Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mówię to co myślę

CZY MIAŁYŚCIE PROBLEMY ZE SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA?

Polecane posty

Gość gloria

Ja nie miałam, bo od razu zgłosiłam się do dobrego biura nieruchomości -abc dom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula
Dnia 6.03.2019 o 23:18, Gość gloria napisał:

Ja nie miałam, bo od razu zgłosiłam się do dobrego biura nieruchomości -abc dom 🙂

Też korzystaliśmy z usług biura ABC DOM, bardzo miło wspominamy, szybko sprzedali nam mieszkanie w Krakowie, zajęli się wszystkimi formalnościami i cały czas służyli pomocą i doradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja miałem duży problem.Początkowo przez 6 miesięcy ogłoszenie wisiało i nic. Dopiero później znajomy polecił mi portal prywatnaoferta.pl, minął tydzień i mieszkanie znalazło kupca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, poszła badzo szybko. Nawiązałam współpracę z Góralczyk Nieruchomości i w kilka tygodni wszystko było załatwine, wszystkie formalności itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2012 o 16:55, mówię to co myślę napisał:

Mój mąż posiada atrakcyną kawalerkę. Jest całkowicie umeblowana. Nic nie trzeba w nią inwestować. Cena jest jak normalna jak za mieszkanie w nowej technologii. Niestety, nie możemy jej sprzedać od lipca. Każdemu, kto ją ogląda, podoba się. Ostatnio już prawie sprzedaliśmy - na środę był umówiony notariusz, a w niedzielę zadzwoniła kobieta z biura nieuchomości z nowiną, że klientka się rozmyśliła. Wiem, że niektórzy opuszczają 20-30 tys., aby tylko sprzedać mieszkanie, ale my tyle tracić nie możemy. Próbujemy sprzedać kawalerkę również bez pośredników, ale jest jeszcze mniejsze zainteresowanie. Może miałyście podobne doświadczenia? Co sądzicie o biurach nieruchomości? Mi kojarzą się one tylko z podpisywaniem umów. Nawet ogłoszenia nie potrafią porzadnie zrobić: błędne informacje, brak zdjęć itd.

a jaka lokalizacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprzedaży mieszkania trzeba wziąć pod uwagę wiele elementów. Jednym z nich jest przepisanie licznika prądu. Jeśli nie chcecie płacić zaległości poprzedniego właściciela albo pozostać bez prądu, to czynność ta jest konieczna. Czynność nie trwa długo, wystarczy tylko zebrać potrzebne dokumenty i wpisać je na stronie. Taką opcję daje firma E.ON. Tutaj opisali, jak to zrobić krok po kroku https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/jak-przepisac-prad-na-nowego-wlasciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×