Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mówię to co myślę

CZY MIAŁYŚCIE PROBLEMY ZE SPRZEDAŻĄ MIESZKANIA?

Polecane posty

Gość febbaa
cena za metr - 5 tys. jest jak najbardziej normalna :) Ja nową kawalerkę w stanie deweloperskim (!) kupiłam za 5,5 jakiś czas temu... Teraz ją sprzedaje za 6,5 bo sporooo włożyłam w to mieszkanie :O wiem, że bede musiała zejść z ceny ale do min. 6 tys/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
o kredyt nie jest trudno ;) jesli ma się zdolność kredytową, można załatwić w tydzień nawet jesli szybko zbierze sie wszystkie papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoz
Może zwyczajnie trafiłaś na kiepskie biuro nieruchomości. Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się p.Marcin z agencji Twój Pośrednik i muszę przyznać, że byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Mieszkanie udało się sprzedać w przeciągu 3 miesięcy po cenie, która bardzo nas satysfakcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wspołpracy z biurem, dla mnie okazała się ona bardzo owocna ( pracowałam z http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ ) ładne ogłoszenia, aktualne zdjęcia, wszystkie niezbędne dane. Polecam po prostu zrobić rozeznanie wśród biur i się zdecydowac, chyba ze wolicie działać o własnych siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprzedawalam mieszkanie sama, bez posrednikow. Bylo troche ciezej, ale przynajmniej nie musialam placic komus innemu. Po jakis 3 miesiach mi sie udalo. Znalazlam tez dobrego notariusza http://notariuszrudaslaska.pl/ i wszystkie formalnosci szybko poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie przez agencję nieruchomości też. Tu oddałam http://www.brokernieruchomosci.pl w ich ręce i sprawnie wszystko przeprowadzili, ja nie mam głowy do takich akcji, wolę aby ktoś sprawdzony mnie wsparł w tym, i dobrze, bo zawsze pomogą, czy doradza przy sprzedaży mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie starałam się sprzedać mojego mieszkania bezpośrednio, bo wiem ile czasu to pochłania, a efekty zwykle są marne. klienci przychodzą, oglądają a potem i tak nic z tego nie wychodzi. dlatego uważam, że sprzedaż mieszkania najlepiej zlecić agencji nieruchomości. takie firmy wiedzą najlepiej, gdzie uderzyć, żeby sprzedaż poszła szybko. ja korzystałam z usług biura www.nieruchomoscilubin.com przekonałam się naocznie,jak skutecznie i sprawnie można załatwić sprawę sprzedaży mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem problem ze sprzedażą. Zainwestowałem w home staging www.decorandsell.pl, Iwona Tokarz, 504 278 237 i co najważniejsze uzyskałem cenę, która mnie interesowała a wcześniej przychodzący nie byli tacy chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez finalnie zainwestowalam w home staging. Moje mieszkanie w Krakowie po prostu nie schodzilo i przekroczylo to juz czas oczekiwania, na jaki moglam sobie pozwolic. Mieszkanie focila mi domi-foto z Krakowa. Raczej podzialalo, bo po tej sesji i uaktualnieniu zdjec zeszlo bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale powstał program (skierowany do młodych ludzi), który dofinansowuje kredyty na mieszkanie. Ich strona to www.mieszkaniedlamlodych.com, mój szwagier serdecznie poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy przeszukiwałam siec w poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania znalazłam stronę programu MDM - www.mieszkaniedlamlodych.com, który proponuje dopłaty do kredytu na mieszkanie, a to wszystko skierowane do młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też miałam problem ze sprzedażą mieszkania w Warszawie. Próbowałam na własną rękę, jednak bez znaczącego skutku. Udało mi się dokonać transakcji z pomocą biura nieruchomości Afisz. Choć nie stało się to z dnia na dzień, to w ciągu miesiąca sprzedałam mieszkanko. Jak by ktoś szukał pomocy z okolic Warszawy to warto tu zajrzeć - http://afisz-nieruchomosci.pl/mieszkania-warszawa-bialoleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraGroniec
Na własną rękę sprzedać mieszkanie w stolicy jest bardzo ciężko. Sama próbowałam, ale efekt był kiepski, mimo że lokalizacja na Okęciu wskazywałaby, że nie będzie z tym problemu. W końcu zdecydowałam się na pomoc http://e-development.pl/ i dzięki nim, udało się w dość krótkim czasie znaleźć kupca, który zapłacił bardzo atrakcyjną sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa66
moje mieszkanie sprzedało się wyjątkowo szybko dałam dzięki serwisowi prywatnaoferta.pl moje ogłoszenia znalazło się na wielu serwisach ogłoszeniowych trafił się zdecydowany klient potem już poszło jak z płatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które chcą sprzedać lokal biurowy, halę czy inną nieruchomość komercyjną, mogą przejrzeć ofertę na stronie a-b-s.pl. To jest jeden z oddziałów krakowskiej Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Mają bardzo bogatą bazę ofert. Dużym plusem jest także to, że zapewniają klientowi zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje mieszkanie szybko się sprzedało a ogłaszałam je na serwisie prywatnaoferta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rynkowa cena to nie jest cena za jaką wystawione są mieszkania, ale taka za ile ktoś je kupi. Można nawet za 10tys/metr wystawiać, co nie znaczy, że ktoś się za nim obejrzy :) Nie widzisz innych ofert na serwisach, bo sprzedają się szybko :) Po cenie rynkowej. Ja mieszkanie sprzedałam w miesiąc, 160tys 38m, wielka płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde mieszkanie znajdzie nabywcę bo każdy towar ma swojego kupca trzeba je tylko odpowiednio wycenić i ogłosić gdzie się da w tym celu polecam serwis prywatnaoferta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam problemu ze sprzedażą mieszkania, bo skontaktowałam się z biurem nieruchomości http://www.nova-nieruchomosci.com.pl/ i oni zrobili profesjonalne zdjęcia mojego mieszania i wstawili ogłoszenie do swojej bazy ofert. Klienci tego biura wiedzieli o mojej nieruchomości an sprzedaż i biuro ich umawiało do mnie na oglądanie. Aż w końcu jeden klient się zdecydował i kupił mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie korzystałam z żadnych biur sama sprzedawałam mieszkanie i sama kupowałam nowe przy sprzedaży korzystałam z serwisu prywatnaoferta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże ile ja miałam problemów ze sprzedaniem swojego mieszkania. jak teraz o tym pomyślę to aż przechodzą mnie ciarki ;). ale tak to jest jak ktoś się bierze za coś na czym w ogóle się nie zna. dlatego skorzystałam w końcu z pośrednictwa biura nieruchomości www.jagielska.com.pl . znaleźli mi normalnego kupca a i jeszcze sprzedałam mieszkanie trochę drożej niż wcześniej sama zakładałam. lepiej zaoszczędzać sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamiarze wyIIerdalajcie stad, bo tylko zasmiecacie kazdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam z serwisu prywatnaoferta.pl i udało się sprzedać mieszkanie w niecałe 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprzedałam w 3 miesiące ogłoszenie dałam na prywatnaoferta.pl ale dzięki temu widniało ono na większości innych portali ogłoszeniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaż mieszkania to nie taka łatwa sprawa sama się o tym przekonałam dopiero ja je ogłosiłam na serwisie prywatnaoferta.pl znalazł się zainteresowany klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×