija jad zajmował się moim dzieckem.... Jasne http://links.redurban.ca/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privsofthassblac1989hmqmj
Przede wszystkim, nie drzyj się. Jeśli masz problem, to łyknij coś na uspokojenie. prawdziwe opiekunki biora zdecydowanie za duzo. Prawdziwe opiekunki powinny brać ZNACZNIE więcej. A wiesz dlaczego, mamusiu? Bo biorą na siebie odpowiedzialność za ludzkie życie. Za nieswoje dziecko, często źle wychowane, krnąbrne i agresywne. Bycie opiekunką, to nie siedzenie przy stole z kawką, oglądanie durnych serialideł i zostawienie dziecka samemu sobie. To nauka, ubieranie, karmienie. To ZASTĘPSTWO mamusi. Uważasz, słodziutka, że na opiekunce dla dziecka można oszczędzić? Nie zdziw się, kiedy zapuka do ciebie taka niania za 4 PLN/h a swoje dziecko znajdziesz na podłodze ufaflunione, zziębnięte i zasikane po pachy. Poza tym... Niania ze swoim dzieckiem, to NAJGORSZY typ niani. I takie osoby odradzam z całego serca. Phi. Jasne http://imx.tw/bKTr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingtromalmi1987qusga
A ja bylam dzis w sprawie pracy ,PANI OFERUJE 7 ZŁ Z a godz,pelen etat ,wymagania opieka nad synkiem i gotowanie co 2 dzien.Masakra cenowa! Jasne http://torching.us/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellhelpversthisp1987xvknj
Nie podoba się to się nie zgadzasz. Proste Oo Mi tez w pracy mało płacą, ale lepsze to niż siedzenie w domu Jasne http://xib.me/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layhyviter1971dwolb
A ja bylam dzis w sprawie pracy ,PANI OFERUJE 7 ZŁ Z a godz,pelen etat ,wymagania opieka nad synkiem i gotowanie co 2 dzien.Masakra cenowa! Jasne http://torching.us/3 Jasne http://tiny6.com/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brothhelmcopad1976crowt
Nie jestem nianią, nigdy nie zajmowałam się cudzym dzieckiem. Mam swoich dwoje. Pracuję i wracałam zaraz po macierzyńskim, ale nie korzystałam jak dotąd z niań.... Jedno mnie tu uderzyło... napaść na autorkę tematu i wyądrzanie się, agresja i brak kultury niby to superprofesjonalnej opiekunki... Nie chciałabym, zeby ktoś kto zionie nienawiścią, a w każdym zdaniu przebija jad zajmował się moim dzieckem.... Jasne http://descargariso.com/exAt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildkomrieswan1973hxojo
Przede wszystkim, nie drzyj się. Jeśli masz problem, to łyknij coś na uspokojenie. prawdziwe opiekunki biora zdecydowanie za duzo. Prawdziwe opiekunki powinny brać ZNACZNIE więcej. A wiesz dlaczego, mamusiu? Bo biorą na siebie odpowiedzialność za ludzkie życie. Za nieswoje dziecko, często źle wychowane, krnąbrne i agresywne. Bycie opiekunką, to nie siedzenie przy stole z kawką, oglądanie durnych serialideł i zostawienie dziecka samemu sobie. To nauka, ubieranie, karmienie. To ZASTĘPSTWO mamusi. Uważasz, słodziutka, że na opiekunce dla dziecka można oszczędzić? Nie zdziw się, kiedy zapuka do ciebie taka niania za 4 PLN/h a swoje dziecko znajdziesz na podłodze ufaflunione, zziębnięte i zasikane po pachy. Poza tym... Niania ze swoim dzieckiem, to NAJGORSZY typ niani. I takie osoby odradzam z całego serca. Phi. Jasne http://imx.tw/bKTr Jasne http://s.zuly.de/2pqM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gachildlosal1979drvzi
Proszę napisać w jakiej dzielnicy Pani mieszka. Mnie interesują okolice Kurdwanowa. Dorota Jasne http://0je.org/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×