Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;k b;knki

nie udalo mi sie zycie...

Polecane posty

Gość to i ja się dołączę:
Wiek:33 zawód: technik ekonomista(tylko matura:/) J,obce:przymierzam się do nauki angielskiego Ex.faceci:związki powazne to 3, Ilosc facetów w łózku: 8(Łącznie z tymi 3) Dzieci: syn 11 lat Stan rodzinny: Męża brak,strasznie cięzko mi samej wychowywać dziecko Mieszkanie:2 pok w bloku kupione na kredyt(pomagają mi rodzice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna z sukcesami
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -prawie wyższe ( w tym roku się bronię) eks facetow-2, obecnie w związku, bez przyszłości raczej eks facetow w lozku-4 ilosc znanych dobrze jezykow-1 praca-brak figura--nadwaga 30 kg przyjaciele-2 świetnych mieszkanie-brak I do tego masa długów.. 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierząca...
męża-brak dzieci-brak wykształcenie-w trakcie studiów, branża wojskowa i artystyczna eks facetów-7 eks facetów w łóżku-1 ilość znanych dobrze języków-3 praca-zlecenie figura-szczuplutka przyjaciele-1 mieszkanie-100m2 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda blanca
chłopak - super facet , swietny charakter, ogromne serce, podobno - nieprzystojny, mi sie podoba! dzieci-brak *jeszcze nie mam* wyksztalcenie - na I - wszym semestrze mgr eks facetow- kilku eks facetow w lozku-kilku ilosc znanych dobrze jezykow- 4 moja bardzo mocna strona - z tego zyję! praca-bardzo dobra, ale jest ich kilka w roku, bo studiuję w PL a mieszkam za granicą figura-- 172 cm, 69kg , przyjaciele-są - wielu mieszkanie- jedno mieszkanie , część wkładu własnego , reszta - kredyt. 31 lat p.s. i tak się czasem potrafię zdołować, nawet nei wiem przez co.... :( a widzę, ze inne dziewczyny mają naparwdę pod gorę! życzę wam wszystkiego najlepszego moje kochane!!! pozdrawiam jagoda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się parabeton
męża-brak dzieci-brak-ale nie tęsknię za tym wykształcenie-podyplomowe eks facetów-4 w tym jeden już nie żyje :-( eks w łóżku- hmm16 języki-1 średnio praca-zajebista i super!! figura-10 kg do przodu odkąd miałam 15 lat przyjaciele-zero mieszkanie-z mamusią :-) wiek 38 lat finał...co z tego że miałam wielu facetów i przyjaciół teraz jestem sama jak palec ale mma świetna pracę i to mnie przy zyciu trzyma, ważę 10 kg więcej niż jak byłam nastolatką, ale umysł mam zrypany jkao 79 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się parabeton
męża-brak dzieci-brak-ale nie tęsknię za tym wykształcenie-podyplomowe eks facetów-4 w tym jeden już nie żyje :-( eks w łóżku- hmm16 języki-1 średnio praca-zajebista i super!! figura-10 kg do przodu odkąd miałam 15 lat przyjaciele-zero mieszkanie-z mamusią :-) wiek 38 lat finał...co z tego że miałam wielu facetów i przyjaciół teraz jestem sama jak palec ale mma świetna pracę i to mnie przy zyciu trzyma, ważę 10 kg więcej niż jak byłam nastolatką, ale umysł mam zrypany jkao 79 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się parabeton
męża-brak dzieci-brak-ale nie tęsknię za tym wykształcenie-podyplomowe eks facetów-4 w tym jeden już nie żyje :-( eks w łóżku- hmm16 języki-1 średnio praca-zajebista i super!! figura-10 kg do przodu odkąd miałam 15 lat przyjaciele-zero mieszkanie-z mamusią :-) wiek 38 lat finał...co z tego że miałam wielu facetów i przyjaciół teraz jestem sama jak palec ale mma świetna pracę i to mnie przy zyciu trzyma, ważę 10 kg więcej niż jak byłam nastolatką, ale umysł mam zrypany jkao 79 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjnaaaa
maz-brak dzieci-brak wyksztalcenie-wyzsze filologiczne eks facetow-kilka eks facetow w lozku-kilka ilosc znanych jezykow-2 praca-wlasna dzialalnosc figura-wysoka, szczupla, sztuczne piersi- najlepsza zyciowa decyzja :P mieszkanie-brak, mam jedno pietro u rodzicow w domu gdybym chciala z nimi mieszkac przyjaciele- moj obecny facet i 1przyjacolka, ale mieszka daleko schorzenia- stany depresyjne, zachowanie typowe dla borderline obciazenia-dysfunkcyjna rodzina wiek-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KraszanKilimandżaro
żona - jest, ale trudny charakter i zero miłości dzieci-2 wyksztalcenie-wyzsze filologiczne eks kobiet - kilka eks kobiet w lozku - kilka (+2 dodatkowo) ilosc znanych jezykow-1 praca-nie narzekam, kilka średnich krajowych jakoś wyciągnę figura-wysportowany mieszkanie-dom, ale jak większość - częsciwo należy do banku przyjaciele- coraz mniej, życie, żona i dzieci zabiera mnóstwo czasu schorzenia- brak obciazenia-nic wielkiego, może nieśmiałość wiek-coraz bliżej czterdziestki i życie jakieś takie bez uczuć i emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to jednak coś
lepiej mieć dzieci i słabo płatna pracę niż dobrze płatna pracę i brak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaM9
meza- brak dzieci-brak przyjaciele- 2 dobrych wyksztalcenie- wyzsze /2 fakultety/ oprocz tego kursy, certyfikaty znajomych- kilku dobrych, kilku dalszych mieszkanie- jest, nowe, ladne, ale mieszkam sama zwiazki- 2 dlugie lozko- 3 facetow samochod- jest praca- nawet dwie, zarobki ok jezyki- dwa biegle podroze- 8-10 razy do roku Moje zycie jest ok ale nie moge znalezc tego odpowiedniego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej optymizmu
facet 33 lata . - praca 2100 netto umowa zlecenie - 3 związki za sobą (liczny tylko te gdzie bylo też łóżko) - wykształcenie wyższe (humanistyczna naiwność młodości) - mieszkanie ("ciasne ale własne" - spadek) - brak dzieci :-( . Znam troche starszych zawodników i rozwodek. Ci mniej narzekają od singli :-) . Bardziej walcza i czerpią szczescie w zyciu jak kogoś poznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowo
meza- brak-rozwód dzieci- 2 przyjaciele- 2 dobrych ex facetów -2 w tym mąż język 1 minimalnie figura w normie nadwagi brak wykształcenie- średnie dom w kredycie nie było też podziału działka letniskowa samochod- jest 10 letni praca- jest 1800 zł mam 33 lata , podobno jestem niezła ale jakoś nikt się koło mnie nie kręci:( Doła mam non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa zieleń
a co mi tam, zabijam czas :/ meza- brak-rozwód dzieci-brak i brak możliwości ich posiadania przyjaciele- brak ex facetów -3 w tym mąż język 1 minimalnie figura-nadwaga jakieś 50 kg wykształcenie- wyższe dom -jest samochód, a raczej padło - jest praca - jest mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlugna
Męża brak, jest facet ale mamisynek i w dodatku daleko, nie chce się do mńie przeprowadzić, czuję się samotna Dzieci brak ale to mnie nie dołuje Praca jest i nawet dobra, stała Przyjaciół, brak Rodziny, brak Mieszkanie, brak, siedzę w wynajętym pokoju, nawet na kredyt jeszcze nie uzbierałam kasy. Figura, troche pucowata, ale ujdzie Depresja, tuż tuż Wiek 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie jakbyscie juz to zycie konczyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale starsza
mąż...............nie wiem , gdzies tam jest formalnie jeszcze mąż, bo bez rozwodu ale nie razem wiele lat dzieci ...........dwoje dorosłych , pieknych, zaradnych, dobrze wyposażonych w domy, mieszkania i samochody wnuk..........jest....jeden wykształcenie.......wyższe i satysfakcjonujące znajomość języków obcych.....dwa biegle dochody....wystarczające własny dom i piekna enklawa...moja własna ....jest kredytów brak facetów ....na szczęście trzymam na dystans i nie pragnę ich , nie pragnę miłości a nawet chyba wolałabym umrzeć niż spotkać miłość do faceta...wręcz czuję zgrozę na sama myśl taką samotność.....nie czuję się osamotniona, ale jestem singlem przyjaciele....są rodzina ....jest, bliska i zaprzyjaźniona zainteresowania...są i to takie ktore lubię zdrowie...prawie dobre, nadwaga...i owszem, jest .....nieskuteczne odchudzanie też jest...ale będzie skuteczne przyjemnosci są.....codzienne i w codzienności poczucie centrum....tak , jest....jestem centrum wszechświata i dzieckiem wszechświata, do mnie należy wiatr i gwiazdy, dla mnie świeci słońce i śpiewają ptaki, jestem i czuję, oddycham....to JA zamierzenia....piszę cudowną powieść....będzie jedyna i niepowtarzalna na świecie i najlepsza poczucie braku osiągnięć ....Brak, nie wątpię że miałam i mam wartościowe i piękne życie mimo traumatycznego męża radość życia ....JEST podróże.....było wiele, za wiele, już nie tęsknię za światem, byłam prawie wszędzie, nie mam ochoty na więcej czas.....o właśnie....czasu mi brak najbardziej i tak jakby za szybko czas płynie...a jeszcze mam tyle do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis kiepski dzien
meza - brak - jest zwiazek, ktory mnie juz dobija, bo nie wiem dokad zdaza, czy warto inwestowac moj czas, czy tylko czeka az bede stara i nikogo juz nie znajde i wtedy na pewno od niego nie odejde dzieci brak - i ciagle wahania, chce czy nie wyksztalcenie- wyzsze eks facetow - 3 eks facetow w lozku-- 5 ilosc znanych jezykow- 2 - z tego zyje praca - jest w miare ok, nierozwijajaca, ale placi rachunki, urlopy itd figura- nadwaga z 10 kg przyjaciele- kilku mieszkanie - jest, wklad wlasny plus kredyt 33 lata Jakies rady co do pierwszego pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o związek pytasz
co to za związek bo jeśli z cudzym mężem, a ty kochanka tylko , to nie ma o czym mówić, można polecac skorzystanie ze sznura aby cudza żona i dzieci wreszcie nie byłyb krzywdzone ale jeśli twój związek to zaledwie konkubinat , a facet nie jest związany i zobowiązany, no to cóż, za błąd jakim jeast konkubinat się płaci, uszy po sobie i mordeczka w ciup, trwać i liczyć na zmianę, jakieś olśnienie konkubina prowadzące do trwałego związku uwieńczonego ślubem, mało realne ale nie jest nieprawdopodobne, bo jakie inne wyjście w wieku 33 lat, jak się popełniło jkuż taką niedorzeczność jak wejście w konkubinat skutkujące wpędzenie w wiek i jakieś zamknięcie szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweerrttyy
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -wyzsze ekon. eks facetow-0 eks facetow w lozku-tych samych 0 ilosc znanych dobrze jezykow-0 praca-zasiłek figura--nadwaga 10 kg przyjaciele-1 mieszkanie-brak własnego 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopisze sie a co mi tam
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie - wyzsze pedagogiczne i 2 podyplomowe eks facetow - 4 eks facetow w lozku - 6 ilosc znanych dobrze jezykow - 1 praca - brak (rozpieszczona przez rodzicow) figura - 175, szczupła, zadbana przyjaciele - 2 mieszkanie - brak lat 32 P.S Obecnie moim celem jest stala praca :) Nie poddaje sie i optymistycznie patrze w przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udało mi się życie
mówi 30 latka :D Boże, myślałam, że tu się będą wpisywały emerytki, a nie młode kobiety. Jesteście chore, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie podsumowanie
:D Faktycznie, jak się okazuje, że takie "podsumowanie" robi zaledwie 30 latka to śmiech ogrania :D Nie wiem czemu w Polsce jest takie ciśnienie, że wszystko trzeba osiągnąć przed 30tką - rozwinąć karierę zawodową, złapć chłopa, spłodzić dziecko, wziąć kredyt na x lat na mieszkanie... A potem co ? Czekanie na wnuki już ? ;) Dziewczyno, ty masz jeszcze do przepracowania więcej lat niż do tej pory przeżyłaś, a do przeżycia (statystycznie) ponad 50 lat i gadasz, że ci się życie nie udało bo nie masz chłopa, dziecka i mieszkania ?! Jesteś na progu tego życia, na wszystko jeszcze masz czas !!! Zacznij działać, a nie marudzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja uwazam ze moje zycie i realizacja planów zacznie się po 40tce :P wtedy bede miała czas mozliwosci i chec na spełnianie zachcianek i marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balobuczek.
maz jest dzieci dwojka wyksztalcenie srednie eks facetow 0 esk w lozku 1 jezyku 0 praca jest,ale taka sobie 1300 figura jest ok z malymi niedoskonalosciami przyjaciele raczej kilka kolezanek mieszkanie wlasne w bloku ale male no i co z tego jak klepiemy biede bo maz stracil prace....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balobuczek.
a i wiek 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie dopisze
zona jest i jest super kobieta, niestety oprocz siebie nie mamy nic. Zadnego domu,mieszkania,oszczednosci nie wielkie. I zero perspektyw na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudzisz
Oto prawdziwy wyścig szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszaaa89
To i ja się podzielę mimo że jestem jeszcze bardzo młoda - 23 lata to jednak czuję że moje życie nie zmierza w dobrym kierunku, może juz powinnam cos osignąć..a tu nie mam nic :( mąż - brak, brak nawet horyzontów na to chłopak - brak! eks facetów - 1 eks facetów w łóżku - 1 praca - jest ale na czarno, mało płatna wykształcenie - w trakcie jęz.obce - 0 przyjaciele - 3 mieszkanie - z rodzicami figura - jest ok i za cholerę prawka nie mogę zdać co mnie doprowadza do totalnej załamki..eh Trzeba się jednak urodzić pod dobrą gwiazdą inaczej to jest wielka lipa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary_pasztettt49
nie rozumiem ludzi w okolicach 30 tki kwękających na swoje nieudane życie. nieudane to mam ja, bo dopiero niedawno przejrzałam na oczy. Tak więc wsystko do dupy, tylko dzieci mi się udały, już dorosłe i samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×